V predajni MÔJ SVET pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme rôzne  zaujímavé akcie. Máme vybudované dlhoročné vzťahy s našimi dodávateľmi a spoločne s nimi tak vieme ponúknuť mnohé tovary vo výhodných cenách. Často mávame aj viac akcií súčasne. Pre našich zákazníkov ponúkame možnosť informovať sa o nových zaujímavých akciách e-mailom alebo SMS, podľa toho, čo si vyberú. Pre odber noviniek o akciách sa môžete aj vy zaregistrovať tu... a o zaujímavých akciách vás budeme informovať. Z odberu sa budete môcť samozrejme kedykoľvek odhlásiť. V sezónnych obdobiach ponúkame pri zakúpení celých balení tovaru zľavu až do 10% alebo iné zľavy pri nákupoch väčšieho množstva tovaru. V závislosti od dodávateľa dokážeme našim zákazníkom ponúknuť sezónne, ale aj dlhodobo znížené ceny.

 

Rotačný mop Spin-Dry Mop / teleskopická tyč - plastová nádoba / teraz v akciovej cene 26,50€Cena platí do vypredania zásob.

 

Chcete ochrániť drevo pred starnutím, nepriaznivým počasím či slnkom? Výborne vám poslúži lazúrovací lak Belinka Toplasur UV Plus, ktorý kúpite v našej predajni za výhodnú cenu 10,99 € / 0,75 l. Cena za 1 l je 14,653€.

Cena platí do 30.06.2019 prípadne do vypredania zásob.