O spoločnosti

O predajni "MÔJ SVET"

Demo

Celá myšlienka predajne MÔJ SVET pochádza ešte z roku 2002, kedy sme sa rozhodli, že tunajším obyvateľom začneme ponúkať naše služby.

Obchod sme vytvorili predovšetkým preto, aby sme zákazníkom z obce a z jej blízkeho okolia uľahčili život. Vždy sme dbali na to, aby bol sortiment veľmi blízky potrebám tunajších zákazníkov. Vychádzame z našich praktických skúseností, ktoré sa rokmi zbierali a postupne sme vytvorili tovarovú ponuku, z ktorej si zákazník môže vybrať napríklad tovar na drobné domáce údržby, drobné opravy, kŕmenie hospodárskych zvierat, záhradkárske potreby, rôzne náradie a podobne. Keďže našu predajňu prevádzkujeme v obci, základom nášho sortimentu sú hlavne záhradkárske potreby. Každý chce mať krásne okolie svojho domu, každý si chce niečo svoje dopestovať. Ďalším sortimentom sú chovateľské potreby pre domáce aj hospodárske zvieratá, hračky, farby-laky, železiarstvo a domáce potreby. Ponúkame široký sortiment tovarov každodennej potreby, na sklade máme viac ako 9000 položiek.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.