Radosť nakupovať...

O nás

Myšlienka predajne MÔJ SVET pochádza z roku 2002, kedy sme v obci CABAJ - ČÁPOR otvorili predajňu s rozličným tovarom a rozhodli sme sa tak tunajším obyvateľom poskytovať naše služby.

Obchod sme vytvorili predovšetkým preto, aby sme zákazníkom z obce a z jej blízkeho okolia uľahčili život. Vždy sme dbali na to, aby bol sortiment veľmi blízky potrebám tunajších zákazníkov. Vychádzame z našich praktických skúseností, ktoré sa rokmi zbierali a postupne sme vytvorili širokú tovarovú ponuku, z ktorej si zákazník môže vyberať ,napríklad tovar na drobné domáce údržby, drobné opravy, kŕmenie hospodárskych zvierat, záhradkárske potreby, rôzne náradie, farby laky, domáce potreby a podobne.

Elektronický obchod MÔJ SVET

Od jesene 2020 sme sa otvorili celému Slovensku, rozšírili sme náš sortiment a aktuálne ponúkame cez náš eshop vyše 10 000 produktov. Za vyše 20 rokov praxe a poradenstva našim zákazníkom sme sa stali špecialistami na viaceré kategórie sortimentu. Najviac poradenstva poskytujeme v oblasti záhradkárskych potrieb, hnojív a postrekov a bazénovej chémie. Ďalším obľúbeným tovarom sú chovateľské potreby pre domáce aj hospodárske zvieratá. Ponúkame aj ďalšie tovary každodennej potreby a ďalšie produkty súvisiace so životom a pestovaním plodín a rastlín v obciach. 

Ing. Milan Oravec

Napíšte nám

obchodné podmienky môžete zobraziť tu

verify

* Tento údaj je povinný

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.