Radosť nakupovať...

Home Credit

Sprievodca online nákupom na splátky cez splátkovú spoločnosť Home Credit

 

Ako postupovať pri nákupe na našom e-shope?

1. Vyberte si v našom e-shope tovar aspoň za 40 €, ktorý si chcete kúpiť na splátky.

2. V objednávke zvoľte platobnú metódu „Nákup na splátky Home Credit“ a vyberte si splátky, ktoré vám vyhovujú.

3. Z e-shopu budete presmerovaný do zabezpečenej zóny spoločnosti Home Credit, kde vyplníte formulár a zmluvou o úvere si dohodnete úverový účet. Ak už  úverový účet Home Credit máte, vybrané splátky potvrdíte jednoducho online a cenu nákupu vám Home Credit z neho odpočíta.

4. Následne vás Home Credit presmeruje späť do nášho e-shopu, kde vám tovar expedujeme.


Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona:

Pri úverovom rámci 700 € je ročná úroková sadzba 26,28%, RPMN 38,33%, celková suma splatná spotrebiteľom 825,90 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 75,85 €, 74,57 €, 73,30 €, 72,02 €, 70,74 €, 69,46 €, 68,19 €, 66,91 €, 65,63 €, 64,35 €, 63,08 €, 61,80 €.

Jednotlivé mesačné splátky, vrátane celkovej čiastky splatnej spotrebiteľom, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššie úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť.

Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a.s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.


Všeobecné podmienky poskytnutia úveru HOME CREDIT

Pokiaľ záujemca o poskytnutie úveru neposkytne spoločnosti HOME CREDIT úplné a pravdivé informácie týkajúce sa posúdenia jeho úveruschopnosti a spoločnosť nebude schopná posúdiť jeho úveruschopnosť, úver nebude možné poskytnúť.

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.