Hodinky Garmin epix PRO Sapphire (Gen 2), Titan Black/ Black Silicone Band

890,34 s DPH 741,95 € bez DPH
Vypredané
Chytré hodinky, 1,3” AMOLED displej, přednastavené i vlastní aktivity, galerie aplikací Connect IQ, osobní trenér, VO2 Max, SpO2, HRM, doba regenerace, monitoring spánku, uvolnění stresu, SOS, výdrž až 16 dní, 10 ATM. Titan, polymer a silikon. Grafitová
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN72420070
EAN:
753759281045
na sklade
vypredané

Hodinky Garmin epix PRO Sapphire (Gen 2), Titan Black/ Black Silicone Band

Prémiové chytré hodinky Garmin Epix Gen 2 nabízejí dokonalou kombinaci moderního designu a inteligentních fitness funkcí pro sledování zdravotního stavu a měření pohybových aktivit. Pomocí inteligentních senzorů hodinky v reálném čase sledují a vyhodnocují vaši aktivitu a na základě naměřených výsledků přizpůsobují tréninkový plán pro dosažení vyšší úrovně výkonu. Díky vodotěsnosti 10 ATM můžete tyto chytré hodinky bez obav nosit za urputného lijáku nebo je s klidem vzít do sprchy i do bazénu, kdy se s nimi můžete potopit až do 100m hloubky, aniž by došlo k jakémukoliv poškození. Pyšní se také důmyslným zpracováním z vysoce kvalitních materiálů a potěší také jejich líbivé designové pojetí, které vás bude skvěle reprezentovat na vašich cestách i důležitých schůzkách.

Hlavní přednosti

 • Chytré hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 jsou ideální pro sportovce a outdoorové nadšence
 • Pomocí senzorů sledují a vyhodnocují vaši aktivitu v reálném čase
 • Hodinky můžete využít k běhání, chůzi, cyklistice, lyžování, plavání či k posilování
 • Garmin Coach zajistí chytré koučování pro sportovce z jakéhokoliv odvětví
 • Můžete se tak zdokonalit v atletice, ve fotbalu, v hokeji, v tenise, v golfu či v jiném sportu
 • Chytré hodinky měří vzdálenost, rychlost, převýšení i trasu při outdoorových aktivitách
 • Spolupracují s originálním příslušenstvím, které rozšíří funkce a zvýší přesnost měření
 • Hodinky spárujete například s hrudním pásem HRM-Swim či se snímačem Speed Sensor 2
 • Na základě naměřených výsledků přizpůsobují tréninkový plán pro dosažení vyššího výkonu
 • Hodinky plní certifikaci 10 ATM, takže se s nimi můžete potopit až do hloubky 100 m
 • Otevřená platforma Connect IQ slouží jako galerie pro stažení aplikací
 • Zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám rozšíří možnosti monitorování
 • Atraktivní vzhled hodinek doplňuje 22mm vyměnitelný řemínek Garmin QuifkFit
 • Výměna pásku je velice snadná a rychlá, kdy stačí posunuout osičky a nasadit jiný řemínek
 • K dispozici jsou silikonové, kožené či kovové řemínky v různých barevných provedeních
 • To vám umožní sladit si Garmin Epix 2 Pro se svým sportovním i formálním oblečením
 • Tyto chytré hodinky se mohou pochlubit 1,3″ dotykovým AMOLED displejem
 • Zaujme rozlišením 454 x 454 px, věrnými barvami a skvělou čitelností za každé situace
 • Displej je chráněný sklíčkem Corning Gorilla Glass DX, který sníží riziko poškození
 • Sklíčko rovněž sníží odrazivost světla a zlepší také kontrast obrazovky o několik desítek %
 • Hodinky jsou vybavené GPS modulem, takže každou cestu zvládnete bez jakýchkoliv obtíží
 • Součástí výbavy jsou také lyžařské mapy SkiView, které zahrnují až 2000 skiareálů
 • Golfisté budou mít k dispozici více než 42 000 barevných map golfových hřišť z celého světa
 • Mobilní notifikace vás propojí se světem formou upozorněních ze sociálních sítí a aplikacích
 • SpO2 vyjadřuje poměr hemoglobinů s kyslíkovou vazbou k celkovému množství Hb v krvi
 • VO2 Max měří objem kyslíku, který spotřebujete při cvičení na vaší maximální kapacitě
 • Funkce Sleep Tracking shromáždí data o kvalitě vašeho spánku
 • Detekuje fázi spánku, hodnotí jeho kvalitu a diagnostikuje případné poruchy
 • Aplikace Stress Score spolehlivě detekuje stresové situace po celý den
 • Hodinky vám tak pomohou s uvolněním psychické i fyzické zátěže
 • Hodinky jsou vybavené bezpečnostními funkcemi, jako je SOS či HRM (EKG)
 • Jsou tak vhodné pro uživatele, kteří trpí bradykardií, tachykardií či jinými srdečními chorobami
 • Hodinky zaznamenávají fyzické a psychické příznaky vašeho menstruačního cyklu
 • Dámám tak pomohou najít ideální stravu, správné cvičení i emocionální rovnováhu
 • Nákup pomocí NFC a služby Garmin Pay je rychlejší a bezpečnější než platba běžnou kartou

Rychloupínací pásek QuickFit

Atraktivní vzhled hodinek doplňuje 22mm řemínek Garmin QuifkFit, který můžete libovolně vyměnit za jiný s odličnou barvou či materiálem tak, aby vám hodinky padly jako ušité a zároveň ladily se sportovním i formálním oblečením. Výměna pásku je pak velice snadná a rychlá, kdy stačí vyjmout řemínek pomocí posunutí osičky a nasadit jiný. K dispozici jsou pak silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních, takže si vybere skutečně každý podle svého jedinečného stylu.

Atraktivní vzhled hodinek Garmin Epix Pro 2 doplňuje 22mm řemínek QuickFit, který můžete libovolně vyměnit za jiný s odlišnou barvou či materiálem.

Parádní podívaná za každé situace!

Chytré hodinky Garmin Epix Gen 2 vynikají 1,3″ AMOLED displejem s dotykovým ovládáním a s rozlišením 454 x 454 px, který zajistí věrné barvy i vysokou ostrost zobrazení. Samozřejmostí je také nastavení úsporného režimu obrazovky, kdy ji můžete nechat trvale zapnutou nebo nastavit automatické zhasínání. Displej pak chrání odolné safírové sklo Corning Gorilla Glass DX, které nijak neomezuje čitelnost na přímém slunečním svitu, kontrast, citlivost dotyku i další klíčové vlastnosti displeje. Kromě plně dotykové obrazovky vám navíc budou k ovládání hodinek nově pomáhat také ovládací tlačítka.

Chytré hodinky Garmin Epix Gen 2 vynikají 1,3? AMOLED displejem s dotykovým ovládáním a s rozlišením 454 x 454 px, který zajistí věrné barvy i vysokou ostrost zobrazení.

Váš osobní průvodce

V chytrých hodinkách Garmin Epix Pro 2 se ukrývá vestavěný satelitní přijímač, který je kompatibilní se systémy GPS, GLONASS a GALILEO. S jeho pomocí získáte přesné informace o vaší aktuální poloze, takže vás hodinky nikdy nenechají ve štychu, jakmile zavítáte na doposud neobjevená místa. Pokud se často vydáváte do terénu, určitě oceníte snímače ABC (Altimetr = výškoměr, Barometr a Compass = tříosý kompas) pro usnadnění navigace. Tyto senzory lze nechat zkalibrovat automaticky, avšak využít můžete také manuální kalibrace, díky čemuž z hodinek i senzorů vymáčknete absolutní maximum..

V chytrých hodinkách Garmin se nachází doplněk ukazující aktuální nadmořskou výšku a kombinací více naměřených hodnot (pulzní oxymetr, srdeční tep a dechová frekvence) určí míru aklimatizace na změnu nadmořské výšky nebo teploty. Součástí výbavy hodinek Garmin Epix Gen 2 jsou integrované lyžařské mapy SkiView, ve kterých uvidíte nejenom profil více než 2000 ski resortů po celém světe, ale i jejich hodnocení obtížnosti. Golfistům bude k dispozici více než 42 000 barevných map golfových hřišť z celého světa, díky čemuž si procvičí svůj odpal kdykoliv a kdekoliv.

V chytrých hodinkách Garmin Epix Pro 2 se ukrývá vestavěný satelitní přijímač, který je kompatibilní se systémy GPS, GLONASS a GALILEO.

Obchod Connect IQ

Otevřená platforma Connect IQ slouží jako galerie aplikací a je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Epix Gen 2 na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje i zábavné hry, takže o zábavu bude skvěle postaráno.

Otevřená platforma Garmin Connect IQ slouží jako galerie aplikací a je určena pro aplikace vývojářů třetích stran.

Individuální trenér na vašem zápěstí

K zaznamenání vaší aktivity je v hodinkách Garmin Epix Gen 2 připravena celá řada sportovních profilů – běh, jízda na kole, plavání, lyžování, golf, turistika, veslování a mnoho dalších, kdy získáte naprosto přesné metriky výkonu pro zdokonalení vašich tréninkových metod. Současnou nabídku funkcí a profilů lze navíc rozšířit prostřednictvím platformy Connect IQ, přes kterou si stáhnete další a další aplikace pro konkrétní sporty a aktivity. Každý sport vám umožní individuálně upravit nastavení obrazovky, jednotlivé funkce i režim spotřeby, takže můžete trénovat kvalitněji a o poznání déle.

Funkce virtuálního osobního trenéra Garmin Coach průběžně přizpůsobuje tréninkový plán podle vašich aktuálních výsledků. Plány obsahují pokyny od odborných trenérů a dokonale se přizpůsobí vašim cílům a kondici. V aplikaci Garmin Connect si však můžete vytvořit zcela vlastní ojedinělé tréninky tím, že si je poskládáte z více než 1600 cviků uložených v databázi. Funkce Tréninková zátěž zase sleduje objem tréninku, zkoumá přebytky po cvičení a měří spotřebu kyslíku (EPOC) za posledních 7 dní. Tyto hodnoty následně porovnává s optimálním rozsahem podle vaší kondice i tréninkové historie za posledních 200 hodin.

Funkce virtuálního osobního trenéra Garmin Coach průběžně přizpůsobuje tréninkový plán podle vašich aktuálních výsledků, kdy budete dostávat pokyny od odborných trenérů.

Garmin Epix Pro Gen 2 nabízejí různé výpočty aerobního a anaerobního tréninkového efektu, stanovení tréninkové zátěže nebo odhad výkonnosti pomocí prémiové funkce VO2 Max. Hodinky jsou vybavené vysoce přesným HRM snímačem, který využívá infračervené světlo k naprosto bezpečné detekci srdeční frekvence. Ve spojení s inteligentním algoritmem mohou hodinky sledovat váš srdeční rytmus po celý den, i když právě spíte, díky čemuž získáte komplexní analýzu vašeho spánku. Přesnost měření srdečního tepu pak lze navýšit prostřednictvím volitelných hrudních pásů Garmin HRM-Pro, HRM-Dual , HRM-Run a HRM-Swim, které jsou speciálně navržené pro konkrétní aktivity.

Předinstalované animované tréninky pro kardio, jógu, pilates, silové tréninky, HIIT i pro další činnosti stačí aktivovat a na displeji hodinek uvidíte, jak jednotlivé cviky vypadají i jak dlouho je máte dělat. Pro příznivce silových tréninků je v hodinkách připraven speciální profil, do kterého můžete uložit informace o cvicích, zvedaných vahách a vašich rekordech. Funkce následně umí graficky ukázat procvičené svalové skupiny, takže se hodinky skvěle hodí pro kulturistiku, plavání, bojové sporty i další obdobné disciplíny.

Pro příznivce silových tréninků je v hodinkách Garmin Epix Pro 2 připraven speciální profil, do kterého můžete uložit informace o cvicích, zvedaných vahách a vašich rekordech.

Amatérští i profesionální běžci ocení přítomnost funkce PacePro, pomocí které si můžete naplánovat tempo i výškový profil závodu, na který trénujete. Dále zjistíte také přesnou dynamiku běhu, stav vaší aklimatizace na základě teploty a nadmořské výšky či tréninkový efekt. Nechybí zde také regenerační asistent, který vám prozradí užitečné tipy pro maximální svalovou regeneraci bez jakýchkoliv zdravotních rizik, takže vždy budete perfektně připraveni na podání toho nejlepšího výkonu.

Speciální MTB funkce Grit a Flow vyhodnotí obtížnost trati a plynulost samotného sjezdu, což potěší zejména horské cyklisty, kteří se věnují cross country, freeridu, downhillu, trialu i dalším disciplínám. Jásat však budou také ostatní cyklisté, neboť jsou hodinky kompatibilní s radary Varia RTL515 a RVR315, které vám ohlídají záda během silničního provozu. Nechybí také podpora originálních snímačů Garmin Speed Sensor 2 / Cadence Sensor 2, které vám přinesou informace o rychlosti a kadenci šlapání bez ohledu na kvalitu příjmu GPS signálu. Fanoušci lyžování, skialpinismu či horolezectví prostřednictvím těchto hodinek zase získají spolehlivý nástroj pro vytvoření statistik vystoupaných i naklesaných metrů, takže představují ideální zařízení pro všechny outdoorové nadšence bez rozdílu.

Speciální MTB funkce Grit a Flow vyhodnotí obtížnost trati a plynulost samotného sjezdu, takže hodinky Garmin Epix 2 Pro přijdou vhod všem horským cyklistům.

Tréninkový deník

Po spárování chytrých hodinek Garmin Epix Pro Gen 2 s mobilní aplikaci Garmin Connect přes Bluetooth rozhraní se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do vašeho osobního tréninkového deníku, kde dojde k jejímu komplexnímu vyhodnocení. Jednotlivé hodnoty jsou znázorněny ve formě přehledných grafů, včetně zobrazení tréninkového efektu a doporučené doby regenerace. Aplikace i uživatelské prostředí hodinek Garmin Epix Pro Gen 2 jsou kompletně lokalizovány do češtiny, což výrazně usnadní ovládání starším i mladším generacím.

Hodinky Garmin Epix 2 Pro s funkcí virtuálního osobního trenéra Garmin Coach vás povzbudí k ještě lepším výkonům.

Zajímavé funkce v kostce

V hodinkách Garmin Epix Pro 2 a mobilní aplikaci Garmin Connect můžete sledovat celou řadu důležitých ukazatelů o vaší aktivitě, zdraví a odpočinku.

 • Health Snapshot — během 2minutového záznamu vytvoří hodinky komplexní zprávu o vašem srdečním tepu, variabilitě srdečního tepu, okysličení krve, dýchání a zátěži organizmu (data lze z telefonu a aplikace Garmin Connect sdílet)
 • Funkce Body Battery — díky této funkce získáte kompletní přehled o tom, jak se dokáže vaše tělo vypořádat se zátěží a určí, zda dostatečně spíte, jestli se přepínáte apod.
 • Sledování tepu ze zápěstí — hodinky Garmin po celý den měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je jeho hodnota příliš nízká, nebo naopak příliš vysoká
 • Pulzní Oxymetr – zjistěte, jak dokáže vaše tělo vstřebávat kyslík během dne nebo v noci
 • Zatížení organizmu — na základě vyhodnocení proměnlivosti srdečního tepu funkce určí aktuální míru zatížení vašeho organizmu
 • Monitorování frekvence dechu a dechová cvičení — chytré hodinky umí měřit a zaznamenat vaši dechovou frekvenci ve dne i v noci; součástí jsou i dechová cvičení, která vám přijdou vhod například při zvýšeném stresu
 • Sledování pitného režimu — zaznamenávejte váš pitný režim a sledujte, kolik jste toho během dne vypili
 • Pokročilé sledování spánku — chytré hodinky Garmin Epix Gen 2 dokáží rozpoznat fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM

VO2 Max = ukazatel fyzické zdatnosti

V neposlední řadě vám budou hodinky monitorovat i VO2 Max. Jedná se o skvělý způsob, jak ukázat, že jste opravdu ve formě. VO2 max měří objem kyslíku, který spotřebujete při cvičení na vaší maximální kapacitě. Neměří tedy množství kyslíku jako takové, ale zkoumá, jak se chová vaše tělo při velké zátěži. Tuto speciální analýzu využívají kluby hokejové NHL během Scouting Combine těsně před draftem talentů a slouží jako hlavní ukazatel fyzické zdatnosti jednotlivých mladíků.

Chytré hodinky Garmin Epix 2 Pro se mohou pochlubit prémiovou funkcí VO2 max pro měření objemu kyslíku, který spotřebujete při cvičení na vaší maximální kapacitě.

Integrovaný oxymetr

Hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 jsou vybaveny funkcí SpO2 (též SmO2 či Pulse Ox), která vyjadřuje úroveň saturace kyslíkem v krvi. Hlavní funkcí hemoglobinu (Hb) v lidském těle je transport kyslíku z plic do tkání a odstraňování oxidu uhličitého. SpO2 značí poměr hemoglobinů s kyslíkovou vazbou k celkovému množství Hb v krvi. Jedná se o velice důležitý zdravotní faktor, jelikož vysoce variabilní hladina kyslíku v krvi může znamenat spánkovou apnoi či jiné vážné onemocnění. Navíc vám tato analýza pomůže povznést své výkony k absolutním výšinám.

Chytré hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 jsou vybaveny také funkcí SpO2, která vyjadřuje úroveň saturace kyslíkem v krvi.

Jíst, meditovat a milovat

Stres má na svědomí mnoho zdravotních problémů, jako je kupříkladu bruxismus od nervózního skřípání zubů, verbální i sluchové halucinace, silnější alergické reakce či poruchy pozornosti. Zároveň stres zvýší hladinu kortizolu v těle, což má za následek větší chuť na potraviny bohaté na tuky a cukry – větší riziko obezity či cukrovky.

Právě v tomto ohledu vám pomůže aplikace Stress Score, která spolehlivě detekuje stresové situace, vede pro vás podrobné statistiky, ukáže vám grafy a zároveň vás naučí správně aplikovat různá meditační cvičení pro uvolnění psychické zátěže či pro zklidnění těla i mysli po sportovním výkonu. Vkusná animace a jemné vibrace do ruky vás provedou sérií hlubokých nádechů a naučí vás pracovat se svým tepem. To vám pomůže během dne lépe zvládat stresové situace a tím posílíte své tělo, zdraví i svého ducha.

Aplikace Stress Score detekuje stresové situace, vede pro vás podrobné statistiky a zároveň vás naučí správně aplikovat různá meditační cvičení pro uvolnění psychické zátěže či pro zklidnění těla i mysli po sportovním výkonu.

Pitný režim

Voda je životně důležitou tekutinou, která pohání a čistí naše tělo. Člověk dokáže přežít týdny bez jídla, ale pouze 2 až 3 dny bez vody. Hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 zaznamenají váš denní příjem tekutin jako připomenutí, abyste zůstali stále hydratovaní a byli jste připraveni na sportovní výkon. Pro naše zdraví je nutné udržovat rovnováhu mezi příjmem a výdejem. Na hodinkách tak můžete sledovat odhadovanou ztrátu potu po vaší aktivitě, takže přesně víte, kolik vody potřebujete doplnit.

Hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 zaznamenají váš denní příjem tekutin jako připomenutí, abyste zůstali stále hydratovaní a byli jste připraveni na sportovní výkon.

Spánek

Navzdory převážně útlumovému charakteru spánku se v jeho průběhu vyskytují časové úseky, kdy mozek intenzivně pracuje. Spánek nám zabere přibližně třetinu života a je potřebný pro fungování psychických funkcí, jako je myšlení, rozhodování, paměť, ale i zrak či jiné vjemy. Rušení, neumožnění či nízká kvalita spánku má devastující účinky na lidský organismus, které vedou k mnoha psychickým i fyzickým potížím. Navíc během dne dochází k hromadění odpadních produktů v mozku, které vede ke snížení jeho funkce. Spánek pak v klidovém stavu umožní čištění mozku – konsolidaci paměti.

Aplikace Sleep Tracking monitoruje, jak spíte. Hodinky tak budou detekovat, kdy usínáte a zda-li se nacházíte ve fází lehkého, hlubokého nebo REM spánku. Analyzovat budou také celkovou dobu spánku, jeho kvalitu či pohyby při vašem snění, jako je převalování či somnambulismus. Chytré hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 tak dokáží diagnostikovat hned několik nejběžnějších poruch spánku a nabízí návrhy na jejich řešení. Statistiky spánku si pohodlně zobrazíte na svém účtu Garmin Connect.

Chytré hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 dokáží diagnostikovat hned několik nejběžnějších poruch spánku a nabízí návrhy na jejich řešení.

Menstruace není tabu

Menstruace je velmi důležitý projev univerzálního životního rytmu, který je často připodobňován ke generálnímu úklidu, jelikož každý měsíc odchází z ženského těla neoplodněné vajíčko s množství nepotřebného balastu. Správný menstruační cyklus má pak za následek zpomalené stárnutí, což je i důvod, proč jsou ženy v seniorském věku mentálně, fyzicky i psychicky zdatnější. Menstruační cyklus dokáže prozradit opravdu mnoho o vnitřní (ne)rovnováze ženy, proto je potřeba svůj cyklus znát a umět jej popsat.

Hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 vám umožní sledovat váš menstruační cyklus a zaznamenávat fyzické a emocionální příznaky. Více se dozvíte i o správném cvičení a výživě během jednotlivých fází, čímž minimalizujete fyzické i duševní symptomy. Sledujte svůj menstruační cyklus, najděte vnitřní rovnováhu a ukažte všem, že jste silná osobnost!

Chytré hodinky Garmin Epix Pro Gen 2 sleduje váš menstruační cyklus, zaznamenává vaše fyzické i emocionální příznaky a dodává doporučení pro správnou stravu i cvičení.

Detekce nehody

Když jde o život, tak hraje roli každá vteřina! Proto vám chytré hodinky Garmin automaticky přivolají pomoc tísňovým voláním, když je nejhůře. Jak hodinky poznají, že zrovna potřebujete pomoc? Vestavěný akcelerometr a gyroskop indikuje, že jste zrovna prudce upadli a nemůžete se hýbat. Tímto způsobem tak hodinky poznají, že jste skutečně v nouzi. Pokud se tedy ocitnete v nebezpečí, tak funkce asistence a detekce incidentů ihned odešle informaci o vaší aktuální poloze na nouzové kontakty uložené v adresáři.

Chytré hodinky Garmin Epix 2 Pro s funkcí SOS automaticky přivolají pomoc tísňovým voláním, když je nejhůře!

Správa napájení

Chytrý správce napájení umožňuje sledovat, jak různá nastavení a režimy ovlivňují výdrž baterie hodinek Garmin Epix Pro 2. Zbývající výdrž se navíc zobrazuje ve dnech a hodinách, abyste přesně věděli, kolik času vám zbývá do dalšího nabití. Do těla o hmotnosti pouhých 53 g se povedlo vměstnat Li-Ion baterii, která zvládne až 16denní používání v režimu chytrých hodinek, výdrží celé 2 dny během plnohodnotného využití a při trvale zapnutém displeji a současném poslechu hudby zajistí provoz po dobu cca 9 hodin.

Chytrý správce napájení umožňuje sledovat, jak různá nastavení a režimy ovlivňují výdrž baterie hodinek Garmin Epix Pro 2.

Offline hudební platformy

Další populární vychytávkou je zabudovaný hudební přehrávač s podporou offline poslechu služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music. Pomocí Bluetooth stačí k hodinkám Garmin Epix Gen 2 připojit bezdrátová sluchátka a poslouchat hudbu i bez telefonu.

Díky integrovanému hudebnímu přehrávači s paměti na 500 skladeb můžete poslouchat oblíbenou hudbu pomocí připojených Bluetooth sluchátek. Rovněž do hodinek Garmin Epix Pro Gen 2 můžete nahrát seznam skladeb z vašeho účtu Spotify, Deezer nebo Amazon Music. Umožňují však i nahrát skladby ze stolního počítače, z notebooku či jiného chytrého zařízení do vnitřní paměti pomocí USB kabelu.

Hodinky Garmin Epix 2 Pro v sobě ukrývají zabudovaný hudební přehrávač s podporou offline poslechu ze Spotify, Deezeru či Amazon Music.

Přijímání notifikací

Po spárování hodinek Garmin Epix Pro Gen 2 s mobilním zařízením můžete přímo na ciferníku zobrazovat notifikace o příchozích hovorech, SMS zprávách, emailech či další upozornění z oblíbených aplikací. Ve spojení s mobilním telefonem dokáží hodinky zobrazovat detailní informace o aktuálním počasí, hodinovou předpověď, předpověď na následující 4 dny či vývoj teploty a vlhkosti vzduchu. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb.

Po spárování hodinek Garmin Epix Pro Gen 2 s mobilním zařízením můžete přímo na ciferníku zobrazovat notifikace o příchozích hovorech, SMS zprávách, emailech či další upozornění z oblíbených aplikací.

Garmin Pay

S chytrými hodinkami Garmin Epix Pro Gen 2 můžete provádět bezpečné bezkontaktní platby přímo z vašeho zápěstí pomocí technologií NFC a Garmin Pay u všech podporovaných prodejců. Ve virtuální peněžence hodinek si zaregistrujete svoji klasickou platební kartu, kdy je zabezpečení platby zajištěno PIN kódem, který si při aktivaci peněženky sami zvolíte. Hodinky vyžadují zadání PIN kódu jen při první platbě, takže u všech dalších plateb již není potřeba zadávat PIN kód, pokud tedy hodinky nesundáte z ruky.

Platby hodinkami mají mnohem vyšší zabezpečení, než je tomu u běžných platebních karet. Důvodem je, že při platbách hodinkami si terminály mezi sebou neposílají kompletní informace o čísle karty a jejím majiteli. Tím, že se PIN kód nezadává na platebním terminálu, tak nehrozí jeho prozrazení. Platby hodinkami jsou tak velice pohodlné a zcela bezpečné.

S chytrými hodinkami Garmin Epix Pro Gen 2 můžete provádět bezpečné bezkontaktní platby přímo z vašeho zápěstí pomocí technologií NFC a Garmin Pay.

Specifikace

 • Značka: Garmin
 • Model: Epix Pro Gen 2
 • Určení: chytré hodinky / fitness náramek
 • Unisex provedení: Ano

Řemínek

 • Barva řemínku: černá
 • Vyměnitelný náramek: Ano
 • Typ zapojení: 22mm rychloupínací stěžejka
 • Optimální obvod zápěstí: 12,5 až 20,8 cm
 • Doporučený model řemínku: Garmin QuickFit 22

Ciferník a displej

 • Tvar ciferníku: kulatý
 • Velikost pouzdra: 33 mm
 • Ovládání: tlačítkové, dotykové
 • Typ displeje: LCD
 • Technologie panelu: AMOLED
 • Úhlopříčka displeje: 1,3″
 • Poměr stran: 1 : 1
 • Rozlišení displeje: 454 x 454 px
 • Jemnost displeje: 283 PPI
 • Antireflexní úprava: Ano
 • Podpora Always-On: Ano
 • Ochranné sklíčko: Corning Gorilla Glass DX

Operační sytém

 • Operační systém: Garmin OS
 • Menu v češtině: Ano
 • Management: Garmin Connect
 • Galerie aplikací: Garmin Connect IQ

Kompatibilita

 • Kompatibilní OS: Android 8 (nebo novější), iOS 7 (nebo novější)
 • Doporučený software: Garmin Connect Mobile, Garmin Connect IQ, Garmin Golf, Garmin Explore
 • Doporučené příslušenství: bezdrátový senzor Garmin Running Dynamics Pod / Tempe / Speed Sensor 2 / Cadence Sensor 2, hrudní pás Garmin HRM-Pro / HRM-Dual / HRM-Run / HRM-Swim
 • Kompatibilní zařízení: Alpha 200i K, Approach CT10, GPSMAP 66i PRO, inReach Mini / Mini 2 / Mini Marine Bundle, Montana 700i PRO / 750i PRO, Rally RK100 / RK200 / RS100 / RS200 / XC100 / XC200, Varia RTL515 / RVR315, VIRB 360 / Ultra 30 / Ultra 30 with Powered Mount

Paměť

 • Interní paměť / historie: 32 GB
 • Podpora paměťových karet: Ne

Konektivita

 • Slot pro SIM: Ne
 • Podpora eSIM: Ne
 • NFC: Ano
 • Wi-Fi: Ano
 • Bluetooth: Ano
 • ANT+: Ano
 • GPS: A-GPS, GLONASS, GALILEO

Aktivity a funkce

 • Hodinkové funkce: kalendář, den v týdnu, měsíční fáze, chronograf, duální čas, stopky, budík, osvětlení
 • Notifikace z telefonu: hovor, SMS, email, sociální sítě a další aplikace
 • Zobrazení historie aktivit: Ano
 • Tvorba vlastní aktivit: Ano
 • Přednastavené aktivity: běh venku, krytá dráha, běžecký pás, silniční a horská cyklistika, dráhová cyklistika, chůze venku, chůze uvnitř, lyžování, snowboard, běžky, plavání v bazénu, SUP (Stand Up Paddle Board), veslování, veslovácí trenažér, pilates, jóga, stepper, eliptický trenažér, kardio, síla, golf, dýchání
 • Senzory: snímač srdeční frekvence, kompas, akcelerometr, teploměr, oxymetr, senzor okolního světla

Baterie

 • Typ baterie: Li-Ion
 • Maximální výdrž baterie: až 16 dní

Prostředí

 • Provozní teplota: -20 až 60 ℃
 • Certifikace proti vodě: 10 ATM
 • Voděodolnost: do 100 m (10 atmosfér)

Materiál

 • Materiál řemínku: silikon
 • Materiál lunety: titan
 • Materiál pouzdra: polymer, titan
 • Materiál krycího sklíčka: tvrzené sklo Gorilla Glass

Fyzické vlastnosti

 • Barva lunety: grafitová / břidlicově černá
 • Čistá hmotnost bez řemínku: 47 g
 • Hmotnost s řemínkem: 70 g
 • Rozměry (Š x V x H): 4,7 x 4,7 x 1,45 cm
 • Hmotnost balení: 270 g
 • Rozměry balení (Š x V x H): 20 x 20 x 15 cm

Obsah balení

 1. 1x Garmin Epix Pro Gen 2
 2. 1x silikonový řemínek
 3. 1x nabíjecí / datový kabel
 4. 1x Topo Czech PRO Voucher
 5. 1x příslušná dokumentace

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 0,07 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Hodinky Garmin epix PRO Sapphire (Gen 2), Titan Black/ Black Silicone Band

Chytré hodinky, 1,3” AMOLED displej, přednastavené i vlastní aktivity, galerie aplikací Connect IQ, osobní trenér, VO2 Max, SpO2, HRM, doba regenerace, monitoring spánku, uvolnění stresu, SOS, výdrž až 16 dní, 10 ATM. Titan, polymer a silikon. Grafitová

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.