Monitor Asus ProArt Display PA278CV 27” IPS, 2560x1440, 100% sRGB, HDMI, DP, USB, Repro, Pivot

436,13 s DPH 363,44 € bez DPH
Vypredané
27” grafický monitor, IPS panel Innolux, rozlíšenie 2560 x 1440 px, kalibrácia a overenie Calman Verified, vernosť farieb Delta E < 2, 100% sRGB/Rec. 70 pokrytí, Ultra-Low Blue Light, pomocné nástroje QuickFit Virtual Scale a ProArt Preset / Palette.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN34710201
EAN:
4718017910040
na sklade
vypredané

Monitor Asus ProArt Display PA278CV 27” IPS, 2560x1440, 100% sRGB, HDMI, DP, USB, Repro, Pivot

27” monitor ASUS ProArt PA278CV s IPS panelom Innolux M270KCJ-L5B AAS a s kalibráciou Calman Verified bude vyhovovať potrebám všetkých profesionálov, ktorí sa venujú grafickému designu, editácii fotografií či strihu videí. Svoje využitie však nájde aj v hernom kútiku, kedy príde vhod náruživým hráčom všetkého druhu, ktorí najviac ocenia nízku dobu odozvy a vysokú snímkovú frekvenciu obrazovky pre ostré herné vizualizácie. Monitor je potom certifikovaný pre použitie s operačnými systémami Windows a Mac OS, takže poteší vášnivých „jabĺčkárov“, ktorí tak získajú 100% istotu plnej kompatibility so svojim milovaným zariadením od značky Apple.

Monitor ASUS ProArt PA278CV je certifikovaný pre použitie s operačnými systémami Windows a Mac OS.

Hlavné prednosti

 • Monitor Asus PA278CV bude vyhovovať grafickým umelcom, filmárom aj fotografom
 • Skvele sa hodí na editáciu fotografií, obrázkov, videí a prácu v CAD programoch
 • Je vhodný aj na hranie hier či sledovanie filmov, seriálov a živých prenosov
 • Monitor je certifikovaný pre použitie s operačnými systémami Windows a Mac OS
 • 27” displej s IPS panelom vám sprostredkuje obraz v rozlíšení až 2560 x 1440 px
 • Pýši sa minimálnou odozvou až 5 ms a obnovovacou frekvenciou 75 Hz
 • Panel sa rýchlo prekresľuje bez akéhokoľvek oneskorenia či náznaku po rozmazaní
 • Jas 350 nitov umožní prácu na priamom svetle aj v presvetlených miestnostiach
 • Na monitor vždy perfektne uvidíte vďaka širokým pozorovacím uhlom až 178 °
 • Adaptice-Sync zamedzí trhaniu obrazu pri grafických úpravách aj hraní hier
 • Ultra-Low Blue Light obmedzí emisie modrého svetla na ochranu vášho zraku
 • Flickerless eliminuje blikanie, takže monitor tak neunavuje vaše oči
 • 100% sRGB / Rec. 70 pokrytie znamená sýtejšie farby za každej situácie
 • Statický kontrastný pomer 1000:1 zaistí živé a vysoko realistické farby
 • Monitor je z výroby kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman
 • Toto kalibračné riešenie zaistí extrémne realistické farby ?E < 2
 • Monitor obsahuje aj exkluzívnu technológiu sledovania šedej farby
 • Nástroj ProArt Palette umožní dokonalé prispôsobenie displeja od A do Z
 • Jednotlivé parametre môžete meniť prostredníctvom intuitívnej ponuky na obrazovke
 • QuickFit Virtual Scale slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti
 • Zobrazuje prekryvnú vrstvu na obrazovke pre uľahčenie všetkých grafických úloh
 • Asus ProArt Preset vám poskytne režimy na rýchlu úpravu farebného gamutu
 • Vždy si teda zvolíte presne taký režim, ktorý vám aktuálne najviac vyhovuje
 • Grafické výstupy DP 1.2 a HDMI 2.0 USB-C podporujú širokú škálu zariadení
 • Monitor Asus PA278CV je dodávaný s praktickým rýchloupínacím stojanom
 • Ten umožňuje až 90 ° otočenie monitora v smere aj proti smeru hodinových ručičiek
 • Stojan tak poskytuje možnosť horizontálneho aj vertikálneho sledovania
 • Sledovanie na výšku príde vhod počas prehliadania kódov, dokumentov či tabuliek
 • Vertikálna orientácia je vhodná aj pre multimediálny obsah zo sociálnych sietí
 • Monitor Asus ProArt PA278CV tak ocenia mladomileniáli aj ľudia z generácie Z

Calman Verified

Asus ProArt PA278CV sa môže pochváliť priemyselným štandardom 100% sRGB/Rec. 709 pre široké pokrytie farebného spektra – to však ani zďaleka nie je všetko, čo môže tento výnimočný monitor ponúknuť. Z výroby je totiž kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman, aby poskytoval čo najvernejšie farby ?E < 2. Toto kalibračné riešenie potom využívajú najuznávanejší hollywoodski profesionáli, aby zaistili, že bude obsah zobrazený presne tak, ako bolo zamýšľané. Vďaka tomu získate všetky potrebné nástroje na poskytovanie extrémne realistických farieb bez ohľadu na dané prostredie či typ zobrazovacej technológie, čo posunie vašu tvorbu k výšinám.

Monitor ASUS ProArt PA278CV je kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman, aby poskytoval čo najvernejšie farby ?E < 2.

Ponuka na výber parametrov

Grafický monitor ASUS ProArt PA278CV je vybavený nástrojom ProArt Palette, ktorý umožní dokonalé prispôsobenie displeja prostredníctvom jednoduchého nastavenia parametrov, ako je farebný odtieň, hodnota jasu, teplota alebo gama krivka. Tieto parametre sú potom veľmi ľahko prístupné prostredníctvom intuitívnej ponuky, ktorú nájdete priamo na obrazovke pre vyššiu prehľadnosť a lepšiu flexibilitu zobrazenia.

Grafický monitor ASUS ProArt PA278CV sa môže pochváliť ponukou na obrazovke ProArt Palette pre jednoduchú úpravu parametrov obrazovky.

Prekrývajúca vrstva

Ďalšou veľmi praktickou inováciou je Asus QuickFit Virtual Scale, ktorý slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti. Užívatelia tak vďaka tomu môžu vidieť ešte pred tlačou, ako presne bude ich návrh vyzerať. Tento nástroj totiž zobrazuje prekryvajúcu vrstvu na obrazovke, kde zahŕňa funkcie na zobrazenie formátu A4 a B5, Pravítko, Zarovnávaciu mriežku a mnoho ďalších grafických vychytávok.

Nástroj Asus QuickFit Virtual Scale slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti pred tlačou.

Režimy na rýchle úpravy

Exkluzívny nástroj ProArt Preset od spoločnosti Asus vám poskytne hneď niekoľko režimov na rýchlu úpravu farebného gamutu – sRGB, Rec.709, Scenery, Reading, Darkroom či Rapid Rendering. Môžete medzi nimi prepínať a zvoliť si presne taký režim, ktorý aktuálne potrebujete, či už upravujete obrázky, fotografie alebo video.

Exkluzívny nástroj Asus ProArt Preset vám poskytne niekoľko režimov na úpravu farebného gamutu – sRGB, Rec.709, Scenery, Reading, Darkroom či Rapid Rendering.

Pozorovacie uhly a doba odozvy

Rozmerný 27” monitor s (WQHD) rozlíšením až 2560 x 1440 px je vybavený technológiou IPS, ktorá prináša nádherný obraz so širokým pozorovacím uhlom 178 ° v horizontálnej aj vertikálnej rovine. Vďaka tomu dobre uvidíte na monitor aj z boku, čo oceníte najmä pri multitaskingu, počas športových prenosov či pri filmových večierkoch s početným obsadením. Funkcia Picture-by-Picture ponúka dokonalý prehľad o práci vďaka zobrazeniu obsahu z až 4 rôznych počítačov na 1 monitore, čo maximálne zvýši vašu pracovnú produktivitu. Doba odozvy sa pohybuje v rozmedzí 5 až 8 ms, takže sa panel prekresľuje veľmi rýchlo bez akéhokoľvek oneskorenia či najmenšieho náznaku po rozmazaní.

Monitor Asus ProArt PA278CV sa pýši priemyselným štandardom 100% sRGB/Rec. 709 pre široké pokrytie farebného spektra.

Za svetla aj za tmy

Aby ste mohli nerušene pracovať aj na priamom svetle či v presvetlených miestnostiach, je potrebné venovať pozornosť maximálnej hodnote jasu, ktorá v prípade modelu Asus ProArt PA278CV činí výborných 350 nitov. Naopak pri práci za slabého okolitého osvetlenia máte možnosť jas znížiť, čím ochránite svoje oči pred rýchlo nastupujúcou únavou. Statický kontrastný pomer 1000:1 zase vyjadruje rozdiel medzi zobrazením tej najtmavšej čiernej a najjasnejšej bielej, takže sa môžete tešiť na príjemné, živé a vysoko realistické farby, ktoré len ťažko rozoznáte od skutočnosti.

Monitor ASUS ProArt PA278CV ponúka maximálnu hodnotu jasu 350 nitov, čo vám umožní pracovať na priamom svetle aj v presvetlených miestnostiach.

Monitor pre všetky multimediálne scenáre

Funkcia Asus SplendidPlus Video Inteligencia je určená bežným používateľom, kedy ponúka hneď 8 prednastavených režimov – Standard, Krajina, Divadlo, Hra, Nočný režim, sRGB, Čítanie a Temná miestnosť, ktoré sú optimalizované pre rôzne situácie, prostredie aj konkrétne multimediálne scenáre. Každý režim má svoje vlastné nastavenie jasu, kontrastu, farebnej teploty, ostrosti a ďalších parametrov, ktoré vám pomôžu vyladiť si vizuálne podanie na mieru vášmu obsahu.

Funkcia Asus SplendidPlus Video Inteligencia ponúka 8 prednastavených režimov, ktoré sú optimalizované pre rôzne situácie, prostredie aj konkrétne multimediálne scenáre.

Krása tkvie v oku pozorovateľa

Monitor je vybavený hneď niekoľkými technológiami na ochranu zraku, takže predstavuje fantastické riešenie pre každodenné použitie. Technológia Ultra-Low Blue Light obmedzí emisie nebezpečného modrého svetla z obrazovky až o niekoľko desiatok %, čím znižuje riziko poškodenia vášho zrakového ústrojenstva. Flicker-free / Flickerless výrazne zvyšuje komfort počas sledovania tým, že znižuje úroveň blikania LED podsvietenia, ktoré pri dlhšom sledovaní namáha a unavuje vaše oči. Monitor Asus ProArt sa tak jednoducho stará o váš zrak v každom ohľade, čím pomáha chrániť vaše zdravie za každej situácie.

Technológia Flickerless eliminuje blikanie LED podsvietenia, takže monitor Asus ProArt PA278CV tak neunaví vaše oči.

Horizontálna aj vertikálna orientácia

Monitor ASUS ProArt PA278CV cieli aj na mladomileniály a generáciu Z! Je totiž dodávaný s vysoko praktickým rýchloupínacím stojanom, vďaka ktorému nastavíte monitor do požadovanej pozície už za pár sekúnd. Až 90° otočenie obrazovky v smere aj proti smeru hodinových ručičiek uľahčí prepínanie medzi horizontálnu a vertikálnu orientáciu sledovania, kedy monitor na výšku príde vhod pri prechádzaní rozličných kódov, dokumentov, tabuliek, webových stránok či multimediálneho obsahu zo sociálnych sietí, ako je napríklad Twitter, Facebook, Instagram, TikTok alebo Vero. Stojan navyše uľahčuje pripevnenie displeja pomocou nástenného držiaka VESA s rozmermi 100 x 100 mm, kedy sa montáž monitora zaobíde aj bez použitia skrutiek.

Monitor ASUS ProArt PA278CV cieli aj na mladomileniály a generáciu Z, kedy je dodávaný so stojanom s vertikálnou orientáciou sledovania.

Bohatá konektivita

Monitor ASUS ProArt PA278CV vyniká aj bohatou konektivitou, vďaka čomu ho pripojíte k širokému spektru zariadení. Pre pripojenie tak budete mať k dispozícii DisplayPort 1,2 vstup/výstup, konektor HDMI 1.4 alebo USB-A rozhranie, čo rozširuje kompatibilitu monitora na absolútne maximum. Moderný USB-C port zase predstavuje ideálne riešenie pre súčasné nabíjanie a prenos dát v rýchlosti až 10 GB/s, kedy sa jedná o reverzibilný konektor s ľubovoľnou orientáciou, teda sa dá zasúvať obojstranne bez ohľadu na jeho smerovosť. Rovnako tu nechýba 3,5 mm audio výstup, takže môžete do monitora zapojiť aj slúchadlá, náhlavné súpravy, reproduktory či iné audio systémy pre ešte bohatšiu multimediálnu zábavu všetkého druhu.

Monitor ASUS ProArt PA278CV vyniká aj bohatou konektivitou, vďaka čomu ho pripojíte k širokému spektru zariadení.

Špecifikácie

 • Značka: Asus
 • Rad: ProArt
 • Model: PA278CV
 • PN: 90LM06Q0-B01370
 • Určenie: grafický monitor

Obrazovka

 • Povrch displeja: matný
 • Technológia podsvietenia: W-LED
 • Technológia panelu: IPS
 • Model panela: Innolux M270KCJ-L5B AAS
 • Uhlopriečka displeja: 27”
 • Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440 px
 • Pomer strán: 16:9/1,778:1
 • Rozstup pixelov: 0,2331 mm
 • Jemnosť: 109 PPI (42 ppcm)
 • Minimálna obnovovacia frekvencia: 40 Hz
 • Maximálna obnovovacia frekvencia: 75 Hz
 • Podpora Adaptive-Sync: Áno
 • Čas odozvy: 5 až 8 ms
 • Podpora Trace Free: Áno
 • Úroveň jasu: 350 cd/m2
 • Sýtosť farieb: 100% sRGB / Rec. 709
 • Statický kontrast: 1 000 : 1
 • Dynamický kontrastný pomer: 100 000 000 : 1
 • Vernosť farieb: ?E < 2
 • Kalibračné riešenie: Calman
 • Pozorovacie uhly: 178 ° / 178 °
 • Flicker-Free: Áno
 • Redukcia emisií modrého svetla: Asus Ultra-Low Blue Light
 • Podpora Asus SplendidPlus Video Inteligencia: Áno
 • Počet prednastavených video režimov: 8
 • Prednastavené režimy: sRGB, Krajina, Divadlo, Štandardné, Nočná scéna, Hra, Čítanie, Tmavá miestnosť

Audio

 • Integrované reproduktory: Áno
 • Počet reproduktorov: 2x 2W RMS
 • Celkový akustický výkon: až 4 W RMS

Konektivita

 • Audio rozhranie: 1x 3,5mm Audio Jack Out
 • Počet USB: 4x USB 3.1 (downstream), 1x USB-C 3.1 (upstream)
 • Grafické výstupy: 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2 vstup, 1x DP 1.2 výstup

Prevádzkové informácie

 • Zdroj napájania: interný
 • Vstup: 100 až 240 V
 • Výstup: 12 V / 2 A
 • Energetická trieda: G
 • Bežná spotreba energie: 18,6 W
 • Spotreba v pohotovostnom režime: 0,5 W

Uchytenie

 • Štandard uchytenia: VESA
 • Rozmery VESA: 100 x 100 mm
 • Otočný čap / pivot: Áno
 • Nastaviteľná výška stojana: Áno
 • Orientácia sledovania: horizontálne / vertikálne

Fyzické vlastnosti

 • Bezpečnostný zámok: Kensington Lock
 • Farba: čierna a strieborná
 • Hmotnosť bez stojana: 4,96 kg
 • Rozmery bez stojana (Š x V x H)): 61,5 x 37,2 x 5,1 cm
 • Hmotnosť so stojanom: 7,72 kg
 • Rozmery so stojanom (Š x V x H): 61,5 x 38,2 x 22,6 cm
 • Celková hmotnosť balenia: 10,77 kg
 • Celkové rozmery balenia (Š x V x H): 73,5 x 46,4 x 21,6 cm

Obsah balenia

 1. 1x monitor Asus PA278CV
 2. 1x nastaviteľný stojan
 3. 1x užívateľský manuál

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 10,52 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Monitor Asus ProArt Display PA278CV 27” IPS, 2560x1440, 100% sRGB, HDMI, DP, USB, Repro, Pivot

27” grafický monitor, IPS panel Innolux, rozlíšenie 2560 x 1440 px, kalibrácia a overenie Calman Verified, vernosť farieb Delta E < 2, 100% sRGB/Rec. 70 pokrytí, Ultra-Low Blue Light, pomocné nástroje QuickFit Virtual Scale a ProArt Preset / Palette.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.