Radosť nakupovať...

Monitor Asus ProArt Display PA329CV 32” IPS, 4K UHD, 100% sRGB, HDMI, DP, USB, Repro, Pivot

859,79 s DPH 716,49 € bez DPH
Predaj skončil
32” grafický monitor, IPS panel AU Optronics, 4K rozlíšenie, kalibrácia Calman Verified, vernosť farieb Delta E < 2, 100% sRGB a 100% Rec. 709 farebné pokrytie, DisplayHDR400, pomocné nástroje QuickFit Virtual Scale a ProArt Preset / Palette / Widget.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN34710204
EAN:
4711081009726
na sklade
vypredané

Monitor Asus ProArt Display PA329CV 32” IPS, 4K UHD, 100% sRGB, HDMI, DP, USB, Repro, Pivot

31,9" monitor ASUS ProArt PA329CV s IPS panelom AU Optronics M320QAN01.0 a s kalibráciou Calman Verified bude vyhovovať potrebám všetkých profesionálov, ktorí sa venujú grafickému designu, editácii fotografií či strihu videí. Svoje využitie však nájde aj v hernom kútiku, kedy príde vhod náruživým hráčom všetkého druhu, ktorí najviac ocenia nízku dobu odozvy a vysokú snímkovú frekvenciu obrazovky pre ostré herné vizualizácie. Monitor je potom certifikovaný pre použitie s operačnými systémami Windows a Mac OS, takže poteší vášnivých „jabĺčkárov“, ktorí tak získajú 100% istotu plnej kompatibility so svojim milovaným zariadením od značky Apple.

31,9palcový monitor Asus ProArt PA329CV s vestavěným IPS panelem a s kalibrací Calman Verified bude vyhovovat profesionálním grafickým umělcům, filmařům, fotografům i dalším náročným uživatelům.

Hlavné prednosti

 • Monitor Asus PA329CV bude vyhovovať grafickým umelcom, filmárom aj fotografom
 • Skvele sa hodí na editáciu fotografií, obrázkov, videí a prácu v CAD programoch
 • Je vhodný aj na hranie hier či sledovanie filmov, seriálov a živých prenosov
 • Monitor je certifikovaný pre použitie s operačnými systémami Windows a Mac OS
 • 31,9” displej s IPS panelom vám sprostredkuje obraz v 4K UHD kvalite
 • Pýši sa minimálnou odozvou 5 ms a obnovovacou frekvenciou až 60 Hz
 • Panel sa rýchlo prekresľuje bez akéhokoľvek oneskorenia či náznaku po rozmazaní
 • Monitor sa pýši podporou HDR 10 a certifikáciou DisplayHDR400
 • Jas 400 nitov umožní prácu na priamom svetle aj v presvetlených miestnostiach
 • Na monitor vždy perfektne uvidíte vďaka širokým pozorovacím uhlom až 178 °
 • Adaptice-Sync zamedzí trhaniu obrazu pri grafických úpravách aj hraní hier
 • Ultra-Low Blue Light obmedzí emisie modrého svetla na ochranu vášho zraku
 • Flickerless eliminuje blikanie, takže monitor tak neunavuje vaše oči
 • Podpora HDR10 zvyšuje jasné vyznenie obrazu bez ohľadu na zdrojový obsah
 • Rozširuje možnosti zobrazenia aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach
 • Priemyselné štandardy a široké farebné pokrytie zaistí výrazne sýtejšie farby
 • Statický kontrastný pomer 1000:1 zaistí živé a vysoko realistické farby
 • Úroveň jasu čiernej farby 0,4 nitov vytvára ešte bohatší kontrast
 • Monitor je z výroby kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman
 • Toto kalibračné riešenie zaistí extrémne realistické farby ?E < 2
 • Nástroj ProArt Palette umožní dokonalé prispôsobenie displeja od A do Z
 • Jednotlivé parametre môžete meniť prostredníctvom intuitívnej ponuky na obrazovke
 • QuickFit Virtual Scale slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti
 • Zobrazuje prekryvnú vrstvu na obrazovke pre uľahčenie všetkých grafických úloh
 • Asus ProArt Preset vám poskytne režimy na rýchlu úpravu farebného gamutu
 • Vždy si teda zvolíte presne taký režim, ktorý vám aktuálne najviac vyhovuje
 • Súčasťou monitora sú aj 2 reproduktory s akustickým výkonom 2 W RMS
 • Grafické výstupy DP 1.2, HDMI 2.0 alebo USB-C podporujú širokú škálu zariadení
 • Monitor Asus PA329CV je dodávaný s praktickým rýchloupínacím stojanom
 • Ten umožňuje až 90 ° otočenie monitora v smere aj proti smeru hodinových ručičiek
 • Stojan tak poskytuje možnosť horizontálneho aj vertikálneho sledovania
 • Sledovanie na výšku príde vhod počas prehliadania kódov, dokumentov či tabuliek
 • Vertikálna orientácia je vhodná aj pre multimediálny obsah zo sociálnych sietí
 • Monitor Asus ProArt PA329CV tak ocenia mladomileniáli aj ľudia z generácie Z

Calman Verified

Monitor Asus ProArt PA329CV sa môže pochváliť priemyselnými štandardmi 100% sRGB a 100% Rec. 709 pre maximálne pokrytie farebného spektra. To však ani zďaleka nie je všetko! Monitor je totiž z výroby kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman, aby poskytoval čo najvernejšie farby ?E < 2. Toto kalibračné riešenie potom využívajú najuznávanejší hollywoodski profesionáli, aby zaistili, že bude obsah zobrazený presne tak, ako bolo zamýšľané. Vďaka tomu získate všetky potrebné nástroje na poskytovanie extrémne realistických farieb bez ohľadu na dané prostredie či typ zobrazovacej technológie, čo posunie vašu tvorbu k výšinám.

Monitor ASUS ProArt PA329CV je kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman, aby poskytoval čo najvernejšie farby Delta E < 2.

Ponuka na výber parametrov

Grafický monitor ASUS ProArt PA329CV je vybavený nástrojom ProArt Palette, ktorý umožní dokonalé prispôsobenie displeja prostredníctvom jednoduchého nastavenia parametrov, ako je farebný odtieň, hodnota jasu, teplota alebo gama krivka. Tieto parametre sú potom veľmi ľahko prístupné prostredníctvom intuitívnej ponuky, ktorú nájdete priamo na obrazovke pre vyššiu prehľadnosť a lepšiu flexibilitu zobrazenia.

Grafický monitor ASUS ProArt PA329CV sa môže pochváliť ponukou na obrazovke ProArt Palette pre jednoduchú úpravu parametrov obrazovky.

Prekryvná vrstva

Ďalšou veľmi praktickou inováciou je Asus QuickFit Virtual Scale, ktorý slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti. Užívatelia tak vďaka tomu môžu vidieť ešte pred tlačou, ako presne bude ich návrh vyzerať. Tento nástroj totiž zobrazuje prekryvnú vrstvu na obrazovke, kedy zahŕňa funkcie pre zobrazenie stredu, papierového formátu či pomeru strán, virtuálne pravítko, zarovnávaciu mriežku, rozličné nástroje na editáciu a mnoho ďalších grafických vychytávok.

Nástroj Asus QuickFit Virtual Scale slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti pred tlačou.

Režimy na rýchle úpravy

Exkluzívny nástroj ProArt Preset od spoločnosti Asus vám poskytne hneď niekoľko režimov na rýchlu úpravu farebného gamutu – sRGB, Rec.709, Scenery, Reading, Darkroom či Rapid Rendering. Môžete medzi nimi prepínať a zvoliť si presne taký režim, ktorý aktuálne potrebujete, či už upravujete obrázky, fotografie alebo video.

Exkluzívny nástroj Asus ProArt Preset vám poskytne niekoľko režimov na úpravu farebného gamutu – sRGB, Rec.709, Scenery, Reading, Darkroom či Rapid Rendering.

Osobné optimalizačné úpravy

Prostredníctvom softvéru ASUS DisplayWidget môžete rýchlo upraviť scénický režim či nastaviť rôzne aplikácie na dosiahnutie osobných optimalizačných úprav, ako je napríklad Ultra Low Blue Light Filter a celý rad ďalších funkcií. Softvér je ďalej vybavený technológiou MultiFrame pre efektívnejšiu duplikáciu a rozšírenie obrazovky, ktorá umožňuje spravovať viac okien a zobrazovať ich na ploche tak, aby bola usporiadaná a neprekrývala sa navzájom. To výrazne zvýši prehľadnosť počas multitaskingu, čím sa rapídne zlepší vaša pracovná produktivita na maximum.

Pozorovacie uhly a doba odozvy

Rozmerný 31,9" monitor s (4K UHD) rozlíšením až 3840 x 2160 je vybavený IPS panelomAU Optronics M320QAN01.0, ktorý ponúka špičkový obraz so širokým pozorovacím uhlom 178 ° v horizontálnej aj vertikálnej rovine, vďaka čomu uvidíte dobre na monitor aj z boku. To oceníte najmä pri multitaskingu, počas športových prenosov či pri filmových večierkoch s početným obsadením, takže monitor Asus ProArt je ideálnym riešením pre spoločné sledovanie vo viacerých ľuďoch. Minimálna doba odozvy je iba 5 ms, takže sa panel prekresľuje veľmi rýchlo bez akéhokoľvek oneskorenia či najmenšieho náznaku po rozmazaní. Táto vlastnosť obrazovky potom poteší prevažne PC hráča, ktorým rýchlejšie prekresľovanie panelu pomôže povzniesť ich herné výsledky na úplne novú úroveň.

Grafický monitor Asus ProArt PA329C s kalibráciou Calman Verified as vernosťou farieb Delta E < 2 predstavuje optimálne zobrazovacie zariadenie na editáciu fotografií a strih videí.

Za svetla aj za tmy

K dokonalosti obrazu prispieva podpora HDR10, keď vysoký dynamický rozsah s profesionálnym farebným gamutom zvyšuje jasné vyznenie obrazu, takže si môžete vychutnať obrovské spektrum farieb. Rozširuje možnosti zobrazenia rôznych odtieňov aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach, takže zaistí optimálny jas, kontrast aj špičkový farebný výkon bez ohľadu na zdrojový obsah.

Aby ste mohli nerušene pracovať aj na priamom svetle či v presvetlených miestnostiach, je potrebné venovať pozornosť maximálnej hodnote jasu - čím vyšší je jas, tým výraznejšie sú svetlé oblasti. Certifikácia DisplayHDR 400 predstavuje ďalšiu úroveň, ktorou sa pýšia monitory s maximálnym jasom až 400 nitov, ako je práve model Asus ProArt PA329CV. Úroveň jasu čiernej farby 0,1 nitov vytvára ešte bohatší kontrast a monitor taktiež využíva široký farebný gamut WCG a špeciálne zóny miestneho stmievania pre zobrazenie so širokou škálou farieb a odtieňov.

Monitor ASUS ProArt PA329CV s certifikáciou DisplayHDR400 garantuje jas 400 nitov, čo vám umožní pracovať na priamom svetle aj v presvetlených miestnostiach.

Nie je čierna ako čierna

Monitor Asus ProArt PA329CV tiež efektívne znižuje spotrebu energie až o niekoľko desiatok % pomocou technológie Dynamic Local Dimming. LED podsvietenie je rozdelené do zón a akonáhle sa na obrazovke zobrazí obraz s čiernymi oblasťami, tak sa na týchto miestach osvetlenie obrazovky automaticky vypne, čím monitor ušetrí mnoho drahocennej energie. Navyše dynamické stmievanie pomáha s realistickejším podaním čiernej farby, kedy spoľahlivo zatočí so zobrazovaním čiernej ako šedej farby, čo zlepší orientáciu pri tmavých scénach.

Monitor pre všetky multimediálne scenáre

Funkcia Asus SplendidPlus Video Inteligencia je určená bežným používateľom, kedy ponúka hneď 8 prednastavených režimov – Standard, Krajina, Divadlo, Hra, Nočný režim, sRGB, Čítanie a Temná miestnosť, ktoré sú optimalizované pre rôzne situácie, prostredie aj konkrétne multimediálne scenáre. Každý režim má svoje vlastné nastavenie jasu, kontrastu, farebnej teploty, ostrosti a ďalších parametrov, ktoré vám pomôžu vyladiť si vizuálne podanie na mieru vášmu obsahu.

Funkcia Asus SplendidPlus Video Inteligencia ponúka 8 prednastavených režimov, ktoré sú optimalizované pre rôzne situácie, prostredie aj konkrétne multimediálne scenáre.

Krása tkvie v oku pozorovateľa

Monitor je vybavený hneď niekoľkými technológiami na ochranu zraku, takže predstavuje fantastické riešenie pre každodenné použitie. Technológia Ultra-Low Blue Light obmedzí emisie nebezpečného modrého svetla z obrazovky až o niekoľko desiatok %, čím znižuje riziko poškodenia vášho zrakového ústrojenstva. Flicker-free / Flickerless výrazne zvyšuje komfort počas sledovania tým, že znižuje úroveň blikania LED podsvietenia, ktoré pri dlhšom sledovaní namáha a unavuje vaše oči. Monitor Asus ProArt sa tak jednoducho stará o váš zrak v každom ohľade, čím pomáha chrániť vaše zdravie za každej situácie.

Technológia Flickerless eliminuje blikanie LED podsvietenia, takže monitor Asus ProArt PA329C tak neunaví vaše oči.

Horizontálna aj vertikálna orientácia

Monitor ASUS ProArt PA329CV cieli aj na mladomileniály a generáciu Z! Je totiž dodávaný s vysoko praktickým rýchloupínacím stojanom, vďaka ktorému nastavíte monitor do požadovanej pozície už za pár sekúnd. Až 90° otočenie obrazovky v smere aj proti smeru hodinových ručičiek uľahčí prepínanie medzi horizontálnu a vertikálnu orientáciu sledovania, kedy monitor na výšku príde vhod pri prechádzaní rozličných kódov, dokumentov, tabuliek, webových stránok či multimediálneho obsahu zo sociálnych sietí, ako je napríklad Twitter, Facebook, Instagram, TikTok alebo Vero. Stojan navyše uľahčuje pripevnenie displeja pomocou nástenného držiaka VESA s rozmermi 100 x 100 mm, kedy sa montáž monitora zaobíde aj bez použitia skrutiek.

Monitor ASUS ProArt PA329CV cieli tiež na mladomileniály a generáciu Z, kedy je dodávaný so stojanom s vertikálnou orientáciou sledovania.

Bohatá konektivita

Monitor ASUS ProArt PA329CV vyniká aj bohatou konektivitou, vďaka čomu ho pripojíte k širokému spektru zariadení. Pre pripojenie tak budete mať k dispozícii DisplayPort 1,2, HDMI 2.0 alebo USB-A 3.1 rozhranie, čo rozširuje kompatibilitu monitora na absolútne maximum. Moderný USB-C port s podporou PowerDelivery zase predstavuje ideálne riešenie pre súčasné 90W nabíjanie a prenos dát v rýchlosti až 10 GB/s, kedy sa jedná o reverzibilný konektor s ľubovoľnou orientáciou, teda sa dá zasúvať obojstranne bez ohľadu na jeho smerovosť. Rovnako tu nechýba 3,5 mm audio výstup, takže môžete do monitora zapojiť aj slúchadlá, náhlavné súpravy, reproduktory či iné audio systémy pre ešte bohatšiu multimediálnu zábavu všetkého druhu.

Monitor ASUS ProArt PA329CV vyniká aj bohatou konektivitou, vďaka čomu ho pripojíte k širokému spektru zariadení.

Špecifikácie

 • Značka: Asus
 • Rad: ProArt
 • Model: PA329CV
 • PN: 90LM06P1-B01170
 • Určenie: grafický monitor

Obrazovka

 • Povrch displeja: matný
 • Technológia podsvietenia: W-LED
 • Technológia panelu: IPS
 • Pozorovacie uhly: 178 ° / 178 °
 • Uhlopriečka displeja: 31,9”
 • Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px (4K UHD)
 • Pomer strán: 16:9/1,778:1
 • Rozstup pixelov: 0,1845 mm
 • Jemnosť: 137 PPI (54 ppcm)
 • Minimálna obnovovacia frekvencia: 40 Hz
 • Maximálna obnovovacia frekvencia: 60 Hz
 • VRR technológie: Adaptive-Sync
 • Minimálna doba odozvy: 5 ms
 • Podpora Trace Free: Áno
 • Vysoko dynamický rozsah: HDR10
 • Certifikácia VESA pre dynamický rozsah: DisplayHDR400
 • Bežná úroveň jasu: 350 cd/m2
 • Maximálna úroveň jasu: 400 cd/m2
 • Úroveň jasu čiernej farby: 0,4 cd/m2
 • Podpora FRC: Áno
 • Farebná hĺbka panelu: 10-bit (FRC + 8-bit)
 • Podpora LUT: Nie
 • Počet farieb: 1 073 741 824
 • Celková farebná hĺbka: 30-bit
 • Sýtosť farieb: 100% sRGB / 100% Rec. 709
 • Statický kontrast: 1 000 : 1
 • Dynamický kontrastný pomer: 100 000 000 : 1
 • Vernosť farieb: ?E < 2
 • Kalibračné riešenie: Calman
 • Teplota farieb: až 5 režimov
 • Nastavenie farieb: R, G, B, C, M, Y
 • Nastavenie gama krivky: 1,8/2,0/2,2/2,4/2.6
 • Technológie pre miestne stmievanie: Dynamic Local Dimming
 • Podpora Flicker-Free: Áno
 • Redukcia emisií modrého svetla: Asus Ultra-Low Blue Light
 • Podpora PIP / PBP technológie: Áno
 • Funkcia MultiFrame: Áno
 • Podpora Asus SplendidPlus Video Inteligencia: Áno
 • Počet prednastavených video režimov: 8
 • Prednastavené režimy: sRGB, Krajina, Divadlo, Štandardné, Nočná scéna, Hra, Čítanie, Tmavá miestnosť

Audio

 • Integrované reproduktory: Áno
 • Počet reproduktorov: 2x 2W RMS
 • Celkový akustický výkon: až 4 W RMS

Konektivita

 • Audio rozhranie: 1x 3,5mm audio výstup
 • Grafické výstupy: 3x HDMI 2.0, 1x DP 1.2
 • Počet USB: 4x USB-A 3.1 (downstream), 1x USB-C 3.1 (upstream)

Prevádzkové informácie

 • Napájanie: 100 až 240 V
 • Menovitá frekvencia: 50/60 Hz
 • Podpora USB-C PowerDelivery: Áno
 • Maximálny nabíjací výkon: 90 W
 • Energetická trieda: G
 • Spotreba v Stand-By režime: 0,5 W
 • Priemerná spotreba energie: 36 W
 • Ročná spotreba v SDR režime: 42 kWh
 • Ročná spotreba v HDR režime: 80 kWh

Uchytenie

 • Štandard uchytenia: VESA
 • Rozmery VESA: 100 x 100 mm
 • Otočný čap / pivot: Áno
 • Nastaviteľná výška stojana: Áno
 • Orientácia sledovania: horizontálne / vertikálne

Fyzické vlastnosti

 • Bezpečnostný zámok: Kensington Lock
 • Farba: čierna
 • Hmotnosť bez stojana: 8,03 kg
 • Rozmery bez stojana (Š x V x H)): 72,7 x 42,8 x 6,7 cm
 • Hmotnosť so stojanom: 12,6 kg
 • Rozmery so stojanom (Š x V x H): 72,7 x 47,1 x 24,5 cm
 • Celková hmotnosť balenia: 17,6 kg
 • Celkové rozmery balenia (Š x V x H): 84 x 51,6 x 28 cm 

Obsah balenia

 1. 1x monitor Asus PA329CV
 2. 1x nastaviteľný stojan
 3. 1x užívateľský manuál

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 16 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Monitor Asus ProArt Display PA329CV 32” IPS, 4K UHD, 100% sRGB, HDMI, DP, USB, Repro, Pivot

32” grafický monitor, IPS panel AU Optronics, 4K rozlíšenie, kalibrácia Calman Verified, vernosť farieb Delta E < 2, 100% sRGB a 100% Rec. 709 farebné pokrytie, DisplayHDR400, pomocné nástroje QuickFit Virtual Scale a ProArt Preset / Palette / Widget.

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.