Radosť nakupovať...

Grafická karta Asus PH-RTX3050-O8G 8 GB, GDDR6,

350,87 s DPH 292,39 € bez DPH
Vypredané
Grafické jádro Nvidia GeForce RTX 3050, 8GB VGA paměť GDDR6, 128-bit sběrnice, šířka pásma 224 GB/s, 2560 shaderů, 80 tensorových jader, 20 RT jader, podpora DirectX Ray-Tracing, DLSS, G-Sync, Reflex Low Latency, Ansel, Broadcast, QuantumCloud. Černá.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN20222287
EAN:
4711081645221
na sklade
vypredané

Grafická karta Asus PH-RTX3050-O8G 8 GB, GDDR6,

Grafická karta Asus PH-RTX3050-O8G je založená na jádře GeForce RTX 3050 s vlastní 8GB pamětí GDDR6 se 128-bitovou sběrnicí a s propustností až 224 GB/s, které se skvěle hodí pro skutečně velké datové objemy nebo rendering fotografií či videa. Poskytuje výjimečně realistické osvětlení, stíny a odrazy v reálném čase, neboť je vybavená novými ray tracing a tensorovými jádry i streamovacími multiprocesory (shadery), které ušetří CPU podstatnou část zátěže.

Díky tomuto čipu tak zažijete úchvatnou podívanou i při těch graficky nejnáročnějších úkonech, jako je kupříkladu hraní nejnovějších AAA titulů ve virtuální realitě (VR) či streamování videí ve vysoké kvalitě, tudíž představuje fantastické řešení pro všechny grafické umělce, stříhače videí, amatérské hráče i e-sportové profesionály a celou řadu dalších náročných uživatelů. Na kartě se pak nachází 2 výstupy HDMI 2.1 a 3 konektory DP 1.4a pro připojení monitorů a projektorů, které podporují přenos videosignálu v 8K rozlišení při snímkové frekvenci 60 fps.

Hlavní přednosti

 • Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3050 má vlastní 8GB paměť typu GDDR6
 • VGA paměť je vybavená 128-bitovou sběrnicí s propustností až 224 GB/s
 • RT a tensorová jádra i streamovacími multiprocesory ušetří velkou část zátěže CPU
 • RT jádra 2. generace poskytuje až 2násobně vyšší propustnost oproti svému předchůdci
 • 3. generace tensorových jader nabízí 2násobný výkon díky lepší struktuře a algoritmům AI
 • NVIDIA DLSS zvýší obnovovací frekvenci pomocí strojového učení a umělé inteligence
 • DirectX Ray-Tracing poskytuje realistické osvětlení, stíny a odrazy v reálném čase
 • NVIDIA Reflex Low Latency přesně změří a zároveň sníží systémovou latenci na minimum
 • Přizpůsobuje práci herního enginu tak, aby se eliminovala fronta GPU pro vykreslování
 • Zároveň rapidně sníží počet úkolů pro CPU při graficky náročných scénách
 • NVIDIA Shadowplay usnadní tvorbu herních videí ve 4K kvalitě při 60 fps či 15s GIFů
 • Dále umožňuje zpětné uložení posledních 30 sekund hraní na pevný disk
 • NVIDIA Freestyle nabízí 15 filtrů, 38 různých nastavení a mnoho dalších kombinací
 • Změní vzhled a atmosféru hry pomocí rozličných úprav barev nebo sytosti
 • Aplikace NVIDIA Broadcast vylepší tvorbu příspěvků na sociální sítě a video platformy
 • Odstranění, výměna a rozostření pozadí se obejde i bez zeleného plátna či nasvícení scény
 • Automatická kompozice ořízne a přiblíží obraz tak, že vždy zůstanete ve středu záběru
 • Funkce odstranění hluku a ozvěny z místnosti redukuje nežádoucí hluk stisknutím 1 tlačítka
 • GPU Tweak II poskytuje vylepšení výkonu, regulaci teploty a monitorování systému
 • 144hodinový validační program – karty ASUS prochází celou řadou přísných testů
 • Odolnost proti prachu IP5X poskytuje perfektní ochranu před vniknutím malých částic
 • O napájení této karty se stará 6+2fázová kaskáda a 8kolíkový konektor
 • K provozu karty doporučuje výrobce zdroj o výkonu minimálně 550 W
 • Napájecí komponenty jsou ze speciální slitiny Super Alloy Power II
 • Slitina garantuje až 15% nárůst výkonu a snížení provozní teploty až o 35 °C
 • Zbrusu nový design chladícího systému zvyšuje tlak a zároveň snižuje turbulence
 • Zlepšuje chladicí výkon bez dalšího navýšení hluku, který tak nepřesáhne hodnotu 48 dB(A)
 • Můžete se těšit na plynulý provoz bez nepříjemného přehřívání, rušivého hučení či ztráty výkonu
 • Součástí dodávky je praktický software QuantumCloud pro těžbu kryptoměn a výměnu služeb
 • Umožní vydělávat peníze pouhým sdílením výpočetního výkonu vaší grafické karty Asus Phoenix
 • Veškeré výdělky z této činnosti jsou dostupné prostřednictvím účtů PayPal či WeChat Pay
 • Důležité nástroje vaší digitální peněženky jsou integrované přímo do tohoto softwaru
 • Službu Quantum Cloud rovněž ocení hráčská komunita bez ohledu na preferovaný žánr
 • Podporuje různé způsoby výměny účtů, včetně herní knihovny Steam a Epic Games Store
 • QuantumCloud neshromažďuje vaše osobní údaje, takže bude těžba virtuálních měn bezpečná
 • K této kartě rovněž obdržíte sadu služeb Adobe Creative Cloud pro všechny vášnivé kreativce
 • Poskytuje přístup k softwarům pro grafický design, editaci fotografií a videí či pro vývoj webu
 • Zahrnuje například Acrobat, Photoshop, Illustrator, Lightroom, InDesign, Spark nebo XD
 • 1TB cloudové úložiště na každého uživatel umožní vzdálené zálohování a sdílení dat
 • Se sadou Adobe Creative Cloud získáte přes tisíc rozličných typografických písem (fontů)

Asus GPU Tweak II

Nástroj Asus GPU Tweak II vám nabídne přehledné a vysoce intuitivní rozhraní, které vám pomůže s modifikacemi frekvence GPU i RAM, napětí, výkonu větráčků i mnoha dalších kriticky důležitých parametrů. Veškerá nastavení můžete pohodlně uložit na svůj osobní profil a podle aktuální potřeby mezi nimi přepínat, takže získáte optimalizovaný výkon pro konkrétní činnost za každé situace i bez opětovného zadávání parametrů.

Nástroj Asus GPU Tweak II vám nabídne vysoce intuitivní rozhraní, které vám pomůže s modifikacemi frekvence GPU i RAM, napětí, výkonu větráčků i mnoha dalších kriticky důležitých parametrů.

Strojové učení pro ostré herní vizualizace

GeForce RTX 3050 podporuje technologii NVIDIA Deep Learning Super Sampling, která pomocí strojového učení a umělé inteligence až 2násobně vylepší grafický výkon díky využití dedikovaných tenzorových jader, čímž zvýší obnovovací frekvenci pro ostré herní vizualizace. Každý měsíc pak přibývají tituly s podporou DLSS, kdy se jedná například o Call of Duty: Black Ops Cold War, Battlefield V, Cyberpunk 2077, Death Stranding, Final Fantasy XV, Alan Wake Remastered, Outriders, Nioh 2, The Fabled Woods, The Medium či Lego Builder's Journey.

Svatý grál herní grafiky

Další skvělou inovací je pak technologie DirectX Ray-Tracing, která bývá označována za svatý grál herní grafiky, neboť velice věrně napodobuje chování světla a přináší tak renderování ve filmové kvalitě v reálném čase i v těch vizuálně nejnáročnějších hrách. Pro výpočet obrazu využívá sledování paprsků vycházejících z pozice pozorovatele, díky čemuž lze nasimulovat fyzikálně správné odrazy, lom světla i celkové osvětlení dané scény, včetně přirozeného jemného zrcadlení ve skle nebo hrubších odrazů na leštěném kovu. Kvalitu výstupu pak dále vylepšuje i masivní nasazení umělé inteligence, tudíž se při hraní můžete těšit na doposud nevídané detaily.

Rychlejší reaktivita periferií

Vzhledem k tomu, že e-sporty v dnešní době konkurují tradičním sportům ve sledovanosti i v době hraní, je důležitější než kdy jindy, aby měli hráči vyladěný počítač i grafický hardware. Velké zpoždění mezi akcí hráče a reakcí na obrazovce totiž mnohdy znamená rychlou smrt nebo pokažení vašeho skóre. Snížení latence systému zajistí počítači a displeji rychlejší reaktivitu připojených periferií, což hráčům umožňuje okamžitě reagovat na dění dané hry.

Grafická karta RTX 3050 se z těchto důvodů může pochlubit balíčkem Nvidia Reflex Low Latency, který přesně změří a zároveň sníží systémovou latenci na minimum. Přesné sledování odezvy Reflex Latency Analyzer shromažďuje data v reálném čase a přidává je do přehledných statistik. Základem funkce je pak režim Reflex Low Latency, který přizpůsobuje práci herního enginu tak, aby se eliminovala fronta vykreslování GPU a aby se snižil počet úkolů pro CPU v graficky náročných scénách.

Grafická karta Asus PH-RTX3050-O8G se může pochlubit balíčkem Nvidia Reflex Low Latency, který přesně změří a zároveň sníží systémovou latenci na minimum.

S Nvidia Reflex Low Latency se vám tak rapidně zrychlí reakce, což přinese okamžité herní zlepšení. Podporu pro tuto technologii naleznete v mnoha současných i budoucích hrách, jako je například Apex Legends, Battlefield 2042, Call of Duty: Black Ops Cold War, CRSED: F.O.A.D, Destiny 2, Enlisted, Escape from Tarkov, Fortnite, Kovaak 2.0, Mordhau, Overwatch, Rainbow Six Siege, Valorant nebo War Thunder.

Podporu technologie NVIDIA Reflex Low Latency naleznete v mnoha současných i budoucích hrách – Apex Legends, Battlefield 2042, Call of Duty: Black Ops Cold War, CRSED: F.O.A.D, Destiny 2, Enlisted, Escape from Tarkov, Fortnite, Kovaak 2.0, Mordhau, Overwatch, Rainbow Six Siege, Valorant nebo War Thunder.

GeForce Experience

Nevíte, jakou úroveň filtrování textur nastavit ve hře Overwatch, PUBG či CS:GO? Aplikace GeForce Experience odstraní komplikace spojené s hraním PC her tím, že za vás intuitivně upraví grafické nastavení. NVIDIA totiž úzce spolupracuje s herními vývojáři na zvýšení výkonu, opravě chyb a zlepšení herních zážitků. K tomu využívá sílu cloudového datového centra NVIDIA, aby otestovala tisíce hardwarových konfigurací počítačů a našla nejlepší rovnováhu mezi výkonem a kvalitou obrazu. Následně automaticky nakonfiguruje personalizované nastavení grafiky na základě grafické karty, procesoru a monitoru vašeho počítače.

Grafická karta poskytuje nástroje potřebné k optimalizaci hry prostřednictvím ovladačů Game Ready. Navíc nyní můžete také nahrávat a sdílet herní screenshoty a videa či streamovat přímo na YouTube, Twitchi nebo Facebooku pomocí GeForce Experience, jehož součástí jsou rovněž funkce Freestyle a Shadowplay.

Herní filtry NVIDIA Freestyle

Herní filtry NVIDIA Freestyle změní vzhled a atmosféru hry pomocí úprav barev nebo sytosti. Filtry Freestyle jsou integrované v ovladačích pro bezproblémovou kompatibilitu. Všechny funkce Freestyle jsou snadno aplikovatelné a přístupné stisknutím Alt + F3 v podporovaných titulech, jejichž kompletní seznam naleznete ZDE. K dispozici je 15 filtrů, 38 různých nastavení a mnoho možných kombinací, které vám vytvoří opravdu jedinečný herní zážitek.

Nástroj NVIDIA Freestyle změní vzhled a atmosféru hry, kdy obsahuje 15 filtrů a 38 různých nastavení pro lepší prožitek.

NVIDIA Shadowplay

Máte komickou chybu ve hře a chcete se o ni podělit s herní komunitou? NVIDIA Shadoplay je skvělý software pro zaznamenání herních momentů v libovolné časové délce, který umožní ruční nahrávání videí ze hry ve 4K rozlišení při 60 fps či tvorbu až 15s GIFů. Funkce ShadowPlay je navíc hardwarově akcelerovaná, takže ji můžete klidně nechat běžet na pozadí bez obav z možného snížení výkonu vlivem záznamu videa.

Právě se vám podařil skvělý kousek, ale opět jste neměli zapnuté nahrávání? Nezoufejte, protože jej ShadowPlay automaticky nahrál sám. Stačí stisknout klávesovou zkratku a tím zpětně uložíte posledních 30 sekund hraní na pevný disk a rovnou se tak můžete podělit o své herní zážitky na sociálních sítích či YouTube.

NVIDIA Ansel

Tvorba fotek z hraní na profesionální úrovni nikdy nebyla snazší. NVIDIA Ansel totiž překonává všechna omezení tradičního ukládání screenshotů. S tímto fotorežimem pořídíte i nasdílíte své nejúžasnější herní momenty formou stereoskopické fotkysuper rozlišení a 360° rozsah. Díky tomu zastavíte hru v dokonalém okamžiku, kdy můžete libovolně pohybovat s kamerou a vytvořit tak naprosto fenomenální snímky z jakékoliv pozice ve hře. Následně můžete přidat filtry nebo ručně upravit kontrast a jas, aby vše odpovídalo vašim představám.

Zachyťte každý detail na herních screenshotech – až o 33x lepší rozlišení než u 1080p. Snadno tak vytvoříte z pořízených snímků obrazovky dekorace na zeď, plakáty nebo tapety na plochu ve velice vysoké kvalitě. V Anselu je možné ukládat snímky v režimu „Raw“ díky formátu EXR (OpenEXR) společnosti Industrial Light & Magic. Potom následným zpracováním jednoduše vytvoříte HDR fotografie nebo upravíte jednotlivé barvy či vrstvy snímku.

Domácí studio pro tvorbu videí

Aplikace NVIDIA Broadcast promění váš herní prostor na domácí studio pro tvorbu příspěvků na Instagram, Facebook, TikTok, YouTube, Twitch a další sociální sítě a online video platformy, díky čemuž posunete své livestreamy, videochaty a konferenční hovory na další úroveň pomocí audio a video efektů a umělé inteligence.

Odstranění, výměna a rozostření pozadí se obejde i bez využití drahého vybavení nebo složitého nastavení osvětlení, což usnadní a vylepší produkci videí i realizaci profesionálních živých streamů. Využít můžete také dynamické sledování pohybu v reálném čase díky funkci Automatická kompozice obrazu, která automaticky ořízne a přiblíží obraz tak, že vždy zůstanete ve středu záběru, i když se budete rychle pohybovat. Funkce odstranění hluku a ozvěny z místnosti redukuje nežádoucí hluk v pozadí stisknutím jediného tlačítka – hlasité psaní na klávesnici, protivný šum mikrofonu, nepříjemné ventilátory PC či jiný otravný zvuk v pozadí vám již nebude dělat žádné starosti.

Součástí aplikace NVIDIA Broadcast je funkce pro odstranění ruchů a ozvěny z místnosti, která redukuje nežádoucí hluk v pozadí stisknutím jediného tlačítka.

Sdílení výpočetního výkonu

Bezpečná a snadno použitelná aplikace QuantumCloud slouží k rychlé těžbě kryptoměn, jako je Bitcoin či Ethereum, kdy vám umožní bez námahy vydělávat peníze pouhým sdílením výpočetního výkonu vaší grafické karty Asus PH-RTX3050-O8G. Veškeré výdělky z této činnosti jsou dostupné prostřednictvím vašeho účtu PayPal či WeChat Pay, takže uživatelé QuantumCloud mohou velice snadno získat pasivní příjem. Všechny důležité nástroje vaší digitální peněženky jsou integrované přímo do tohoto softwaru, do kterého byl přidán například mix těžených kryptoměn či konverze měny i její transfer, což usnadní samotnou těžbu, směnění valuty i budoucí realizaci bankovních převodů.

Službu Quantum Cloud rovněž ocení hráčská komunita bez ohledu na preferovaný žánr, neboť podporuje různé způsoby výměny účtů, včetně herní knihovny Steam, Google Stadia a Epic Games Store. Aplikace QuantumCloud navíc neshromažďuje žádné vaše osobní údaje, kdy se její provoz obejde i bez vytvoření jedinečných přihlašovacích údajů, tudíž bude vaše soukromí i finance v naprostém bezpečí při jakýchkoliv výměnách účtů i během sdílení grafického výkonu.

Bezpečná a snadno použitelná aplikace QuantumCloud slouží k rychlé těžbě kryptoměn, kdy vám umožní bez námahy vydělávat peníze pouhým sdílením výpočetního výkonu vaší grafické karty Asus PH-RTX3050-O8G.

Svěží vítr do plachet

Zbrusu nový design chlazení vám dodá svěží vítr do plachet, ať už budete chtít dělat cokoliv. Skládá se z bariérového kroužku a velkého lopatkového ventilátoru s menším nábojem, což zvyšuje tlak a zároveň snižuje turbulence. Toto konstrukční řešení pak zlepší výkon bez dalšího navýšení hluku, který tak nikdy nepřesáhne hladinu 48 dB(A). Rozměrný ventilátor pak obsahuje duální kuličková ložiska, která vynikají dlouhou životností a mohou vydržet až 2krát déle oproti kluzným tělískám.

Chladící systém přesahuje plošný spoj grafické karty o 60 mm, což je využito pro průtok chladícího vzduchu přes celou šířku žebrování pro maximální účinnost chlazení. To dodává zařízení potřebnou stabilitu pro intenzivní herní využití i další obdobně složité operace, kdy různé provozní režimy automaticky vyrovnávají výkon a úroveň hluku pro konkrétní úkol, díky čemuž se můžete těšit na naprosto plynulý provoz bez jakéhokoliv přehřívání, rušivého hučení či ztráty výkonu.

Grafická karta Asus PH-RTX3050-O8G se pyšní zbrusu novým designem chlazení, který zajistí naprosto plynulý provoz bez jakéhokoliv přehřívání, rušivého hučení či ztráty výkonu.

Fázová kaskáda

O napájení grafické karty Asus PH-RTX3050-O8G se stará 6+2fázová napájecí kaskáda, která vyžaduje přídavné napájení pomocí 8kolíkového konektoru. TDP této grafické karty je nastaveno na 150 W a lze navýšit o 10 % na hodnotu 165 W. K provozu karty pak výrobce doporučuje zdroj o výkonu minimálně 550 W.

O napájení grafické karty Asus PH-RTX3050-O8G se stará 6+2fázová napájecí kaskáda, která vyžaduje přídavné napájení pomocí 8kolíkového konektoru.

Prémiová kvalita a spolehlivost

Všechny grafické karty ASUS jsou vytvořeny za pomoci technologie Auto-Extreme. Jedná se o 100% automatizovaný výrobní proces, který zahrnuje prémiové materiály i rozličné technologické inovace, aby byl zajištěn ten nejvyšší standard kvality, konzistentní výkon, rozšířené funkce a maximální životnost produktu. Tento proces je navíc šetrný k přírodě a k životnímu prostředí, protože snižuje využití chemikálií a spotřeby energie až o 50 %, za což vám poděkuje celá naše planeta.

Napájecí komponenty jsou navíc vyrobeny ze speciální slitiny Super Alloy Power II, kdy výrazně zvyšují účinnost, snižují energetické ztráty a bzučení komponent při plné zátěži a dosahují teplotních úrovní, které jsou přibližně o 50 % menší oproti běžně používaným materiálům. Speciální povrch PCB pak chrání kartu před vlhkostí, vodou, rzí, prachem, hmyzem, upadlými šrouby, hoblinami z vrtání, mechanickým otěrem i dalšími vlivy. Vše je pak završeno 144hodinovým validačním programem, který kartu otestuje na nejlepších hrách a podrobí ji velké pracovní zátěži, aby byla zajištěna široká kompatibilita, funkčnost i vyšší spolehlivost.

Grafická karta Asus Phoenix PH-RTX3050-O8G má speciální povrch PCB, který ji chrání před vlhkostí, vodou, rzí, prachem, hmyzem, upadlými šrouby, hoblinami z vrtání, mechanickým otěrem i dalšími vlivy.

Adobe Creative Cloud na měsíc zdarma

K této kartě rovněž obdržíte sadu služeb Adobe Creative Cloud pro všechny vášnivé kreativce, která poskytuje přístup k mobilním aplikacím a desktopovým softwarům pro grafický design, editaci fotografií a videí či pro vývoj nových webových stránek. Zahrnuje tak špičkové a velice oblíbené aplikace od společnosti Adobe, jako je například Acrobat, Photoshop, Illustrator, Lightroom, InCopy, InDesign, Character Animator, Dreamweaver, Spark, Fuse nebo XD.

Sada Adobe Creative Cloud poskytuje přístup k rozličným softwarům od Adobe, jako je například Acrobat, Photoshop, Illustrator, Lightroom, InCopy, InDesign, Character Animator, Dreamweaver, Spark, Fuse nebo XD.

Rovněž získáte přes tisíc rozličných typografických písem (fontů), které vám otevřou zcela nové možnosti tvorby, ať už budete chtít dělat cokoliv. Pro každého uživatele je pak k dispozici také 1TB cloudové úložiště, pomocí kterého zase můžete vzdáleně zálohovat i sdílet data přes internet napříč svými aplikacemi a zařízeními pro lepší synchronizaci v rámci větších pracovních týmů.

Se sadou Adobe Creative Cloud získáte přes tisíc rozličných typografických písem (fontů), které vám otevřou zcela nové možnosti tvorby, ať už budete chtít dělat cokoliv.

Specifikace

 • Značka: Asus
 • Řada: Phoenix
 • Model: PH-RTX3050-O8G
 • PN: 90YV0HH2-M0NA00
 • Určení: grafická karta (GPU)

Grafický výkon

 • Model GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
 • Architektura: Ampere
 • Litografie: 8 nm
 • Vlastní paměť: 8 GB
 • Typ paměti: GDDR6
 • Paměťová sběrnice: 128-bit
 • Šířka pásma: 224 GB/s
 • Základní frekvence GPU: 1 545 MHz
 • Maximální frekvence GPU: 1 750 MHz
 • Počet shaderů / stream procesorů: 2560
 • Počet SM jednotek: 20
 • Tenzorová jádra: 80
 • NVIDIA RT jádra: 20
 • Počet jednotek pro mapování textur (TMUs): 80
 • Počet jednotek pro výstupní vykreslení (ROPs): 32
 • Mezipaměť L2: 2 MB
 • Průchodnost pixelů: 56,86 GPix/s
 • Průchodnost textury: 142,2 GTex/s
 • API: DirectX 12.2, OpenGL 4.6, OpenCL 3.0, Vulkan 1.3, CUDA 8.6, Shader Model 6.6
Grafické funkce
 • NVIDIA G-Sync
 • DirectX Raytracing
 • GeForce Experience
 • NVIDIA Ansel
 • NVIDIA Broadcast
 • NVIDIA Reflex Low Latency
 • NVIDIA Deep Learning Super Sampling

Rozhraní

 • 2x HDMI 2.1
 • 3x DisplayPort 1.4a

Rozšíření

 • 1x PCI Express 4.0 x4

Napájení

 • Externí napájení: 1x 8-pin
 • Fázová kaskáda: 6+2
 • Doporučený výkon PSU: 550 W

Fyzické vlastnosti

 • Materiál zadního plátu: nerezová ocel AISI 304
 • Barva: černá, tmavě šedá a stříbrná
 • Čistá hmotnost: 750 g
 • Rozměry (Š x V x H): 17,7 x 5,1 x 12,8 cm
 • Hmotnost balení: 850 g
 • Rozměry balení (Š x V x H): 25 x 10 x 15 cm

Obsah balení

 1. 1x grafická karta Asus PH-RTX3050-O8G
 2. 1x příslušná dokumentace

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 0,75 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Grafická karta Asus PH-RTX3050-O8G 8 GB, GDDR6,

Grafické jádro Nvidia GeForce RTX 3050, 8GB VGA paměť GDDR6, 128-bit sběrnice, šířka pásma 224 GB/s, 2560 shaderů, 80 tensorových jader, 20 RT jader, podpora DirectX Ray-Tracing, DLSS, G-Sync, Reflex Low Latency, Ansel, Broadcast, QuantumCloud. Černá.

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.