Radosť nakupovať...

Hodinky Apple Watch SE GPS, 40mm Silver Aluminium Case with White Sport Band - Regular

313,82 s DPH 261,52 € bez DPH
Vypredané
Chytré hodinky, 40mm ciferník, 1,57" Retina LTPO OLED displej, rozlíšenie 394 x 324 px, watchOS 9.0, čip Apple S8 - 2x 1,8 GHz Thunder, 32GB interná pamäť, 1GB RAM, SOS, VO2 Max, NFC Bluetooth, Wi-Fi 4, eSIM, 4G, 5 ATM.Hliník.Strieborná a biela farba.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN75089172
EAN:
194253415145
na sklade
vypredané

Hodinky Apple Watch SE GPS, 40mm Silver Aluminium Case with White Sport Band - Regular

Chytré hodinky Apple Watch SE 2 (2022) predstavujú nástupcu veľmi úspešného modelu, ktorého cieľom je ponúknuť to najlepšie v pomere cena/výkon. Sledujú a zaznamenávajú množstvo údajov o vašom zdraví a zároveň motivujú na pohyb a cvičenie, vďaka čomu sú ideálne nielen pre „jabĺčkarov“, ale aj pre športovcov a outdoorových nadšencov všetkého druhu. Hodinky sú vodeodolné až do hĺbky 50 m, takže im vôbec nevadí sprcha, prudký dážď či potápanie. Výdrž 245mAh Li-Ion batéria robí až 18 hodín pri bežnom používaní, takže vás nikdy nenechajú v štichu, nech už sa vydáte kamkoľvek.

Chytré hodinky Apple Watch SE 2 (2022) predstavujú nástupcu veľmi úspešného modelu, ktorého cieľom je ponúknuť to najlepšie v pomere cena/výkon.

Hlavné prednosti

 • 1,57" displej s vysokým rozlíšením 394 x 324 px
 • Podpora eSIM – nie je nutné vkladať SIM kartu
 • Presná detekcia pádu a autonehody
 • Chytré koučovanie pre rôzne športy a aktivity
 • Aplikácia Zdravie zbiera dáta o vašom stave
 • Podpora funkcií HRM a VO2 Max
 • Monitorovanie menštruačného cyklu pre ženy
 • Vodeodolnosť do 50 m pre vodné aktivity
 • Odolné puzdro zo 100% recyklovaného hliníka

Osvedčený dizajn

Po stránke designu nás žiadne zásadné zmeny nečakajú. Apple stavil na tradičný dizajn, ktorý jednoducho funguje, preto si našiel celý rad priaznivcov. Veľkosť aj parametre obrazovky zostali rovnaké, takže sú hodinky vybavené LTPO OLED displejom Retina s 1,57" uhlopriečkou, s rozlíšením 394 x 324 px a jasom až 1000 nitov. Všetko si funkčne aj graficky prispôsobíte presne podľa svojho gusta vďaka širokému spektru možných ciferníkov, ktoré ponúkajú rôznorodé možnosti vzhľadu, usporiadania i samotného používania.

Prepracované predné sklíčko Ion-X má plochú spodnú stranu a je až o 50% hrubšia ako pri modeli Watch Series 6. Tieto vlastnosti sľubujú vyššiu pevnosť a odolnosť displeja proti prasknutiu, teda vám budú hodinky Watch SE 2 slúžiť spoľahlivo a po oveľa dlhšiu dobu. Za zmienku stojí ojedinelá zmena v podobe spodného krytu puzdra, ktorý je vyrobený z nylonového kompozitu a vždy zodpovedá danej farebnej variante.

Nový rad je k dostaniu v striebornom, tmavo šedom a hviezdne bielom prevedení a s priemerom ciferníka v 2 rôznych variantoch 40 alebo 44 mm. U vymeniteľných remienka potom máte na výber z najrôznejších štýlov, materiálov a farieb, vďaka čomu si hodinky Apple Watch SE (2022) ľahko upravíte na každú príležitosť.

Chytré hodinky Apple Watch SE2 sú vybavené LTPO OLED displejom Retina s 1,78” uhlopriečkou, s rozlíšením 448 x 368 px a jasom až 1000 nitov.

Prívetivý a previazaný ekosystém

Užívateľsky prívetivý operačný systém watchOS 9.0 ponúka špičkovú optimalizáciu, bezkonkurenčnú zbierku aplikácií, maximálnu previazanosť s celým ekosystémom Apple aj značne vylepšený dizajn, ktorý je obohatený o zbrusu nové aplikácie, funkcie aj ciferníky. V režime úprav je možné u vybraných ciferníkov meniť motív, farby, pozadia aj prechody podľa svojich predstáv či momentálnej nálady. Akonáhle hodinky aktívne používate, prichádzajú menej invazívne oznámenia v podobe nevtieravých bannerov. A keď máte zápästie dole, zobrazí sa cez celú plochu, aby ste si všimli dôležité notifikácie.

Zrkadlenie Apple Watch SE2 pomáha ľuďom s fyzickým alebo pohybovým postihnutím plnohodnotnejšie využívať všetky možnosti hodiniek. Pomocou iPhonu totiž je možné ovládať funkcie sprístupnenia – od VoiceOveru, ktorý nahlas popisuje obsah obrazovky, až po Switch Control, cez ktorý bezdotykovo ovládate hodinky.

Apple Watch SE2 sú dodávané so systémom WatchOS 9.0, ktorý zahŕňa mnoho vychytávok, vrátane celého radu nových či vylepšených ciferníkov.

Monitoring aktivít

Vyberte si z desiatok tréningov, ako je behanie, chôdza, jóga, plávanie, jazda na bicykli, vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT) alebo tanec. Otáčaním korunky Digital Crown sa dostanete k novým pohľadom na ukazovatele, ako sú krúžky aktivity, aktuálne prevýšenie, vzdialenosť, tempo, uplávané bazény, kadenciu, spálené kalórie či zóny tepovej frekvencie. Ak radi beháte alebo jazdíte na bicykli a zároveň máte radi výzvy, tak si teraz môžete dať závod proti svojmu poslednému alebo najlepšiemu času na danom úseku. Táto funkcia motivuje k prekonávaniu svojich hraníc, vďaka čomu posuniete svoj bežecký či cyklistický výkon k absolútnym výšinám.

Ukazovateľ bežeckej techniky slúži na zobrazenie informácií o dĺžke kroku, dobe kontaktu so zemou či vertikálnu osciláciu. Technika behu ide ruka v ruke s výkonmi, ale často súvisí aj so zdravím, s vitalitou aj s psychickým rozpoložením. Nazbieraná dáta vám pomôžu zlepšiť bežeckú techniku ??aj kondíciu, takže sa po pár tréningoch premeníte na strelhbitého šprintéra či húževnatého maratónca. Počas plávania môžete pri každej sérii sledovať ukazovateľ SWOLF, podľa ktorého sa hodnotí efektivita plavcov. Toto hodnotenie predstavuje súčet času a počtu záberov na 1 dĺžku. Napríklad 30 sekúnd plus 15 záberov sa rovná SWOLF 45. Tu platí, čím nižšie skóre získate, tým máte lepšie výsledky.

Chytré hodinky Apple Watch SE2 sú vhodné na monitoring športových a outdoorových aktivít všetkého druhu – behanie, joga, plávanie, jazda na bicykli, vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT) alebo tanec.

Zdravá súťaživosť a osobný tréner

Pomocou Apple Watch SE 2 môžete sledovať dosiahnuté výsledky svojich kamarátov, ktorí sú tou najlepšou motiváciou pre každodennú prácu a úspechy. Prebuďte v sebe zdravú súťaživosť, hecujte sa s priateľmi a spoločne dosiahnite svoje ciele. Personalizované koučovanie zase znamená, že budete mať osobného trénera vždy po ruke, ktorý vás pri splnení niektorého z vytýčených cieľov pochváli či vám dodá tipy a spätnú väzbu pre prípadné zlepšenie. Hodinky tak urobia všetko pre to, aby vaše zámery boli uvedené do praxe.

Pomocou Apple Watch SE 2 môžete sledovať dosiahnuté výsledky svojich kamarátov, ktorí sú tou najlepšou motiváciou pre každodennú prácu a úspechy.

Detekcia pádu aj autonehody

Keď ide o život, tak hrá úlohu každá sekunda. Preto vám Apple Watch SE2 automaticky privolajú pomoc, keď je najhoršie. Ako ale poznajú, že ju práve potrebujete? Detekcia pádu indikuje, že ste práve prudko upadli a nemôžete sa hýbať. Hodinky následne zavolajú na linku tiesňového volania a dajú vedieť všetkým núdzovým kontaktom. Keď ste pri zmysloch a nachádzate sa v núdzovej situácii, stačí podržať bočné tlačidlo pre privolanie pomoci, ktorá tak dorazí oveľa skôr.

Tento model je navyše obohatený o vyspelé senzory a pohybové algoritmy, ktoré zaistia spoľahlivú detekciu autonehody. A aby bola funkcia SOS na cestách čo najpresnejšia, došlo k testom čelných, zadných aj bočných nárazov a prevrátení vozidla. Apple tiež využil verejne dostupné dáta z milióna hodín reálneho riadenia aj zo skutočných nehôd. Nový akcelerometer tak dokáže rozpoznať extrémne zrýchlenie alebo spomalenie až do 256 G, gyroskop s vysokým dynamickým rozsahom zaznamenáva extrémne zmeny v smere pohybu auta a barometer rozpozná zmeny tlaku spôsobené nafúknutím airbagov. Mikrofón zase dokáže počas jazdy identifikovať vysokú hladinu hluku pri náraze.

Chytré hodinky Apple Watch SE2 ponúkajú funkciu SOS pre spoľahlivú detekciu pádu aj autonehody.

História fibrilácie predsiení (AFib)

Ak máte diagnostikovanú fibriláciu predsiení, tak určite oceníte históriu výskytu srdcovej arytmie. Pri tejto poruche rytmu sa stena predsiení nedostatočne sťahuje, čím sa zhoršuje prúdenie krvi. Cez aplikáciu Zdravie tak hodinky identifikujú faktory, ako je spánok, cvičenie alebo telesná hmotnosť, ktoré majú vplyv na dobu trvania fibrilácie predsiení. Tieto informácie môžete ľahko, rýchlo a naprosto bezpečne zdieľať so svojím lekárom, ktorý tak získa komplexný prehľad o vašom zdravotnom stave bez zložitého a zdĺhavého vypytovania.

Chytré hodinky Apple Watch SE2 zahŕňajú Históriu fibrilácie predsiení (AFib), ktorá príde vhod všetkým užívateľom s touto závažnou tachyarytmiu.

Čistota pol zdravia

Medzi prstami a lakťom je až 10 miliónov baktérií a pod 1 nechtom môžu byť až 3 milióny baktérií. Pritom 99 % zo všetkých choroboplodných zárodkov je možné dôkladne očistiť z rúk správnou hygienou, ktorá začína u umývania, utierania a sušenia rúk. Nechajte si od Apple Watch SE 2 odpočítať odporúčaných 20 sekúnd pri umývaní rúk a bráňte sa tak proti rôznorodým vírusom a baktériám.

Chytré hodinky Apple Watch SE 2 vám odpočítajú odporúčaných 20 sekúnd pri umývaní rúk.

Na sluch je dobré sa spoľahnúť

K štandardnej ušnej hygiene patrí aj prevencia poškodenie sluchu. Rôzni lekári a ďalší odborníci na ľudské zdravie sa zhodujú, že 85dB(A) objem hluku je hranicou, ktorá by nemala byť ľudské ucho vystavené po dlhšiu dobu. Zakaždým keď je táto hranica prekročená, tak od Apple Watch SE 2 dostanete upozornenie na nebezpečne vysokú hladinu hluku.

Keď je 85dB(A) hranica prekročená, tak od Apple Watch SE 2 dostanete upozornenie na nebezpečne vysokú hladinu hluku.

Menštruácia nie je tabu

Menštruácia je veľmi dôležitý prejav univerzálneho životného rytmu, ktorý je často pripodobňovaný na generálne upratovanie. Správny menštruačný cyklus má za následok spomalené starnutie, čo je aj dôvod, prečo sú ženy v seniorskom veku mentálne, fyzicky aj psychicky zdatnejšie. Menštruácia dokáže prezradiť naozaj veľa o vnútornej (ne)rovnováhe ženy, preto vám Apple Watch SE pomôžu komplexne spoznať aj popísať svoj cyklus.

Apple Watch SE2 vám pomôžu komplexne spoznať aj popísať svoj menštruačný cyklus.

Jesť, meditovať a milovať

Aplikácia Dýchanie vás naučia správne aplikovať rôzne dychové a meditačné cvičenia na uvoľnenie psychickej záťaže či na upokojenie tela i mysle po športovom výkonu. Vkusná animácia a jemné vibrácie do ruky vás prevedú sériou hlbokých nádychov a naučia vás pracovať so svojím tepom. To vám pomôže počas dňa lepšie zvládať stresové situácie a tým posilnite svoje telo, zdravie aj svojho ducha. Nová meditačná aplikácia Mindfulness je zase plná tipov na cvičenie jogy, pilates či taj-či, takže vám výrazne pomôže viesť život oveľa zdravšie a s väčším duševným pokojom.

Aplikácia Dýchanie vás naučí správne aplikovať rôzne dychové a meditačné cvičenia na uvoľnenie psychickej záťaže či na upokojenie tela i mysle po športovom výkone.

Spánok

Spánok je potrebný na fungovanie psychických funkcií, ako je myslenie, rozhodovanie a pamäť, ale aj zrak či iné vnemy. Aplikácia Spánok preto monitoruje, ako spíte. Hodinky tak budú detekovať, kedy zaspávate a či sa nachádzate vo fáze ľahkého, hlbokého alebo REM spánku. Analyzovať budú tiež dobu, kedy nespíte, a tiež postrážia váš dych počas snívania. Apple Watch SE 2 navyše dokážu diagnostikovať hneď niekoľko najbežnejších porúch spánku a taktiež ponúka návrhy na ich riešenie. Vždy tak budete mať čistú hlavu a energiu pre podanie maximálneho výkonu v práci aj vo voľnom čase.

Apple Watch SE 2 ponúka aplikáciu Spánok, ktorá monitoruje dĺžku aj fázy spánku a taktiež dokáže detekovať najbežnejšie spánkové poruchy.

VO2 Max = ukazovateľ fyzickej zdatnosti

V neposlednom rade vám budú hodinky monitorovať aj VO2 Max. Ide o skvelý spôsob, ako ukázať, že ste naozaj vo forme. VO2 max meria objem kyslíka, ktorý spotrebujete pri cvičení na vašej maximálnej kapacite. Nemeria teda množstvo kyslíka ako také, ale skúma, ako sa chová vaše telo pri veľkej záťaži. Túto špeciálnu analýzu využívajú kluby hokejovej NHL počas Scouting Combine tesne pred draftom talentov a slúžia ako hlavný ukazovateľ fyzickej zdatnosti jednotlivých mladíkov.

Chytré hodinky Apple Watch SE2 sú vybavené funkciou VO2 Max, ktorá slúži ako hlavný ukazovateľ fyzickej zdatnosti.

Stále v spojení

Hodinky Apple Watch SE 2 sú schopné komunikácie pomocou rozhrania Bluetooth 5.3, ktoré ponúka stabilnejšie spojenie bez akéhokoľvek rušenia, nižšiu spotrebu vďaka elimináciu nadbytočných dát aj ďaleko vyššiu bezpečnosť s možnosťou kontroly veľkosti šifrovaného kľúča. Inteligentné funkcie Dual Bluetooth slúži na nadviazanie súčasného spojenia, takže k 1 reproduktoru alebo headsetu bezdrôtovo pripojíte ako šikovné hodinky, tak aj váš iPhone.

S eSIM odpadá nutnosť priamo vkladať fyzickú SIM kartu do príslušného slotu. Hlavné zmena spočíva v zabudovanie čipu SIM priamo do Apple Watch SE 2, na ktoré iba nahráte virtuálny profil a z hodiniek neskôr môžete volať či písať textové správy. Parádnou funkciou je tiež možnosť komunikácie cez spárovaný telefón, takže môžete hovor vybaviť prostredníctvom hodiniek. Zo smartfónu či tabletu vám samozrejme budú chodiť mobilné notifikácie zo sociálnych sietí či rôznych aplikáciách, takže si ľahko udržíte spojenie s okolitým svetom.

Inteligentné hodinky Apple Watch SE2 umožňujú komunikáciu pomocou eSIM čipu alebo cez spárovaný telefón.

Špecifikácie

 • Značka: Apple
 • Model: Watch SE 2
 • PN: MNJV3CS/A
 • Určenie: inteligentné hodinky

Ciferník a displej

 • Tvar ciferníka: hranatý
 • Priemer ciferníka: 40 mm
 • Materiál ciferníka: hliník
 • Ovládanie: tlačidlové, dotykové
 • Model obrazovky: Retina
 • Technológia: LTPO OLED
 • Uhlopriečka: 1,57"
 • Počet farieb: 16 miliónov
 • Rozlíšenie: 394 x 324 px
 • Jemnosť: 326 PPI
 • Maximálny jas: 1000 nitov
 • Ochranné sklíčko: Ion–X

Softvér

 • Operačný systém: watchOS 9.0

Hardvér

 • Čipová sada: Apple S8
 • Počet jadier: 2x Thunder
 • Frekvencia CPU: 1,8 GHz
 • Kapacita RAM: 1 GB
 • Kapacita ROM: 32 GB
 • Grafický čip: Apple PowerVR

Batéria

 • Technológia: Li-Ion
 • Kapacita batérie: 245mAh
 • Maximálna výdrž batérie: cca 18 hodín
 • Spôsob nabíjania: bezdrôtové (Qi / PMA)

Komunikácia a rozhranie

 • Podpora NFC: Áno
 • Integrované rádio: Nie
 • Sieťové štandardy: GSM / HSPA / 3G / 4G LTE
 • Pásma 3G: HSDPA 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100
 • Pásma 4G: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 39, 40, 41, 66
 • Typ SIM karty: eSIM
 • Štandard WLAN: 802.11b/g/n (Wi-Fi 4)
 • Technológia Cellular: Nie
 • Bluetooth: Áno (v5.3)
 • Lokalizácia: A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

Funkcie a aktivity

 • Hodinkové funkcie: kalendár, deň v týždni, mesačná fáza, chronograf, stopky, budík, dátum, 24-hodinový režim
 • Senzory: barometer, akcelerometer, gyroskop, výškomer, krokomer, senzor srdcového tepu, spálené kalórie, kompas
 • Chytré funkcie: notifikácia z mobilu, NFC platby, prehrávač hudby, ovládanie mobilu, hľadanie telefónu, menštruačný cyklus
 • Meranie tepu (HRM): elektródy v korunke Digital Crown
 • Funkcia a monitoring aktivít: krokomer, vibrácie, detekcia pádu, intervalový tréning, meranie tepovej frekvencie (HRM), VO2 Max, spánok

Odolnosť

 • Vodotesnosť: do 50 m (5 ATM)

Remienok

 • Vymeniteľný remienok: Áno
 • Materiál remienka: silikón
 • Farebné prevedenie: biela
 • Zapojenie: 22mm koľajnice
 • Minimálny obvod zápästia: 12 cm
 • Maximálny obvod zápästia: 20 cm

Fyzické vlastnosti

 • Farba: strieborná
 • Čistá hmotnosť: 26,4 g
 • Rozmery (Š x V x H): 3,4 x 4 x 1,07 cm
 • Hmotnosť balenia: 0,3 kg
 • Rozmery balenia (Š x V x H): 29,6 x 4 x 8,3 cm

Obsah balenia

 1. 1x Apple Watch SE 2
 2. 1x remienok
 3. 1x nabíjací kábel
 4. 1x užívateľský návod

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 0,1 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Hodinky Apple Watch SE GPS, 40mm Silver Aluminium Case with White Sport Band - Regular

Chytré hodinky, 40mm ciferník, 1,57" Retina LTPO OLED displej, rozlíšenie 394 x 324 px, watchOS 9.0, čip Apple S8 - 2x 1,8 GHz Thunder, 32GB interná pamäť, 1GB RAM, SOS, VO2 Max, NFC Bluetooth, Wi-Fi 4, eSIM, 4G, 5 ATM.Hliník.Strieborná a biela farba.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.