Radosť nakupovať...

Hodinky Apple Watch Series 7 GPS, 41mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - Regular

433,21 s DPH 361,01 € bez DPH
Predaj skončil
Chytré hodinky, 41mm ciferník, 1,69" Retina LTPO OLED displej, rozlišení 430 x 352 px, watchOS 8, softwarová klávesnice, Apple S7 – 2x 1,8 GHz, 32GB interní paměť, 1GB RAM, SOS, EKG, VO2 Max, SpO2, NFC, Bluetooth, Wi-Fi + Cellular, eSIM, 4G, 5 ATM. Bílá.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN75088492
EAN:
194252589366
na sklade
vypredané

Hodinky Apple Watch Series 7 GPS, 41mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - Regular

Chytré hodinky Apple Watch Series 7 s ciferníkem o průměru 41 mm přináší kromě špičkového výkonu a líbivého designu také celou řadu praktických funkcí. Plynulou práci hodinek zaručí střelhbitá čipová sada Apple S7 se 2 jádry Thunder o frekvenci až 1,8 GHz, díky které bude přepínání mezi aplikacemi, jejich spuštění i samotná práce s nimi naprosto bezproblémová, pohodlná a hlavně bleskurychlá. Interní paměť s kapacitou 32 GB přijde vhod pro všechny vaše aplikace, hudbu a další soubory. To však ani zdaleka není vše!

Chytré hodinky Apple Watch Series 7 přináší kromě špičkového výkonu a líbivého designu také celou řadu praktických funkcí.

Hlavní přednosti

 • Chytré hodinky Apple Watch Series 7 jsou kompatibilní s macOS a iOS
 • Pyšní se LTPO OLED displejem Retina s 1,9" úhlopříčkou a s rozlišením 430 x 352 px
 • Obrazovka je až o 70 % jasnější a přibližně o 20 % větší, než tomu bylo u modelu Series 6
 • Sklíčko Ion-X má plochou spodní stranu a je až o 50 % tlustší oproti předchozí generaci
 • Podpora softwarové klávesnice QuickPath vám maximálně usnadní psaní i počítání
 • Výdrž baterie činí až 18 hodin při běžném používání, takže vás nikdy nenechají ve štychu
 • Nabíjení je až o 33 % rychlejší než u modelu Apple Watch Series 6
 • Apple Watch Series 7 tak dobijete z 0 na 80 % již za pouhých 45 minut
 • Různobarevné řemínky z rozličných materiálů budou ladit k vašemu outfitu
 • Chytré hodinky Apple Watch Series 7 umožní snadné ovládání vašeho telefonu na dálku
 • Samozřejmostí jsou mobilní notifikace ze sociálních sítí a z oblíbených aplikací
 • Hodinky podporují eSIM profily a mobilních sítě 3G a 4G/LTE
 • Díky zabudovanému čipu SIM již nemusíte vkládat fyzickou kartu do chytrých hodinek
 • Uživatelsky přívětivý Apple WatchOS 8 přináší celou řadu praktických vylepšení
 • Chytré koučování zaujme různorodé sportovce z jakéhokoliv odvětví
 • Na výběr je kupříkladu atletika, fotbal, hokej, tenis, surf, plavání či cyklistika
 • Potěší i standardní hodinkové funkce, jako je kalendář, chronograf, duální čas či budík
 • Monitorování menstruačního cyklu pomůže ženám najít rovnováhu a poznat své tělo
 • Funkce SOS odesílá v případě potřeby vaší polohu nouzovým kontaktům
 • Detekce pádu je nově optimalizovaná také pro cyklistiku
 • Hodinky detekují fázi spánku, hodnotí jeho kvalitu a diagnostikují případné poruchy
 • Rovněž kontrolují hladinu stresu a pomáhají s uvolněním psychické i fyzické zátěže
 • Nová meditační aplikace Mindfulness je plná tipů pro cvičení jógy, pilates či taj-či
 • SpO2 vyjadřuje poměr hemoglobinů s kyslíkovou vazbou k celkovému množství Hb v krvi
 • VO2 Max slouží jako ukazatel zdatnosti – měří objem kyslíku při maximální zátěži
 • Hodinky jsou voděodolné až do hloubky 50 m pro bezpečné monitorování vodních aktivit
 • SOS a EKG pomohou uživatelům s bradykardií, tachykardií či jinými srdečními chorobami
 • Do nově aktualizované aplikace Peněženka můžete přidat záznamy o očkování
 • Nákup pomocí NFC a Apple Pay je rychlejší a mnohem bezpečnější než platba kartou

Maratonec tělem i duší

Výdrž baterie činí až 18 hodin při běžném používání, takže vás Apple Watch Series 7 nikdy nenechají ve štychu. Došlo také na vylepšení celého nabíjecího systému, aby hodinky dokázaly naskočit do akce ještě rychleji. S aktualizovanou architekturou obvodů a rychlonabíjecím USB-C kabelem dobijete baterii z 0 na 80 % již za 45 minut – nabíjení je až o 33 % rychlejší než u modelu Apple Watch Series 6. Pouhých 8 minut v nabíječce vám pak stačí na úžasných 8 hodin sledování spánku.

Výdrž baterie činí až 18 hodin při běžném používání, takže vás Apple Watch Series 7 nikdy nenechají ve štychu.

Úchvatný a důmyslný design

Apple Watch Series 7 mají vyměnitelný řemínek a existují hned v 5 různých barevných variantách – hvězdně bílá (Starlight), temná inkoustová (Midnight), modrá (Blue), tmavě zelená (Green) a červená (Red), takže si je snadno přizpůsobíte svému outfitu. Oproti předchozí generaci mají hodinky také zakulacenější design, kdy lomem světla u okrajů vzniká jemný efekt zaoblení, takže displej a pouzdro působí jednolitým dojmem. Přepracované přední sklíčko Ion-X má plochou spodní stranu a je až o 50 % tlustší než na Series 6. Takové vlastnosti pak slibují vyšší pevnost a odolnost displeje proti prasknutí, tudíž vám budou sloužit spolehlivě a po mnohem delší dobu.

Apple Watch Series 7 mají až o 70 % jasnější displej, jsou o 20 % větší díky menšímu rámečku a jejich ochranné sklíčko je až o 50 % tlustší, než tomu je u Series 6.

Špičkové zobrazení

LTPO OLED displej Retina s 1,9" úhlopříčkou a s rozlišením 430 x 352 px je až o 70 % jasnější a přibližně o 20 % větší, než tomu bylo u modelu Series 6. Dotykový snímač je teď totiž integrovaný přímo do panelu, čímž se snížila tloušťka displeje i rámečku. Obrazovku si funkčně i graficky přizpůsobíte přesně podle svého gusta díky širokému spektru možných ciferníků, které nabízejí odlišné možnosti používání. Potěší také podpora softwarové klávesnice QuickPath, která vám maximálně usnadní počítání na kalkulačce, úpravu dokumentů i psaní SMS či e-mailových zpráv na těchto chytrých hodinkách.

Apple Watch Series 7 podporují softwarovou klávesnici QuickPath, která vám maximálně usnadní počítání na kalkulačce, úpravu dokumentů i psaní SMS či e-mailových zpráv na těchto chytrých hodinkách.

Podpora Cellular a eSIM

Hodinky Apple Watch 7 jsou schopny komunikace pomocí WiFi + Cellular, Bluetooth 5.0 či NFC rozhraní. Ze zařízení značky Apple vám tak budou do chytrých hodinek přicházet mobilní notifikace ze sociálních sítí i z dalších nainstalovaných aplikacích, takže vždy budete mít přehled o všem, co se právě děje u vás doma i ve světě. Pomocí technologie Cellular se snadno připojíte k síti i mimo dosah vaší Wi-Fi, aniž byste se museli zavázat k měsíčnímu tarifu. Díky této vysoce praktické inovaci si tak kupříkladu zahrajete vaši oblíbenou online hru cestou do školy nebo nastreamujete video při relaxování v parku.

K volání či k posílání SMS pak vůbec nepotřebujete telefon díky podpoře eSIM, se kterou odpadá nutnost přímo vkládat fyzickou kartu do příslušného slotu, jelikož vám postačí si vytvořit vlastní virtuální profil SIM. Samozřejmostí je také integrovaná podpora mobilních sítí 3G a 4G/LTE, pro které Apple využívá svůj vlastní čip s nízkou spotřebou energie. Tyto standardy jsou pak podporovány valnou většinou telekomunikačních operátorů po celém světě, takže můžete volat kdykoliv a odkudkoliv, jak se vám zamane.

K volání či k posílání SMS vůbec nepotřebujete smartphone, neboť vám k tomu postačí pouze chytré hodinky Apple Watch Series 7 s podporou eSIM.

WatchOS 8 = naprosto dokonalý ekosystém

Uživatelsky přívětivé prostředí v podobě operačního systému watchOS 8 má snadné ovládání, intuitivně se přizpůsobí vašim potřebám a rovněž přináší celou řadu praktických vylepšení. Přepracovaná aplikace Fotky vám připomene vaše nejcennější vzpomínky pomocí památečních mixů a dalších voleb pro úpravy a nová meditační aplikace Mindfulness je plná tipů pro cvičení jógy, pilates či taj-či, takže vám výrazně pomůže vést život mnohem zdravěji a s větším duševním klidem. Aktualizací prošly také aplikace Peněženka, do které můžete přidat záznamy o očkování, a Domov, která vám zase umožní pohodlný přístup do vaší domácnosti.

Apple Watch 7 se pyšní operačním systémem WatchOS 8, který přináší aktualizované aplikace, jako je Peněženka a Domov.

Sportem ku zdraví

Apple Watch 7 jsou ideální pro sportovce všeho druhu, kteří si mohou vybrat libovolný trénink – běhání, chůze, jóga, plavání, jízda na kole, vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT) nebo tanec. Stačí zvednout zápěstí a hned vidíte důležité informace – vzdálenost, tempo, uplavané bazény, kadenci, spálené kalorie nebo tepovou frekvenci. Šikovný krokoměr má neustále pod dohledem vaši pohybovou aktivitu a hodinky na mapě zaznamenávají vaši trasu, kdy vám výškoměr při výstupu i sestupu ukáže změny nadmořské výšky.

Voděodolné provedení 5 ATM / 50WR umožňuje s hodinkami plavat nebo se s nimi sprchovat, takže si je nemusíte stále sundavat před každým namočením. Navíc vám toto krytí zaručuje to, že se s nimi můžete potopit až do 50 m, takže je ocení uživatelé, které láká hlubina.

Hodinky Apple Watch Series 7 mají voděodolné provedení 5 ATM / 50WR, takže se s nimi můžete sprchovat, plavat a potápět se bez jakéhokoliv rizika poškození.

Splnili jste dnes své cíle?

Zvládnete splnit výzvu s Apple Watch Series 7? Cvičte a hýbejte se každý den a úspěšně absolvujte všechny denní úkoly. Sledujte na hodinkách i dosažené výsledky svých kamarádů, kteří jsou tou nejlepší motivací pro každodenní práci a úspěchy. Navzájem se tak můžete vybízet k lepším výsledkům. Probuďte v sobě zdravou soutěživost, hecujte se s přáteli a společně dosáhněte svých cílů.

Získejte personalizované koučování – mít na ruce Apple Watch znamená mít u sebe v neustálé blízkosti i osobního trenéra. Za splnění některého z vytyčených cílů vás Apple Watch Series 7 vždy pochválí. Navíc udělají vše pro to, aby vaše záměry byly úvedeny do praxe. Nenechají vás tak ve štychu a díky nim zvládnete uskutečnit všechny své výzvy. K ještě lepším výsledkům vás pak vybičují oblíbené podcasty nebo hudba, včetně 70 milionů skladeb v Apple Music.

 • Kalorie – hodinky sledují kalorie, které spálíte při aktivitě. Zaznamenávají všechny druhy pohybu – chůzi, úklid, hraní s dětmi atd. Tak buďte aktivnější a žijte zdravěji.
 • Cvičení – hodinky ukazují, kolik minut dynamičtější aktivity již máte za sebou. Můžete běhat, dát si rychlou procházku nebo si dát trénink s aplikací cvičení.
 • Stání – Neseďte, každou hodinu se alespoň na minutu postavte a protáhněte se. Uvidíte, že se hned budete cítit lépe.

Život je jako jízda na kole

S Apple Watch 7 přehodíte své výkony na vyšší stupeň! Hodinky totiž automaticky poznají, když začnete šlapat, a budou vám připomínat čas pro trénink každý den. Funkce Detekce pádu je nově optimalizovaná pro cyklistiku, takže vám při případné nehodě zavolá záchranku. Milníky jízdy zahrnují dosaženou rychlost či vzdálenost a hodinky vám pošlou oznamení při každém splnění cíle, takže nemusíte ani na okamžik spouštět oči z cesty.

Apple Watch Series 7 mají optimalizovanou funkci Detekce pádu pro cyklistiku, takže vám při případné nehodě zavolá záchranku.

VO2 Max = ukazatel zdatnosti

V neposlední řadě vám budou hodinky monitorovat i VO2 Max. Jedná se o skvělý způsob, jak ukázat, že jste opravdu ve formě. VO2 max měří objem kyslíku, který spotřebujete při cvičení na vaší maximální kapacitě. Neměří tedy množství kyslíku jako takové, ale zkoumá, jak se chová vaše tělo při velké zátěži. Tuto speciální analýzu využívají kluby hokejové NHL během Scouting Combine těsně před draftem talentů a slouží jako hlavní ukazatel fyzické zdatnosti jednotlivých mladíků.

Chytré hodninky Apple Watch Series 7 se pyšní funkcí VO2 Max, která měří objem kyslíku, který spotřebujete při cvičení na vaší maximální kapacitě.

Oxymetr

Chytré hodninky Apple Watch Series 7 podporují funkci SpO2 (oxymetr), která vyjadřuje úroveň saturace kyslíkem v krvi. Hlavní funkcí hemoglobinu (Hb) v lidském těle je transport kyslíku z plic do tkání a odstraňování oxidu uhličitého. SpO2 značí poměr hemoglobinů s kyslíkovou vazbou k celkovému množství Hb v krvi. Jedná se o velice důležitý zdravotní faktor, jelikož vysoce variabilní hladina kyslíku v krvi může znamenat spánkovou apnoi či jiné vážné onemocnění.

Chytré hodninky Apple Watch Series 7 podporují funkci SpO2 (oxymetr), která vyjadřuje úroveň saturace kyslíkem v krvi.

Protože zdraví máte pouze jedno

Apple Watch Series 7 vás inspirují ke zdravějšímu životnímu stylu. Informovat vás budou o všem důležitém a povzbudí vás k dodržování zdravých návyků. Umí sledovat srdeční rytmus a upozorní vás na jeho nepravidelnost. Nasbíraná data pak můžete konzultovat se svým lékařem.

Prémiové chytré hodinky Apple Watch Series 7 vás inspirují ke zdravějšímu životnímu stylu.

SOS

Když jde o život, tak hraje roli každá vteřina. Proto vám Apple Watch 7 automaticky přivolají pomoc tísňovým voláním, když je nejhůře. Jak hodinky poznají, že zrovna potřebujete pomoc? Vestavěný akcelerometr a gyroskop indikuje, že jste zrovna prudce upadli a nemůžete se hýbat. Tímto způsobem tak hodinky poznají, že jste skutečně v nouzi a že mají zavolat záchranáře. Když jste při smyslech a nacházíte se v nouzové situaci, stačí podržet boční tlačítko pro přivolání pomoci, která tak dorazí mnohem dříve.

Chytré hodinky Apple Watch Series 7 pomocí funkce SOS automaticky přivolají pomoc tísňovým voláním, když je nejhůře.

EKG

Apple Watch 7 jsou ideální pro uživatele s bradykardií, tachykardií či jinými srdečními chorobami, neboť dokáží vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG. Elektrody integrované v korunce Digital Crown a v zadním sklíčku hodinek spolupracují s aplikací EKG a snímají elektrické impulzy vašeho srdce. Stačí přiložit prst a hodinky za 30 sekund vygenerují vlnový průběh vašeho srdce. Aplikace EKG dokáže indikovat, jestli srdeční rytmus vykazuje znaky fibrilace síní – což je závažná forma nepravidelného srdečního rytmu – nebo jestli má sinusový průběh, který je znakem normální srdeční činnosti.

Apple Watch 7 jsou ideální pro uživatele s bradykardií, tachykardií či jinými srdečními chorobami, neboť dokáží vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG.

Čistota půl zdraví

Mezi prsty a loktem je až 10 milionů bakterií a pod 1 nehtem mohou být až 3 miliony bakterií. Přitom 99 % ze všech choroboplodných zárodků je možné důkladně očistit z rukou správnou hygienou, která začíná u mytí, utírání a sušení rukou. Nechte si od Apple Watch Series 7 odpočítat doporučených 20 vteřin při mytí rukou a braňte se tak proti různorodým virům a bakteriím.

Apple Watch Series 7 odpočítají doporučených 20 vteřin při mytí rukou za vás – je možné důkladně očistit z rukou až 99 % ze všech choroboplodných zárodků.

Na sluch je dobré se spolehnout

Sluch je pro nás velice důležitý smysl, bez kterého je lidské konání mnohem složitější. K standardní ušní hygieně samozřejmě patří i prevence poškození sluchu. Různí lékaři a další odborníci na lidské zdraví se shodují, že 85decibelový objem hluku je hranicí, které by nemělo být lidské ucho vystaveno po delší dobu. Pokaždé když je tato hranice překročena, tak od Apple Watch dostanete jemné haptické upozornění na nebezpečně vysokou hladinu hluku.

Pokaždé když je tato hranice překročena, tak od Apple Watch Series 7 dostanete jemné haptické upozornění na nebezpečně vysokou hladinu hluku.

Menstruace není tabu

Menstruace je velmi důležitý projev univerzálního životního rytmu, který je často připodobňován ke generálnímu úklidu, jelikož každý měsíc odchází z ženského těla neoplodněné vajíčko s množství nepotřebného balastu. Správný menstruační cyklus má pak za následek zpomalené stárnutí, což je i důvod, proč jsou ženy v seniorském věku mentálně, fyzicky i psychicky zdatnější. Menstruační cyklus dokáže prozradit opravdu mnoho o vnitřní (ne)rovnováze ženy, proto je potřeba svůj cyklus znát a umět jej popsat. Sledujte na svých Apple Watch Series 7 svůj menstruační cyklus, najděte vnitřní rovnováhu a ukažte všem, že jste silná osobnost.

Chytré hodinky Apple Watch Series 7 umí monitorovat menstruační cyklus, takže snadno a rychle najdete vnitřní rovnováhu a klid.

Jíst, meditovat a milovat

Stres má na svědomí mnoho zdravotních problémů, jako je kupříkladu bruxismus od nervózního skřípání zubů, verbální i sluchové halucinace, silnější alergické reakce či poruchy pozornosti. Zároveň stres zvýší hladinu kortizolu v těle, což má za následek větší chuť na potraviny bohaté na tuky a cukry – větší riziko obezity či cukrovky.

Právě v tomto ohledu vám pomůže aplikace Mindfulness, která vás naučí správně aplikovat různá dechová a meditační cvičení pro uvolnění psychické zátěže či pro zklidnění těla i mysli po sportovním výkonu. Vkusná animace a jemné vibrace do ruky vás provedou sérií hlubokých nádechů a naučí vás pracovat se svým tepem. To vám pomůže během dne lépe zvládat stresové situace a tím posílíte své tělo, zdraví i svého ducha.

Bová meditační aplikace Mindfulness je plná tipů pro cvičení jógy, pilates či taj-či, takže vám hodinky Apple Watch Series 7 pomohou vést život mnohem zdravěji a s větším duševním klidem.

Spánek je nejlepší meditace

Navzdory převážně útlumovému charakteru spánku se v jeho průběhu vyskytují časové úseky, kdy mozek intenzivně pracuje. Spánek nám zabere přibližně třetinu života a je potřebný pro fungování psychických funkcí, jako je myšlení, rozhodování, paměť, ale i zrak či jiné vjemy. Rušení, neumožnění či nízká kvalita spánku má devastující účinky na lidský organismus, které vedou k mnoha psychickým i fyzickým potížím. Navíc během dne dochází k hromadění odpadních produktů v mozku, které vede ke snížení jeho funkce. Spánek pak v klidovém stavu umožní čištění mozku – konsolidaci paměti.

Aplikace Spánek monitoruje, jak spíte. Hodinky tak budou detekovat, kdy usínáte a zda-li se nacházíte ve fází lehkého, hlubokého nebo REM spánku. Analyzovat budou také dobu, kdy jste vzhůru, či kvalitu vašeho dechu. Chytré hodinky Apple Watch Series 7 vás tak naučí chodit spát pravidelně ve stejnou dobu a dokáží diagnostikovat i vyřešit hned několik nejběžnějších poruch spánku.

Chytré hodinky Apple Watch Series 7 vás naučí chodit spát pravidelně ve stejnou dobu a dokáží diagnostikovat i vyřešit hned několik nejběžnějších poruch spánku.

Apple Pay

Zaplaťte kávu, nové boty nebo nákup v supermarketu. Podpora NFC znamená, že už nemusíte složitě lovit karty z peněženky. Stačí vám pouze Apple Watch Series 7 a dostatečný zůstatek na účtu. Vyhnete se tedy mačkání tlačítek na terminálu nebo předávání hotovosti. Apple Pay používá při placení specifické číslo zařízení a jedinečný kód transakce. Číslo platební karty se na zařízení ani na serverech Apple nikdy neukládá a ani se nepředává obchodníkům. Nákup pomocí Apple Pay je tak o poznání rychlejší a daleko bezpečnější než platba běžnou kartou. Apple Pay používá víceúrovňové ověřování pomocí Face ID nebo Touch ID.

Chytré hodinky Apple Watch Series 7 přináší kromě špičkového výkonu a líbivého designu také celou řadu parádních funkcí.

Specifikace

 • Značka: Apple
 • Model: Watch Series 7
 • PN: MKMY3HC/A
 • Určení: chytré hodinky

Ciferník a displej

 • Tvar ciferníku: hranatý
 • Průměr ciferníku: 41 mm
 • Materiál: recyklovaný hliník
 • Barva ciferníku: stříbrná
 • Ovládání: tlačítkové, dotykové
 • Displej: Retina
 • Typ displeje: LTPO OLED
 • Úhlopříčka displeje: 1,69″
 • Rozlišení displeje: 430 x 352 px
 • Jemnost displeje: 326 PPI
 • Maximální jas: 1000 nits
 • Sklíčko: Ion–X
 • Podpora Always-on: Ano

Software

 • Operační systém: watchOS 8.0
 • Kompatibilní OS: iOS, macOS X
 • Softwarová klávesnice: Apple QuickPath
 • Layout klávesnice: QWERTY
 • Jazyk klávesnice: angličtina, zjednodušená čínština, španělština, němčina, francouzština, italština, portugalština

Hardware

 • Čipová sada: Apple S7
 • Architektura: 64–bit
 • Počet a typ jader: 2x 1,8GHz Thunder
 • Počet pracovních vláken: 2x
 • Typ paměti RAM: LPDDR4X
 • Paměť RAM: 1024 MB
 • Typ ROM: eMMC 5.1
 • Kapacita ROM: 32 GB
 • GPU: Imagination Technologies PowerVR
 • UWB čip / modul: Apple U1

Připojení

 • Podpora NFC: Ano
 • NFC: NXP PN80V
 • Typ SIM karty: eSIM
 • Konektivita Wi-Fi 4, Bluetooth 5.1
 • WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Podpora Cellular: Ano
 • Technologie: GSM / HSPA / LTE
 • Pásmo 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • Pásmo 3G: HSDPA 850 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
 • Pásmo 4G: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 13, 17, 18, 19, 25, 26, 39, 40, 41, 66
 • Profily Bluetooth: A2DP, LE
 • Lokalizace: A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

Baterie

 • Typ baterie: Li-Ion
 • Kapacita baterie: 284 mAh (1,09 Wh)
 • Nabíjení: bezdrátové, Dock
 • Standard bezdrátového nabíjení: Qi

Funkce a aktivity

 • Hodinkové funkce: kalendář, den v týdnu, měsíční fáze, chronograf, stopky, budík, datum, 24hodinový režim
 • Senzory: barometr, akcelerometer, gyroskop, výškoměr, krokoměr, senzor srdečního tepu, spálené kalorie, kompas
 • Chytré funkce: notifikace z mobilu, NFC platby, přehrávač hudby, ovládání mobilu, vibrace, stav baterie, hledání telefonu, sledování mestruačního cyklu, softwarová klávesnice
 • Typ NFC platby: Apple Pay
 • Měření tepu (HRM): elektrody v korunce Digital Crown + aplikace EKG
 • Funkce a monitoring aktivit: krokoměr, čas, budík, vibrace, detekce pádu, intervalový trénink, měření tepové frekvence (HRM), VO2 Max, SpO2, spánek, hudební přehrávač

Odolnost

 • Stupeň krytí: IP68
 • Prachuvzdornost: Ano
 • Vodotěsnost: 50 m (5 ATM / WR50)

Řemínek

 • Vyměnitelný řemínek: Ano
 • Odolnost vůči potu: Ano
 • Minimální obvod zápěstí: 13 cm
 • Maximální obvod zápěstí: 20 cm
 • Typ zapojení 22mm kolejnice
 • Materiál řemínku: silikon
 • Barva řemínku: hvězdně bílá

Fyzické vlastnosti

 • Použité materiály: hliník, cín, wolfram, silikon
 • Recyklované materiály: Ano
 • Čistá hmotnost bez řemínku: 32 g
 • Čistá hmotnost s řemínkem: 42 g
 • Rozměry (Š x V x H): 3,8 x 4,5 x 1,07 cm
 • Hmotnost balení: 142 g
 • Rozměry balení (Š x V x H): 29,5 x 5,5 x 7,5 cm

Obsah balení

 1. 1x chytré hodinky Apple Watch Series 7
 2. 1x řemínek Apple Starlight Sport Band
 3. 1x magnetický nabíjecí kabel
 4. 1x uživatelský návod k použití

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 0,3 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Hodinky Apple Watch Series 7 GPS, 41mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - Regular

Chytré hodinky, 41mm ciferník, 1,69" Retina LTPO OLED displej, rozlišení 430 x 352 px, watchOS 8, softwarová klávesnice, Apple S7 – 2x 1,8 GHz, 32GB interní paměť, 1GB RAM, SOS, EKG, VO2 Max, SpO2, NFC, Bluetooth, Wi-Fi + Cellular, eSIM, 4G, 5 ATM. Bílá.

 

inzercia

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.