Radosť nakupovať...

Kamera Hikvision DS-2CD2046G2-IU(BLACK)(2.8mm)(C) IP, bullet, 4MP, IR 40m, mikrofón, AcuSense

187,26 s DPH 156,05 € bez DPH
Vonkajšia Bullet kamera, 4MPX rozlíšenie, 2,8mm objektív, clona f/1.4, AcuSense 2.0 pre chytrú detekciu pohybu, farebné nočné videnie ColorVu, IR prísvit s dosahom až na 40 m, 120dB WDR snímač, slot na 256GB SD kartu, krytie IP67 a IK10. Čierna.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN72107843
EAN:
6941264088936
na sklade
vypredané

Kamera Hikvision DS-2CD2046G2-IU(BLACK)(2.8mm)(C) IP, bullet, 4MP, IR 40m, mikrofón, AcuSense

Bývate v rušnej štvrti? Máte rodinný domček s veľkou záhradou či byt v centre mesta, ktorý treba postrážiť? Trávite čas na chate na samote pri lese? Bývate často mimo tento objekt a zároveň si potrpíte na súkromie a bezpečie svojich blízkych i svojho majetku? Potrebujete ochrániť svojich zamestnancov, obchod, firmu, reštaurácii či čerpaciu stanicu? Máme pre vás skvelé riešenie v podobe vonkajšie bezpečnostnej PT Bullet kamery HikVision DS-2CD2046G2-IU s 4MPX rozlíšením a s certifikáciou IP67 proti prachu, vlhkosti a vode.

Hlavnou devízou kamery je veľký 1/3" senzor v kombinácii s kvalitným objektívom s clonou f/1.4, s 103° uhlom záberu a s 2,8mm ohniskovou vzdialenosťou, ktorý zaistí vysokú kvalitu obrazu. Bezpečnostná kamera má navyše slot pre MicroSD kartu s maximálnou kapacitou 256 GB, na ktorú sa budú ukladať vaše osobné či firemné bezpečnostné záznamy vo vysokej kvalite až 2688 x 1520 px pri 25 fps. Záznamy však môžete uložiť aj na chytré NAS úložisko pre jednoduché zálohovanie, ukladanie alebo zdieľanie dát, kedy sa k súborom dostanete cez sieť z rôznych počítačov, tabletov či mobilných telefónov.

Kamera Hikvision DS-2CD2046G2-IU má rozlíšenie 2688 x 1520px pri 25 fps, krytie IP67, 120dB WDR snímač DarkFighter, micro SD slot na 256GB kartu, podporu kodeku H.265, farebné nočné videnie ColorVu a algoritmus hlbokého učenie AcuSense 2.0 pre chytrú detekciu pohybu.

Kompaktné Bullet kamery sú vzhľadom podobné klasickému prevedeniu s tým rozdielom, že kamera a objektív sú zapuzdrené v jednom celku, teda jej charakteristiky nebude možné upraviť prípadnou výmenou objektívu. Skratka PT je potom odvodená z anglických slov Pan a Tilt – pan znamená pohyb doľava a doprava, a tilt značí pohyb hore a dole. Kameru tak možno vzdialene motoricky otáčať o 360° a naklápať ju až o 90°, vďaka čomu získate parádny prehľad o stráženej nehnuteľnosti či pozemku bez ohľadu na jeho účel.

Vďaka kvalitnému 120dB WDR snímaču DarkFighter a pokročilej 3D DNR technológii budú mať bezpečnostné záznamy naozaj čistý obraz aj proti silnému protisvetlu, takže vždy získate dôkazové materiály pre príslušné orgány – tváre, tetovanie, ŠPZ či iné dôkazy potrebné pre vymáhanie práva. V dôsledku preexponovania zo silných zdrojov svetla, ako sú rôzne svetlomety a reflektory, potom bola vytvorená kompenzácia HLC. Táto funkcia sníma silné zdroje svetla v snímke a kompenzuje expozíciu na týchto miestach, takže je HLC veľmi užitočné pri prevencii oslepenia kamery od reflektorov či pouličných lámp.

Vďaka 3D DNR technológii získate dôkazové materiály pre príslušné orgány aj proti silnému protisvetlu - tváre, tetovanie, ŠPZ či iné dôkazy potrebné pre vymáhanie práva.

Ak niekto stojí pred oknom alebo vchádza do budovy, tak zvyčajne býva za človekom prebytok prirodzeného svetla. Kamera potom preberá nadmieru svetla z pozadia a objekt potom býva zatemnený alebo je viditeľná iba silueta. Takáto situácia je obvykle neprijateľná pre bezpečnostný personál pri detekcii osôb. BLC je teda schopnosť kamery, ktorá využíva digitálny signálny procesor (DSP) k optimalizácii expozície popredia a pozadia videa. Nastaví ju teda rôzne pre rôznorodé regióny a tieto regióny spojí do 1 snímky, kedy je v regiónoch s nízkou alebo vysokou úrovňou svetla korigovaná expozícia na prijateľnú hranicu.

Technológia ColorVu umožňuje kamerám produkovať farebné videá i v slabo osvetlených prostrediach. Okolo objektívu sú umiestnené IR senzory s dosahom až 40 m, ktoré sú doplnené prídavným bielym svetlom pre extrémne tmavé situácie. Vďaka farebnému nočnému režimu je váš objekt chránený za každej situácie, takže už nemusíte včasne odchádzať z večierka alebo z oslavy s obavou, čo sa deje u vás doma či na firme. Kamera za to vďačí 2 špecifickým hardvérovým technológiám, kedy sa jedná o pokročilé objektívy a vysoko výkonné senzory.

Jednoduché nízkonákladové zapojenie

Power over Ethernet je funkcia napájania aj prenosu dát k pripojenému zariadeniu pomocou jediného sieťového kábla. PoE vám tak ušetrí námahu a náklady pre pripájanie dodatočných napájacích káblov aj starosti s nedostatkom elektrických zásuviek, vďaka čomu môžete pripojiť kameru DS-2CD2046G2-IU s podporou PoE štandardu IEEE 802.3af v podstate kdekoľvek s oveľa menším rozpočtom. Veľkou výhodou je potom tiež vysoká udržateľnosť prevádzky, kedy celkový maximálny príkon nepresiahne 7 W, čo oceníte vy aj vaša peňaženka počas vyúčtovania za dodávku elektriny.

Strážte svoju domácnosť či svoj podnik chytro

S touto kamerou a pomocou spoľahlivo skontrolujete svoj objekt aj na diaľku. Užitočné rozhranie HikCentral Web Client vám zaistí, že uvidíte naozaj každé mihnutie v blízkosti vašej nehnuteľnosti cez váš obľúbený webový prehliadač. HikVision však ponúka aj softvér HikCentral pre operačný systém Windows či IVMS-4200 pre MacOS, ktoré sú na stiahnutie zadarmo na oficiálnych stránkach spoločnosti. Máte tak absolútnu istotu, že je vaša domácnosť či firma úplne v bezpečí.

Keď ste na cestách, tak môžete hliadkovať pomocou vyladenej mobilnej aplikácie HIK-Connect pre operačné systémy iOS a Android. Môžete tak mať pod palcom mnoho funkcií na rôznych zariadeniach a nemusíte tak vôbec riešiť kompatibilitu. Kontrolovať môžete svoj objekt naživo aj spätne, kedy veľmi ľahko zistíte, čo konkrétne spustilo alarm. Mobilná notifikácia vás zase upozorní, že sa práve niečo deje v okolí vašej nehnuteľnosti a môžete tak pohotovo kontaktovať príslušné orgány.

AcuSense 2.0, neurónové siete a hlboké učenie

Technológia Hikvision AcuSense 2.0 pomáha bezpečnostnej kamere presne snímať pomocou algoritmov hlbokého učenia (Deep Learning). Slúži pre analýzu a odfiltrovanie falošných poplachov, ako je napríklad dážď, sneženie, pohyb zvierat či listov vo vetre, rýchle striedanie svetla a tieňov a ďalšie vplyvy. To znamená, že AcuSense efektívne odlišuje ľudí a vozidlá od ostatných pohyblivých cieľov.

Metodológia hlbokého učenia už dlhodobo patrí k základným riešeniam zložitých problémov strojového učenia, ako je klasifikácia obrazov, rozhovorov a videí. Jedná sa teda o simuláciu ľudského mozgu, kedy je využívaný špecifický softvér, ktorý napodobňuje šírenie vzruchov medzi neurónmi prostredníctvom synapsií – neurónová sieť. Umožní rozličným zariadením sa samostatne učiť niečo nové bez priameho riadenia programom. Princíp je známy už od 50. rokov minulého storočia, keď prvá simulácia neurónových sietí pre vtedajšie veľké sálové digitálne počítače vyvinuli vedci z MIT.

Extrémna odolnosť

Vonkajšia bezpečnostná kamera HikVision DS-2CD2046G2-IU prekoná sychravé počasie, prach i hrubé zaobchádzanie. Hovorí o tom stupeň krytia IP67, takže kamera hravo odolá rozmarom počasia aj prašnému prostrediu. Krytie IK zase číselne vyjadruje energiu nárazu, proti ktorej je kryt zariadenia odolný. Toto označenie je vzostupnej od 00 do 10, kedy IK00 označuje nulovú odolnosť a IK10 garantuje tú najvyššiu odolnosť proti nárazom. V náročných testoch kamera obstála fantasticky, takže vydrží aj náraz padajúceho 5kg predmetu zo 40cm výšky (energia so silou 20 J) a získala tak maximálne krytie IK10.

Všetky tieto vlastnosti kamery potom má na svedomí vysoko kvalitné spracovanie z hliníka, polykarbonátu a kompozitného materiálu LCF30-PC/ABS, ktoré v sebe snúbi nízku hmotnosť (len 530 g) a vysokú mechanickú i chemickú odolnosť, takže vám bude slúžiť spoľahlivo a po oveľa dlhšiu dobu.

Hlavné prednosti

 • IP kamera HikVision DS-2CD2046G2-IU s 4MPX rozlíšením chytro postráži vašu nehnuteľnosť aj váš pozemok
 • Vonkajšie prevedenie – jedná sa o vodeodolnú a prachuvzdorná kameru s krytím IP67
 • Kamera je úplne nárazuvzdorná, kedy sa pýši maximálnym krytím IK10, takže odolá energii o sile 20 J
 • Táto sila sa rovná nárazu predmetu s váhou 5 kg (2 priemerné kokosy) padajúce z 40cm výšky
 • Technológia ColorVu umožňuje kamerám produkovať farebné videá i v extrémne slabo osvetlených prostrediach
 • Integrovaný IR prísvit má väčšiu účinnosť než tradičné IR LED, kedy poskytuje dosah až na 40m vzdialenosť
 • AcuSense 2.0 – spoľahlivá detekcia osoby a vozidla pomocou metodológie hlbokého učenia
 • Deep learning (hlboké učenie) je analýza s učiacim mechanizmom pre elimináciu falošných poplachov
 • 120dB WDR DarkFighter prináša rad dvojitoz expozíciu scény, reálnej farby a vysokú dynamiku obrazu
 • Kamera má podporu PoE – napája sa po ethernetovom kábli podľa štandardu 802.3af
 • Kameru je možné napájať tiež tradičným spôsobom cez 12V DC konektor
 • Jej maximálna spotreba činí 7 W pri PoE a iba 6 W pri bežnom DC napájaní
 • Bezpečnostné záznamy je možné ukladať na pamäťovú kartu MicroSD s kapacitou až 256 GB
 • Podpora desktopovej aplikácie iVMS-4200 pre MacOS a HikCentral pre Windows uľahčí prevádzku kamery
 • Bezplatná mobilná aplikácia HIK-Connect vám pomôže postrážiť vašu nehnuteľnosť, keď ste na cestách
 • Dávať pozor na svoju nehnuteľnosť môžete aj cez webové rozhranie HikCentral Web Client vo vašom prehliadači

Špecifikácie

 • Značka: Hikvision
 • Rad: Pro Series
 • Model: DS-2CD2046G2-IU (2.8mm) (C)
 • Určenie: bezpečnostná kamera
 • Video analýza: Áno
 • Prevedenie: vonkajšia
 • Tvar a typ kamery: PT Bullet

Bezpečnosť

 • Inteligentný algoritmus: AcuSense 2.0
 • Funkcia: detekcia áut, detekcia narušenia, detekcia neoprávnenej manipulácie, detekcia tváre, detekcia opustenia oblasti, detekcia osôb, detekcia prekročenia čiary, videodetekcia pohybu, zmena scény
 • Inteligentný záznam: ANR (automatické doplňovanie siete), Dual-VCA
 • Alarmové funkcie: tamper alarm, detekcia odpojenia siete, konflikt IP adries, neoprávnený prístup, plný HDD, chyba HDD

Kamera

 • Obrazový snímač: 1/3" CMOS
 • Rozlíšenie: 4 MPx
 • Maximálne rozlíšenie: 2688 x 1520 px
 • Snímková frekvencia: 25 fps
 • Režim Deň / Noc: IR-cut
 • Múdra detekcia pohybu: Áno
 • Integrovaný zoom: Nie
 • Podpora WDR: 120dB (DarkFighter)
 • Podpora 3D DNR: Áno
 • Kompenzácia BLC Áno
 • Kompenzácia HLC: Áno
 • Rýchlosť uzávierky: 1/3 s až 1/100 000 s
 • Nastavenie obrazu: sýtosť, jas, kontrast, rotácia, ostrosť, AGC a AWB

Objektív

 • Variofokálny objektív: Nie
 • Ohnisková vzdialenosť: 2,8 mm
 • Svetelnosť objektívu / clona: f/1,4
 • Horizontálne zorné pole: 103°
 • Vertikálne zorné pole: 55°
 • Diagonálne zorné pole: 123°

IR prísvit

 • Názov technológie: ColorVu 2.0
 • Farebné nočné videnie: Áno
 • Dosah IR: až 40 m
 • Vlnová dĺžka: 850 nm
 • Chytré doplnkové svetlo: Áno
 • Citlivosť senzora: 0,003 lux (0 lux s IR prisvietením)

PT

 • Nastavenie smeru: 3-axiálne
 • Rozsah otáčania: 0 až 360°
 • Rozsah naklápania: 0 až 90°
 • Rozsah rotácie: 0 až 360°

Audio

 • Alarm: 1 vstup / 1 výstup (TTL: 12 VDC, 30 mA)
 • Audio rozhranie: Nie
 • Integrovaný mikrofón: Áno
 • Filtrovanie šumu v prostredí: Áno
 • Vzorkovacia frekvencia zvuku: 8 kHz / 16 kHz / 32 kHz / 44,1 kHz / 48 kHz
 • Audio kompresia: G.711ulaw /G.711alaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM
 • Prenosová rýchlosť zvuku: 64 Kbps (G.711ulaw / G.711alaw) / 16 Kbps (G.722.1) / 16 Kbps (G.726) / 32-192 Kbps (MP2L2) / 8-320Kbps (MP3)

Úložisko

 • Interná pamäť: Nie
 • Možnosti uloženia záznamu: SD karta, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR
 • Pamäťový slot: MicroSD / SDXC / SDHC
 • Maximálna kapacita MicroSD: až 256 GB

Streaming

 • Počet streamov: 3
 • Hlavný stream: H.265+ / H.265 / H.264 + /H.264
 • Sub-stream: H.265 / H.264 / MJPEG
 • Tretia stream: H.265 / H.264 / MJPEG
 • Prenosová rýchlosť videa: 32 KB/s až 16 MB/s
 • Riadenie prenosu videa: CBR/VBR
 • Škálovateľné kódovanie videa (SVC): Áno
 • Region of Interest (ROI): 1 pevná oblasť pre každý stream
Main stream
 • 50Hz: 25 fps (2688 x 1520, 1920 x 1080, 1280 x 720)
 • 60Hz: 30 fps (2688 x 1520, 1920 x 1080, 1280 x 720)
Sub stream
 • 50 Hz: 25 fps (640 x 480, 640 x 360)
 • 60 Hz: 30 fps (640 x 480, 640 x 360)
Third Stream
 • 50 Hz: 10 fps (1920 x 1080, 1280 x 720, 640 x 480, 640 x 360)
 • 60 Hz: 10 fps (1920 x 1080, 1280 x 720, 640 x 480, 640 x 360)

Sieťové vlastnosti

 • Fyzické rozhranie: 1x RJ-45 (LAN)
 • Rýchlosť LAN: 10/100 MB/s
 • Podpora Wi-Fi: Ne
 • Protokoly: TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP
 • API: ONVIF (PROFIL S, PROFIL G, PROFIL T), ISAPI, SDK
 • Šifrovanie: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS
 • Virtuálna bezpečnosť: Ochrana heslom, komplikované heslo, šifrovanie HTTPS, filter IP adres, Protokol auditu zabezpečenia, základné a overovacie overovanie pre HTTP / HTTPS, TLS 1.2, WSSE, digestné ovverovanie prístupu pre ONVIF

Management

 • Súčasný živý náhľad: až 6 kanálov
 • Maximálny počet užívateľov: až 32 osôb
 • Užívateľské úrovne: administrátor, operátor a užívateľ
 • Software: IVMS-4200, HIK-Connect, HikCentral
 • Webový klient: HikCentral Web Client
 • Podporovaný OS: MacOS 10.12+, Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Windows Server 2008 / 2012 / 2016
 • Požadovaný mobilný OS: Android 4.4+, iOS / iPadOS 10.12+
 • Podporovaný webový prehliadač: Microsoft Internet Explorer 10+, Google Chrome 57.0+, Mozilla Firefox 52.0+
 • Počet jazykov: 33
 • Jazyky web. klienta: angličtina, ruština, estónčina, bulharčina, maďarčina, gréčtina, nemčina, taliančina, Čeština, slovenčina, francúzština, poľština, holandčina, portugalčina, španielčina, rumunčina, dánčina, švédčina, nórčina, fínčina, chorvátčina, slovinčina, srbčina, turečtina, kórejčina, tradičná čínština, thajčina, vietnamčina, japončina, lotyšský, litovský, (brazílska) portugalčina, ukrajinčina

Napájanie

 • Napájanie: PoE / DC12V
 • Napájanie cez PoE: 36 V až 57 V / 0,13 až 0,2 A
 • Maximálna spotreba (PoE): 7 W
 • Štandard PoE: 802.3af
 • Trieda PoE: Class 3
 • Napájanie cez DC: 12V / 0,5 A
 • Maximálna spotreba (DC): 6 W
 • Ochrana proti prepólovaniu: Áno

Odolnosť a prostredie

 • Odolnosť proti vode: Áno
 • Odolnosť proti prachu: Áno
 • Stupeň krytia IP: IP67
 • Odolnosť proti nárazu: Áno
 • Antivandal krytie: Áno
 • Stupeň krytia IK: IK10
 • Prevádzková teplota: -30 až +60 °C

Fyzické vlastnosti

 • Materiál: hliník, ABS, PC, LCF30-PC / ABS
 • Materiál skrutiek: nerezová oceľ SUS304
 • Farba: čierna
 • Čistá hmotnosť: 485 g
 • Rozmery kamery: (Š x V x H) 16,17 x 7 x 7 cm
 • Celková hmotnosť balenia: 735 g
 • Rozmery balenia (Š x V x H): 21,6 x 11,8 x 12,1 cm

Obsah balenia

 1. 1x HikVision DS-2CD2046G2-IU (2.8mm) (C)
 2. 1x dokumentácia

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 0,485 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Kamera Hikvision DS-2CD2046G2-IU(BLACK)(2.8mm)(C) IP, bullet, 4MP, IR 40m, mikrofón, AcuSense

Vonkajšia Bullet kamera, 4MPX rozlíšenie, 2,8mm objektív, clona f/1.4, AcuSense 2.0 pre chytrú detekciu pohybu, farebné nočné videnie ColorVu, IR prísvit s dosahom až na 40 m, 120dB WDR snímač, slot na 256GB SD kartu, krytie IP67 a IK10. Čierna.

 

inzercia

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.