Mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue

1 379,16 s DPH 1 149,30 € bez DPH
Vypredané
6,7” Super Retina XDR, iOS 15, 6jadrový A15 Bionic s taktom až 3,23 GHz, 16jadrový Neural Engine, 6GB RAM, 256GB ROM, 5jadrové GPU, Wi-Fi 6, 5G a Smart Data Mode, 3členná 12MP 12MPx selfie kamera, Dolby Vision a ProRes, 4352mAh Li-Ion. Modrá.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN75088499
EAN:
194252699669
na sklade
vypredané

Mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue

Deň D a hodina H pre všetkých fanúšikov Applu je konečne tu! Tim Cook a jeho tím totiž predstavil nový Apple iPhone 13 Pro Max s internou kapacitou 256 GB, ktorý prináša fantastický výkon vďaka procesoru Apple A15 Bionic aj nádherné zobrazenie na patentovanom displeji Super Retina XDR s ProMotion s adaptívnou obnovovacou frekvenciou až 120 Hz, vďaka čomu je dotykový zážitok rýchlejší a intuitívnejší. Každý užívateľ potom jednoznačne ocenia 4352mAh Li-Ion batériu, ktorá vydrží v prevádzke po dobu až 25 hodín.

S podporou eSIM odpadá nutnosť vkladania fyzickej SIM karty priamo do príslušného slotu a samozrejmosťou pre iPhone 13 Pro Max je taktiež integrovaná podpora mobilných sietí 5. generácie, pre ktoré Apple využíva svoj vlastný čip s nízkou spotrebou energie. Rovnako zaujme aj svojimi kompaktnými rozmermi 16,08 x 7,81 x 0,77 cm a nízkou hmotnosťou 240 g, kedy sa jedná o jeden z najtenších 5G telefónov na svete.

Jednou z najzaujímavejších funkcií je bezpochyby Smart Data Mode s automatickým prepínaním medzi vhodnými komunikačnými technológiami, ktorá vám zaistí vysoko stabilné pripojenie za každej situácie, nech už budete kdekoľvek. Podpora WiFi 6 ponúka až o 38% vyššiu rýchlosť sťahovania ako predošlá generácia, teda sa môžete tešiť na rýchle a vysoko stabilné pripojenie u vás v domácnosti, v spoločnosti aj na cestách.

Apple tradične kládol maximálny dôraz na fotoaparáty – dočkali sa tak obrovského upgradu v podobe hardvéru novej generácie, ktorý umožňuje zhotovovať ešte detailnejšie fotografie a snímky filmárskej kvality. Sústava magnetov na zadnej strane iPhone 13 Pro Max ponúka mimoriadne zaujímavé funkcie, kedy pomocou nabíjačky MagSafe je možné napríklad využívať bezdrôtové Qi nabíjanie s výkonom až 15 W. Obdobne ako u predchádzajúcej generácie aj tu môžete očakávať zvýšenú odolnosť proti prachu a vode s certifikáciou IP68, takže iPhone 13 Pro Max vydrží v 6m hĺbke po dobu 30 minút bez akéhokoľvek poškodenia.

Super Retina XDR

Veľkým vylepšením prešiel aj 6,7" Super Retina XDR displej s OLED panelom, technológiou ProMotion a so širokým farebným gamutom P3. Novo totiž ponúka variabilnú obnovovaciu frekvenciu od 10 až do 120 Hz podľa toho, aký vysoký grafický výkon potrebujete pre konkrétnu činnosť. Ďalej ponúka špičkové rozlíšenie 2778 x 1284 px s jemnosťou 458 PPI a medzi jeho kľúčové vlastnosti patrí aj podpora prehrávania v HDR10+ a Dolby Vision, bežný jas až 1000 nitov (v HDR až 1 200) či ohromný kontrastný pomer 2 000 000:1.

Inovatívne technológie True Tone zaručia bezprostrednú reakciu a fantastický vizuálny vnem, ktorá dynamicky upraví rovnováhu bielej farby podľa svetelných podmienok v okolitom prostredí, kedy sľubuje až o 25% jasnejšie zobrazenie oproti minulej generácii. Hmatová odozva Haptic Touch vám pomôže dostať sa k najdôležitejším funkciám cez kontextové ponuky a skratky a dáva vám spätnú väzbu v podobe jemných vibrácií. Nasadenie technológie Gorilla Glass Ceramic Shield z nanokeramických kryštálov v skle sľubuje až 4-krát vyššiu odolnosť pri pádoch iPhonu, k čomu napomáha aj jeho špičková konštrukcia z leteckého hliníka s prímesou zinku.

Apple iPhone 13 Pro Max má 6,7-palcový Super Retina XRT displej, ktorý novo ponúka variabilnú obnovovaciu frekvenciu od 10 až do 120 Hz podľa toho, aký vysoký grafický výkon potrebujete pre konkrétne činnosti.

Dychberúci výkon

Apple A15 Bionic je najrýchlejší procesor používaný v chytrých telefónoch a tabletoch. Ide o superrýchly čip vyrábaný 5nm technológiou zložený z 2 výkonnostných jadrách Avalanche s frekvenciou až 3,23 GHz a 4 efektívnych úsporných jadier Blizzard s taktom 1,8 GHz, ktoré odoberajú až 25 % menej energie. Tie sprevádza extrémne výkonný 16-jadrový Neural Engine, ktorý zvládne spracovať neuveriteľných 15,8 biliónov operácií za sekundu. Jeho strojové učenie je až o 44% rýchlejšie oproti predchádzajúcej generácii, vďaka čomu fungujú jednotlivé funkcie úplne spoľahlivo, takže sa vám nikdy nestane, že by sa vám iPhone 13 Pro Max niekedy zasekol.

Až 50% vylepšenia grafického výkonu oproti priamej konkurencii sa dočkal aj integrovaný 5jadrový čip A15 Bionic GPU, čo sa prejaví pri zložitých grafických úkonoch, ako je streamovanie videa či hranie online hier. Grafické jadro A15 Bionic dodáva ohromný výkon pre neuveriteľné zážitky v rozšírenej realite, fotorealistické efekty v 3D hrách a fantastickú grafiku v aplikáciách.

Apple iPhone 13 Pro Max je vybavený A15 Bionic, čo je najrýchlejší procesor používaný v chytrých telefónoch a tabletoch.

Osvedčený a značne vylepšený iOS

iOS 15 je nabitý novými funkciami, ktoré vás udržia v spojení, ktoré vám pomôžu preskúmať svet. Vďaka vyspelej inteligencii toho na iPhone zvládnete oveľa viac než kedykoľvek predtým, keď tento strelhbitý operačný systém ponúka špičkovú optimalizáciu, bezkonkurenčnú zbierku aplikácií a maximálnu previazanosť s celým ekosystémom Apple. V App Store nájdete aplikácie na čokoľvek, čo vás napadne robiť – kancelárska práca, fotografovanie, natáčanie a strih videí, hranie hier a mnoho ďalších aktivít. App Store je totiž aktualizovaný každý deň a navyše vám dáva odporúčania na zaujímavé aplikácie, ktoré sú ušité na mieru priamo pre vás.

iOS 15 ponúka špičkovú optimalizáciu, bezkonkurenčnú zbierku aplikácií a maximálnu previazanosť s celým ekosystémom Apple.

Novinky v iOS 15

FaceTime – pomocou funkcie Izolácia hlasu môžete minimalizovať hluk na pozadí av režime Portrét zaostriť obraz na svoju tvár. Účastníci skupinových hovorov FaceTime sa zobrazujú v mriežke na dlaždiciach rovnakej veľkosti; automaticky sa zvýrazňuje dlaždice toho, kto práve hovorí. Pomocou toho istého jedinečného webového odkazu môžete do hovoru FaceTime prizvať kohokoľvek ďalšieho. Jednotliví účastníci sa zobrazujú na rovnako veľkých dlaždiciach; dlaždica hovoriaceho účastníka je zvýraznená.

SharePlay (po upgrade na iOS 15.1) – Funkciu SharePlay vo FaceTime môžete využiť na spoločné zážitky s priateľmi a rodinou – sledovať spolu televízne programy a filmy, počúvať hudbu alebo zdieľať obrazovku. Pozri Spoločné sledovanie a počúvanie cez SharePlay v aplikácii FaceTime. Hovor FaceTime, v ktorom sa zobrazuje zdieľané video z Apple TV+. Pri hornom okraji obrazovky sú umiestnené ovládacie prvky FaceTimu, pod nimi prehrávané video a pri dolnom okraji obrazovky ovládacie prvky pre prehrávanie.

Správy – Odkazy, fotky a ďalší obsah, ktorý s vami niekto zdieľa v aplikácii Správy, sa teraz objavujú v oddiele Zdieľané s vami v príslušnej aplikácii (k dispozícii v aplikáciách Fotky, Safari, Podcasty, Hudba, News a TV). Viac fotiek zaslaných v Správach sa teraz zobrazuje v podobe koláže alebo zbierky obrázkov, ktoré môžete pohodlne prezerať prechádzaním prsta.

Memoji – Vyjadrite svoj vzhľad a štýl úplne novým spôsobom. Vyberte si pre svoje nálepky s memoji nové druhy oblečenia, viac pokrývok hlavy a aktualizované voľby prispôsobenia.

Sústredenie – Režimy sústredenia môžete využiť na automatické filtrovanie oznámení podľa toho, čo práve robíte. Zvoľte si niektorý z navrhovaných režimov, napríklad Práca, Spánok alebo Osobné, a potom vyberte oznámenia, ktoré chcete pri tejto činnosti dostávať. Keď sa vás pokúsi kontaktovať niekto, koho ste nezahrnuli do zoznamu povolených oznámení, objaví sa v aplikácii Správy váš režim sústredenia, takže sa odosielateľ dozvie, že ste zaneprázdnení.

Oznámenia dostali nový vzhľad – vďaka doplneným fotkám kontaktov a väčším ikonám aplikácií ich teraz ľahšie odlíšite. Môžete tiež dostávať súhrn oznámení doručených počas dňa podľa rozvrhu, ktorý si sami nastavíte.

Mapy – Na plánoch miest, napríklad San Franciska alebo New Yorku, sa zobrazujú údaje o nadmorskej výške, pamiatkach, stromoch, prechody pre chodcov a ďalšie informácie. Nové funkcie pre jazdu autom ponúkajú podrobnosti ako odbočovacie a cyklistické pruhy alebo zobrazenie zložitých križovatiek z pohľadu vodiča. Aktualizované funkcie pre verejnú dopravu ukazujú stanice v blízkom okolí a čas jazdy dopravou; av rozšírenej realite sú k dispozícii pokyny pre pešie trasy.

Safari – Nový riadok panelov pri dolnom okraji displeja uľahčuje prístup k panelom a ich prechádzaniu. Panely môžete usporiadať do skupín a ľahšie medzi nimi prepínať.

Živý text – Funkcia Živý text rozpoznáva text na fotkách av zábere fotoaparátu iPhonu a umožňuje vám ho jedným kliknutím okopírovať a vložiť inam, vytočiť telefónne číslo alebo poslať e?mail na adresu zachytenú na obrázku.

Vizuálne vyhľadávanie – Funkcia na fotkách rozpoznať rôzne objekty, napríklad známe pamiatky, rastliny, knihy alebo umelecké diela, a na internete k nim vyhľadá ďalšie obrázky a informácie (len v USA).

Fotky – Vzhľad a štýl spomienok môžete prispôsobiť pomocou spomienkových mixov a ďalších volieb na úpravy. Okrem toho môžete zvoliť niektoré z vybraných skladieb z Apple Music ako hudbu na pozadí spomienky.

Preložiť – Na iPhone av podporovaných aplikáciách od nezávislých vývojárov ľahko preložíte text do iného jazyka. Funkcia Živý text vám navyše umožňuje prekladať aj texty na fotkách alebo v zábere fotoaparátu v iPhone.

Poznámky – Svoje poznámky si môžete prehľadnejšie usporiadať pomocou značiek, napríklad #cestovanie alebo #recepty; vďaka tomu ľahšie vyhľadáte poznámky v rôznych kategóriách. V zdieľaných poznámkach môžete uvádzať spolupracovníkov, vzájomne sa informovať o dôležitých zmenách a tiež si zobraziť najnovšie zmeny v zdieľanej poznámke v prehľadnom zozname.

Pripomienky – Svoje pripomienky môžete usporiadať do kategórií tak, že pri vytvorení k nim pridáte značky, napríklad #pochôdzky alebo #úlohy. Môžete vytvárať dynamické zoznamy umožňujúce automatické usporiadanie pripomienok na základe značiek, dátumu, času, polohy, priority a ďalších prvkov.

Zdravie – Svoje zdravotné dáta môže

e zdieľať so svojimi blízkymi, analýza stability chôdze vám pomôže odhadnúť riziko pádu a na základe vyhodnotenia trendov porozumiete zmenám svojho zdravotného stavu v čase.

Peňaženka (iOS 15.1) – Do aplikácie Peňaženka si môžete pridať záznamy o očkovaní a predložiť ich, keď sa potrebujete preukázať potvrdením o očkovaní (podporujú len niektorí poskytovatelia zdravotnej starostlivosti a zdravotné úrady).

Počasie – Nová podoba aplikácie obsahuje animované pozadia a grafické znázornenie zrážok, kvality ovzdušia a teplotných máp.

Súkromie – Ochrana súkromia v aplikácii Mail vás chráni pred pokusmi odosielateľov získať informácie o vašej e-mailovej aktivite, sledovať vaše aktivity na internete alebo zistiť vašu polohu. Chránia vás aj pred tým, aby odosielatelia vedeli, či alebo kedy ste otvorili ich e-mailovú správu. V Safari si môžete prečítať správu o súkromí s prehľadom trackerov, ktoré detekovala inteligentná prevencia sledovania a zabránila im vás sledovať.

iCloud+ – Kombinuje všetko, čo už ponúka iCloud, kedy má navyše úplne nové prémiové funkcie, ako je napríklad Súkromný prenos cez iCloud (betaverzia) – nová služba chrániaca vaše súkromie na internete –, služba Skryť môj e-mail, vďaka ktorej si ľahko vytvoríte náhodnú jedinečnú e-mailovú adresu, kedykoľvek ju budete potrebovať, alebo rozšírená podpora zabezpečeného videa HomeKitu, ktorá vám umožní nakonfigurovať viac domácich bezpečnostných kamier.

Apple iCloud+ kombinuje všetko, čo už ponúka iCloud, kedy má navyše úplne nové prémiové funkcie.

Sprístupnenie

iPhone 13 Pro Max obsahuje funkcie, ktoré vychádzajú v ústrety ľuďom so špecifickým zrakovým, sluchovým či motorickým obmedzením pre kreatívne, študijné či akékoľvek iné potreby. Od VoiceOveru, ktorý nahlas popisuje obsah obrazovky, až po Switch Control, cez ktorý ovládate iPhone bez dotyku. Funkcia Sprístupnenie pomáha ľuďom s postihnutím pri práci na iPhone, čím výrazne zjednodušuje ich náročný život. Každý sa totiž môže baviť, každý má šancu niečo vytvoriť a dokázať tak ohromné ??veci.

iPhone 13 Pro Max obsahuje funkcie, ktoré vychádzajú v ústrety ľuďom so špecifickým zrakovým, sluchovým či motorickým obmedzením pre kreatívne, študijné či akékoľvek iné potreby.

S iPhonom až do fotografickej galérie

Vylepšená optika sa nezľakne ani prílišného svetla či čiernočiernej tmy, kedy vám k najlepším výsledkom pomôže aj integrovaný LiDAR skener, ktorý prináša aj celý rad ďalších výhod. Sústava 3 zadných objektívov pre širokouhlé a ultraširokouhlé snímky aj pre fotografovanie na diaľku pomocou teleobjektívu potom dokáže pokryť mnoho fotografických disciplín – portréty, reportáže, krajina, architektúra, šport, príroda, makrofotografie a ďalšie, vďaka čomu iPhone 13 Pro Max predstavuje skvelé riešenie pre fotografov všetkého druhu.

Apple iPhone 13 Pro Max dokáže pokryť mnoho fotografických disciplín – portréty, reportáže, krajina, architektúra, šport, príroda, makrofotografie a ďalšie.

S podporou umelej inteligencie procesora A15 Bionic vytvoríte vždy ostré a jasné zábery s precíznym podaním farieb. Tento čip pomocou strojového učenia, procesora obrazového signálu a Neural Engine taktiež dokáže pri fotení automaticky sledovať pohybujúci sa subjekt a rozozná ľudskú tvár. V portrétnom režime umožňuje využiť aj takzvaný bokeh efekt a ponúka 6 efektov štúdiového nasvietenia – Prirodzené svetlo, Štúdiové svetlo, Obrysové svetlo, Javiskový reflektor, Čiernobiely javiskový reflektor a Čiernobiele high-key svetlo. Vhod príde aj inteligentné zaostrovanie 1 prstom s technológiou Focus Pixels, takže získate ostré snímky aj vo veľmi náročných situáciách.

Fotosústava Apple iPhone 13 Pro Max sa skladá z objektívov pre selfie, širokouhlé a ultraširokouhlé snímky aj pre fotografovanie na diaľku.

Hlavný širokouhlý objektív sa pýši svetelnosťou f/1,5 a optickou stabilizáciou obrazu, ktorá koriguje otáčanie horizontálnej a vertikálnej osi. Ultraširokouhlý 5členný fotoaparát potom vyniká clonou f/1,8 a 120 ° zorným poľom pre fotenie architektúry, krajiny či davu ľudí. Nový teleobjektív s ohniskovou vzdialenosťou 77 mm a 3× optickým zoomom potom zaistí úplne dokonalé portréty aj pôsobivo priblížené videá. Umožní zachytiť na diaľku každý moment vášho života v perfektnej kvalite, či už pôjde o reportážnu fotografiu, fotografiu divokej prírody alebo o snímaní krajiny.

S Apple iPhone 13 Pro Max zachytí každý moment vašeho života v perfektní kvalitě, ať už půjde o reportážní fotografii, fotografii divoké přírody, snímání krajiny nebo makrofotografii.

K dispozícii budete mať aj kvalitný predný fotoaparát, ktorý sa pýši 12MPx rozlíšením a clonou f/2,8. Navyše selfie kamera prináša množstvo zaujímavých inovácií, ako je Deep Fusion, Smart HDR 4, nahrávanie v Dolby Vision a mnoho ďalšieho. Nájde využitie nielen pri odomknutí cez funkciu FaceID, ale aj pri komunikácii s priateľmi cez FaceTime, ktorú oživíte napríklad svojou premenou v Animoji.

Apple iPhone 13 Pro má vysoko kvalitný predný fotoaparát, ktorý sa pýši 12MPx rozlíšením a clonou f/2,8.

S iPhonom až na Hollywoodsky chodník slávy

Špeciálny filmársky režim dokáže rozpoznať to najdôležitejšie vo vašom zábere, takže môžete ľahko natáčať videá s hĺbkou ostrosti a úplne automaticky preostrovať medzi kľúčovými objektmi. Podpora natáčania 4K HDR videí vo filmovej kvalite Dolby Vision poteší všetkých amatérskych i profesionálnych fotografov a filmárov bez ohľadu na preferovaný žáner. Gradingom do Dolby Vision prechádza až hotový film pri postprodukcii. Je to časovo náročný proces, ktorý prebieha v strižniach na profesionálnych počítačoch. Apple sa však rozhodol poskytnúť Dolby Vision aj ďalšie prémiové technológie bežným používateľom a amatérskym tvorcom.

Ďalšou inováciou je Apple ProRes, čo je stratový formát kompresie videa pre použitie v post-produkcii, ktorý podporuje rozlíšenie videa až 8K. Výhodou tohto prechodného kodeku je, že ponúka vynikajúci výkon s náhodným prístupom v postprodukčných aplikáciách, zachováva si vyššiu kvalitu ako kodeky pre koncových užívateľov a ľahšie sa dekóduje ako formáty orientované na distribúciu, ako je napríklad H.264. Všetky svoje videá môžete upravovať priamo na iPhone v aplikáciách Fotky, iMovie či Clips alebo na Macu vo Final Cute Pro. Vďaka podpore Dolby Vision a ProRes dosiahnete dych vyrážajúce výsledky, ktoré znesú porovnanie aj s poprednými hollywoodskymi filmami.

S iPhonom až na Mars

Light Detection and Ranging senzor používa NASA na zistenie vzdialenosti objektov na základe toho, koľko času trvá svetlu doraziť z bodu A do bodu B a zase späť. Budúce využitie sa nájde počas misie na Mars, ale Apple nechcel čakať takto dlho. Vytvoril si tak vlastnú miniatúrnu verziu tohto skenera s názvom LiDAR pre iPad Pro (2020) a teraz ho získal aj nový iPhone 13 Pro Max. To z neho robí najlepší smartfón pre rozšírenú realitu. Rozšírte si tak svoje obzory s novým iPhonom.

Integrovaný LiDAR senzor robí z iPhonu 13 Pro Max ten najlepší smartfón pre rozšírenú realitu.

Nižšia uhlíková stopa

Úspora emisií spoločnosti Apple pri výrobe iPhone 13 Pro Max vyjde narovnako, ako by z ciest zmizlo 450 000 áut ročne. U všetkých nových iPhonov odobral slúchadlá aj ďalšie obdobné príslušenstvo z balenia. Podľa ich štatistík táto elektronika najčastejšie končí v šuplíku a po čase tvorí zbytočný elektroodpad. Namiesto toho Apple pribalil rýchlonabíjací USB-C/Lightning kábel, ktorý väčšina ľudí skutočne využije.

Každá krabička je vďaka tomu podstatne menšia, tým pádom sa ich zmestí viac do jednej zásielky. Tým sa samozrejme zníži množstvo spotrebovaného paliva a emisií CO2. Apple tiež spolupracuje so svojimi výrobnými partnermi na prechode na obnoviteľnú energiu, vďaka čomu obmedzuje emisie oxidu uhličitého o viac ako 2 milióny ton ročne.

Súčasťou balenia je iba Apple iPhone 13 Pro Max a rýchlonabíjací USB? C/Lightning kábel = vysoká úspora emisií spoločnosti Apple

Hlavné prednosti

 • iPhone 13 Pro Max je vlajková loď spoločnosti Apple, ktorá vyniká spojením najnovších technológií
 • iOS 15 prináša nový, príjemnejší vzhľad, množstvo praktických vychytávok a vylepšenú ochranu vášho súkromia
 • Užívateľsky prívetivé prostredie operačného systému iPadOS 15 zaistí jednoduché použitie aj skvelú odozvu
 • S A15 Bionic, 6GB RAM LPDDR5 a 256GB ROM je spustenie aplikácií neskutočne rýchle a plynulé
 • Maximálny výkon aj úsporu garantuje čip Apple A15 Bionic - 2x 3,23 GHz jadro a 4x 1,8 GHz jadro
 • 16jadrový Neural Engine zvládne spracovať neuveriteľných 15,8 bilióna operácií za sekundu
 • Až 50% vylepšenia grafického výkonu oproti svojmu predchodcovi zaistia 5jadrové GPU A15 Bionic
 • Podpora extrémne rýchleho mobilného internetu 5G pre okamžitý prístup k obľúbenému obsahu
 • Najlepší smartphone pre rozšírenú realitu vďaka senzoru LiDAR na detekciu a zistenie vzdialenosti objektov
 • Jedná sa o jeden z najtenších 5G telefónov na svete - vysoko kompaktné rozmery 16,08 x 7,81 x 0,77 cm
 • 6,7” OLED Super Retina XDR displej s hustotou 458 PPI as rozlíšením 2778 x 1284 px
 • Displej poteší všetkých kinematografických nadšencov podporou technológií HDR10+ a Dolby Vision
 • Neuveriteľná svietivosť 1000 nitov poskočí pri zapnutom HDR na hodnotu 1200 nitov
 • Perfektné farby a obrí kontrast 2 000 000 : 1 poteší každé bystré oko pozorovateľa
 • Inovatívne technológie True Tone zaručia bezprostrednú reakciu a fantastický vizuálny vnem
 • Hmatová odozva Haptic Touch vám dáva spätnú väzbu v podobe jemných vibrácií
 • Fotosústava sa skladá z teleobjektívu a širokouhlého aj ultraširokouhlého objektívu - 12 + 12 + 12 MPx
 • Dokáže pokryť mnoho fotografických disciplín – portréty, reportáže, architektúra, príroda, makrofotografie a ďalšie
 • Všetkými kamerami môžete natáčať strhujúce 4K UHD videá pri 60 fps s možnosťou okamžitej editácie
 • 12MPx selfie kamera ponúka portrétny režim s efektom bokeh, rôzne varianty nasvietenia, Smart HDR 4 a Deep Fusion
 • Utraširokouhlý 12MPx objektív so 120° zorným poľom vám zariadi, že vám už pri fotení nič neunikne
 • Naozaj náročných užívateľov zaujme podpora záznamu vo filmovej kvalite Dolby Vision so širokými možnosťami úpravy
 • Stratový formát kompresie videa ProRes slúži pre jednoduchú post-produkciu, kedy podporuje až 8K rozlíšenie
 • Vďaka podpore Dolby Vision a Apple ProRes dosiahnete výsledky, ktoré znesú porovnanie s hollywoodskymi filmami
 • Skvele ostré snímky aj za zhoršených svetelných podmienok vďaka integrácii Deep Fusion a Nočnému režimu
 • Nočný režim sa automaticky zapne sám podľa expozície a slúži na obstaranie ostrých fotiek bez použitia blesku
 • Počas Nočného režimu je navyše možné spustiť aj časozber, čím vykúzlite fantastické snímky nočnej oblohy
 • Optická aj elektronická stabilizácia obrazu zaistí perfektne ostré snímky za každých podmienok
 • Vhod príde aj inteligentné zaostrovanie 1 prstom s technológiou Focus Pixels
 • Zabezpečenie Face ID sa dokáže prispôsobovať zmenám vášho vzhľaduu a nikam neukladá vaše fotografie
 • 3D zvuk Dolby Atmos vám zaistí skvelý audio zážitok počas multimediálnej zábavy všetkého druhu
 • 23W rýchlonabíjanie dokáže iPhone 13 Pro Max nabiť z 0 na 50% za neuveriteľných 30 minút
 • Technológia MagSafe predstavuje 15W bezdrôtové nabíjanie pomocou sústavy magnetov na zadnej strane iPhonu
 • Bezdrôtové Qi / PMA nabíjanie sa tiež pýši funkciou rýchleho nabitia
 • Krytie proti vode IP68 garantuje vysokú odolnosť telefónu proti vode a prachu
 • Sklo Ceramic Shield obohatené o nanokeramické kryštály spoľahlivo ochráni displej pred pádmi a poškriabaním
 • Apple u všetkých nových iPhonov odobral napájací adaptér a slúchadlá z balenia
 • Táto ročná úspora emisií vyjde narovnako, ako keby zmizlo z ciest 450 000 áut
 • SUltra-rýchla Wi-Fi 6 sťahuje dáta až o 38 % rýchlejšie ako predchádzajúce generácie Wi-Fi 5
 • Vďaka podpore NFC môžete platobnú kartu nechať doma a platiť týmto šikovným telefónom v obchode či v reštaurácii
 • Dual SIM (nano + eSIM) – ľahko skĺbite osobný aj pracovný život do jedného telefónu
 • S podporou eSIM odpadá nutnosť vkladania fyzickej SIM karty priamo do príslušného slotu vďaka zabudovanému čipu

Špecifikácie

 • Značka: Apple
 • Model: iPhone 13 Pro Max
 • PN: MLLE3CN/A
 • Určenie: chytrý telefón / smartphone

Displej

 • Displej: Super Retina XDR
 • Technológia: OLED
 • Uhlopriečka displeja: 6,7” (17 cm)
 • Pomer obrazovky k telu: 87,4 %
 • Pomer strán: 19,5 : 9
 • Rozlíšenie displeja: 2778 x 1284 px
 • Maximálna obnovovacia frekvencia: 60 Hz
 • Jemnosť: 458 PPI
 • Typická svietivosť: 1000 nits
 • Maximálna svietivosť: 1200 nits (v HDR)
 • Počet farieb: 16 mil.
 • Kontrastný pomer: 2 000 000 : 1
 • WCG: Áno (P3)
 • Farebná hĺbka: 24-bit
 • Dolby Vision: Áno
 • True-Tone: Áno
 • Haptic Touch: Áno
 • 3D Touch displej: Nie
 • Zobrazovanie s vysokým dynamickým rozsahom: HDR10+
 • Materiál rámčeka: nerezová oceľ

Odolnosť displeja

 • Ochrana: Gorilla Glass Ceramic Shield
 • Materiál: keramické sklo odolné proti poškriabaniu, oleofóbny povlak
 • Hustota keramického skla: 2,39 g/cm3
 • Hrúbka keramického skla: 0,4 mm až 2,0 mm
 • Modul pružnosti v ťahu: 69,3 GPa
 • Modul pružnosti v šmyku: 28,5 GPa
 • Tvrdosť podľa Vickersa (pri zaťažení 200 g): až 649 kgf/mm2
 • Odolnosť voči lomu: 0,66 MPa m1
 • Maximálna hodnota tlaku: 443 newtonov

Softvér

 • Operačný systém: Apple iOS 15

Hardvér

 • Chipset: Apple A15 Bionic
 • Litografia: 5 nm
 • Inštrukčná sada: ARMv8-A64 (64 bit)
 • Dátová šírka: 64-bit
 • Počet jadier: 6
 • Výkonnostné jadrá: 2x 3,32GHz Avalanche
 • Úsporné jadrá: 4x 1,8GHz Blizzard
 • Počet vlákien: 6
 • L2 Cache: 4 MB
 • Šifrovanie AES-NI: Áno

Grafický procesor

 • GPU: Apple A15
 • Litografia GPU: 5 nm
 • Počet jadier GPU: 5
 • Podpora API: OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.0, OpenCL 2.0, DirectX 11

Neurálny procesor (NPU)

 • Názov: Apple Neural Engine
 • Počet jadier: 16x
 • Počet operácií za sekundu: 15,8 bilióna operácií

RAM

 • Typ RAM: LPDDR5
 • Veľkosť RAM: 6 GB
 • Frekvencia RAM: 2750 MHz

Úložisko

 • Typ úložiska: NVMe
 • Veľkosť úložiska: 256 GB
 • Maximálna rýchlosť sekvenčného čítania / zápisu: 1 200 MB
 • Slot pre pamäťové karty: Nie

Fotosústava

 • Typ snímača: CMOS (zadný fotoaparát), CMOS BSI (predný fotoaparát)
 • Počet objektívov zadného fotoaparátu: 3
 • Zadná videokamera: Áno
 • Počet objektívov predného fotoaparátu: 1
 • Predná videokamera: Áno
 • Maximálne rozlíšenie videa: 4K UHD @ 60 fps / 1080p @ 240 fps
 • Režimy portrétneho nasvietenia: Prirodzené svetlo, Štúdiové svetlo, Obrysové svetlo, Javiskový reflektor, Čiernobiely javiskový reflektor, Čiernobiele high-key svetlo
 • Ostrenie metódou fázovej detekcie (PDAF): Áno
 • Stabilizácia obrazu: EIS, OIS
 • Prémiové technológie: 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (až 60 fps), ProRes, Cinematic mode
 • Ďalšie funkcie a výbava fotoaparátu: širokouhlý objektív, ultraširokouhlý objektív, nočný režim, portrétny režim, automatické zaostrovanie, prisvetľovacia dióda, Bokeh efekt, digitálny zoom, optický zoom, geotagging, korekcia ISO, korekcia bielej farby, kompenzácia expozície, makro režim, režim scenérie , Deep Fusion, Smart HDR 4, časovanie / oneskorenie snímky, časozberná snímka, LiDAR skener

Zadný fotoaparát

 • Rozlíšenie širokouhlého objektívu: 12 MPx
 • Svetelnosť širokouhlého objektívu: f/1,5
 • Ohnisková vzdialenosť širokouhlého objektívu: 26 mm
 • Počet členov širokouhlého objektívu: 7
 • Rozlíšenie ultra-širokouhlého objektívu: 12 MPx
 • Svetelnosť ultra-širokouhlého objektívu: f/1,8
 • Ohnisková vzdialenosť ultra-širokouhlého objektívu: 13 mm
 • Uhol záberu ultra-širokouhlého objektívu: 120°
 • Počet členov ultra-širokouhlého objektívu: 5
 • Rozlíšenie teleobjektívu: 12 MPx
 • Svetelnosť teleobjektívu: f/2,8
 • Ohnisková vzdialenosť teleobjektívu: 77 mm

Predný fotoaparát

 • Rozlíšenie predného fotoaparátu: 12 MPx
 • Svetelnosť predného fotoaparátu: f/2,2
 • Ohnisková vzdialenosť: 23 mm
 • Hĺbkový/biometrický senzor: SL 3D

Audio a video

 • Počet reproduktorov: 2
 • Stereo: Áno
 • Audio: 32-bit / 384kHz
 • Zvukové formáty / kodeky: FLAC, MP3, MP4, WAV, AC-3, E-AC-3, AAC-LC, HE-AAC, HE-AAC v2, PAAC, Linear PCM, Apple Lossless, Dolby Digital, Dolby Digital+, Dolby Atmos, Audible, Audible Enhanced Audio, AAX, AAX+, AIFF, CAF
 • Formáty a kodeky videa: H.264 / MPEG-4 Part 10/ AVC video, H.265, HEVC, MPEG-4 Part 2, Motion JPEG, VP9

Pripojenie a rozhranie

 • Konfigurácia kariet: hybridný slot
 • Maximálny počet SIM kariet: 2
 • Podporované SIM: NanoSIM, eSIM
 • Technológia: GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G
 • Rýchlosť prenosu dát: HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A 5G, EV-DO Rev.A 3.1 Mbps
 • Frekvencia LTE: 5200, 3500, 2600, 2500, 2300, 2100, 2000, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700 MHz
 • Frekvencia 5G: 39000, 28000, 4700, 3700, 3500, 2600, 2500, 2300, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 80, 800
 • Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, A-GPS, Glonass, BeiDou, Galileo, QZSS
 • Verzia Bluetooth: 5.0
 • Profily Bluetooth: A2DP, LE, aptX
 • WiFi štandard: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax
 • Pásma WiFi: 2,4GHz, 5GHz
 • WiFi Hotspot: Áno
 • MIMO: 2 x 2
 • LAA: Áno
 • Konektivita: NFC, UMA, VoLTE, Tethering, OTA sync, Computer sync
 • Radio: žiadne
 • Drôtové pripojenia: Lightning, USB-C
 • OTG/USB hosť: Nie
 • AUX / 3,5" jack: Nie

Senzory a zabezpečenie

 • Senzory: G-senzor, senzor priblíženia, senzor okolitého svetla, digitálny kompas, gyroskopický senzor, barometer
 • Zabezpečenie: snímanie tváre FaceID

Batérie a nabíjanie

 • Typ batérie: Li-Ion
 • Kapacita batérie: 4352 mAh (16,75 Wh)
 • Rýchlonabíjanie: Áno
 • Príkon rýchleho nabíjania: až 27 W
 • Najrýchlejšie možné nabitie: na 50% za 30 minút
 • Bezdrôtové nabíjanie Qi / PMA: Áno
 • Technológia bezdrôtového nabíjania: MagSafe
 • Príkon bezdrôtového nabíjania: až 15 W
 • Podpora rýchleho bezdrôtového nabíjania: Áno

Odolnosť telefónu

 • Stupeň krytia: IP68
 • Prachuvzdornosť: Áno
 • Vodeodolnosť: Áno
 • Nárazuvzdornosť: Áno

Fyzické vlastnosti

 • Materiál: keramické sklo, tvrdený plast, hliník legovaný zinkom (7075), nerezová oceľ
 • Farba: svetlo modrá (Sierra Blue)
 • Čistá hmotnosť: 240 g
 • Rozmery (Š x V x H): 7,81 x 16,08 x 0,77 cm
 • Celková hmotnosť balenia: 340g
 • Celkové rozmery balenia (Š x V x H): 18 x 10 x 12 cm

Obsah balenia

 1. 1x Apple iPhone 13 Pro Max (256 GB)
 2. 1x napájací USB-C adaptér
 3. 1x rýchlonabíjací USB-C/Lightning kábel

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 0,24 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue

6,7” Super Retina XDR, iOS 15, 6jadrový A15 Bionic s taktom až 3,23 GHz, 16jadrový Neural Engine, 6GB RAM, 256GB ROM, 5jadrové GPU, Wi-Fi 6, 5G a Smart Data Mode, 3členná 12MP 12MPx selfie kamera, Dolby Vision a ProRes, 4352mAh Li-Ion. Modrá.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.