Monitor Asus ProArt PA328CGV 32" IPS QHD,165Hz, 5ms, DP/HDMI, Repro, Pivot

756,47 s DPH 630,39 € bez DPH
Vypredané
32” grafický monitor, IPS panel, QHD rozlíšenie, 165 Hz (VRR), kalibrácia Calman Verified, vernosť farieb Delta E < 2, 95% DCI-P3 a 100% sRGB/Rec.709 farebné pokrytie, DisplayHDR600, pomocné nástroje QuickFit Virtual Scale a ProArt Preset
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN34710205
EAN:
4711081005797
na sklade
vypredané

Monitor Asus ProArt PA328CGV 32" IPS QHD,165Hz, 5ms, DP/HDMI, Repro, Pivot

31,9" monitor Asus ProArt PA328CGV s IPS panelom a s kalibráciou Calman Verified bude vyhovovať potrebám všetkých profesionálov, ktorí sa venujú grafickému dizajnu, editácii fotografií či strihu videí. Svoje využitie však nájde aj v hernom kútiku, kedy príde vhod náruživým hráčom všetkého druhu, ktorí najviac ocenia nízku dobu odozvy 5 ms a snímkovú frekvenciu obrazovky až 165 Hz pre ostré herné vizualizácie. Monitor je potom certifikovaný pre použitie s operačnými systémami Windows a Mac OS, takže poteší vášnivých „jabĺčkárov“, ktorí tak získajú 100% istotu plnej kompatibility so svojim milovaným zariadením od značky Apple.

31,9-palcový monitor Asus ProArt PA328CGV so vstavaným IPS panelom as kalibráciou Calman Verified bude vyhovovať profesionálnym grafickým umelcom, filmárom, fotografom aj ďalším náročným užívateľom.

Hlavné prednosti

 • Asus PA328CGV bude vyhovovať grafickým umelcom, filmárom aj fotografom
 • Skvele sa hodí na editáciu fotografií, obrázkov, videí a prácu v CAD programoch
 • Je vhodný aj na hranie hier či sledovanie filmov, seriálov a živých prenosov
 • Monitor je certifikovaný pre použitie s operačnými systémami Windows a Mac OS
 • 31,9? displej s IPS panelom vám sprostredkuje rozlíšenie 2560 x 1440 px
 • Ponúka minimálnu odozvu 5 ms a variabilnú obnovovaciu frekvenciu až 165 Hz
 • Panel sa rýchlo prekresľuje bez akéhokoľvek oneskorenia či náznaku po rozmazaní
 • Monitor sa pýši podporou HDR 10 a certifikáciou DisplayHDR600
 • Jas 600 nitov umožní prácu na priamom svetle aj v presvetlených miestnostiach
 • Na monitor vždy perfektne uvidíte vďaka širokým pozorovacím uhlom až 178 °
 • Free-Sync Premium Pre zamedzí trhaniu obrazu pri grafických úpravách aj hraní hier
 • Ultra-Low Blue Light obmedzí emisie modrého svetla na ochranu vášho zraku
 • Flickerless eliminuje blikanie, takže monitor toľko neunavuje vaše oči
 • Podpora HDR10 zvyšuje jasné vyznenie obrazu bez ohľadu na zdrojový obsah
 • Rozširuje možnosti zobrazenia aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach
 • Priemyselné štandardy a široké farebné pokrytie zaistí výrazne sýtejšie farby
 • Statický kontrastný pomer 1000:1 zaistí živé a vysoko realistické farby
 • Monitor je z výroby kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman
 • Toto kalibračné riešenie zaistí extrémne realistické farby ?E < 2
 • Nástroj ProArt Palette umožní dokonalé prispôsobenie displeja od A do Z
 • Prametre môžete meniť prostredníctvom intuitívnej ponuky na obrazovke
 • QuickFit Virtual Scale slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti
 • Zobrazuje prekryvnú vrstvu na obrazovke pre uľahčenie všetkých grafických úloh
 • ProArt Preset vám poskytne režimy na rýchlu úpravu farebného gamutu
 • Vždy si teda zvolíte presne taký režim, ktorý vám aktuálne najviac vyhovuje
 • Súčasťou monitora sú tiež 2 reproduktory s akustickým výkonom 2 W RMS
 • Grafické výstupy DP 1.2, HDMI 2.0 alebo USB-C podporujú širokú škálu zariadení
 • Asus PA328CGV je dodávaný s praktickým rýchloupínacím stojanom
 • Umožňuje až 90° otočenie monitora v smere aj proti smeru hodinových ručičiek
 • Stojan tak poskytuje možnosť horizontálneho aj vertikálneho sledovania
 • Sledovanie na výšku príde vhod počas prehliadania kódov, dokumentov či tabuliek
 • Vertikálna orientácia je vhodná aj pre multimediálny obsah zo sociálnych sietí
 • Monitor Asus ProArt PA328CGV ocenia mladomileniáli aj ľudia z generácie Z

Calman Verified

Monitor Asus ProArt PA328CGV sa môže pochváliť priemyselnými štandardmi 95% DCI-P3 a 100% sRGB/Rec.709 pre maximálne pokrytie farebného spektra. To však ani zďaleka nie je všetko! Monitor je totiž z výroby kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman, aby poskytoval čo najvernejšie farby ?E < 2. Toto kalibračné riešenie potom využívajú najuznávanejší hollywoodski profesionáli, aby zaistili, že bude obsah zobrazený presne tak, ako bolo zamýšľané. Vďaka tomu získate všetky potrebné nástroje na poskytovanie extrémne realistických farieb bez ohľadu na dané prostredie či typ zobrazovacej technológie, čo posunie vašu tvorbu k výšinám.

Monitor ASUS ProArt PA328CGV je kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman, aby poskytoval čo najvernejšie farby Delta E < 2.

Ponuka na výber parametrov

Grafický monitor ASUS ProArt PA328CGV je vybavený nástrojom ProArt Palette, ktorý umožní dokonalé prispôsobenie displeja prostredníctvom jednoduchého nastavenia parametrov, ako je farebný odtieň, hodnota jasu, teplota alebo gama krivka. Tieto parametre sú potom veľmi ľahko prístupné prostredníctvom intuitívnej ponuky, ktorú nájdete priamo na obrazovke pre vyššiu prehľadnosť a lepšiu flexibilitu zobrazenia.

Grafický monitor ASUS ProArt PA328CGV sa môže pochváliť ponukou na obrazovke ProArt Palette pre jednoduchú úpravu parametrov obrazovky.

Prekryvná vrstva

Ďalšou veľmi praktickou inováciou je Asus QuickFit Virtual Scale, ktorý slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti. Užívatelia tak vďaka tomu môžu vidieť ešte pred tlačou, ako presne bude ich návrh vyzerať. Tento nástroj totiž zobrazuje prekryvnú vrstvu na obrazovke, kedy zahŕňa funkcie pre zobrazenie stredu, papierového formátu či pomeru strán, virtuálne pravítko, zarovnávaciu mriežku, rozličné nástroje na editáciu a mnoho ďalších grafických vychytávok.

Nástroj Asus QuickFit Virtual Scale slúži na náhľad dokumentov v skutočnej veľkosti pred tlačou.

Režimy na rýchle úpravy

Exkluzívny nástroj ProArt Preset od spoločnosti Asus vám poskytne hneď niekoľko režimov na rýchlu úpravu farebného gamutu – sRGB, Rec.709, Scenery, Reading, Darkroom či Rapid Rendering. Môžete medzi nimi prepínať a zvoliť si presne taký režim, ktorý aktuálne potrebujete, či už upravujete obrázky, fotografie alebo video.

Exkluzívny nástroj Asus ProArt Preset vám poskytne niekoľko režimov na úpravu farebného gamutu – sRGB, Rec.709, Scenery, Reading, Darkroom či Rapid Rendering.

Osobné optimalizačné úpravy

Prostredníctvom softvéru ASUS DisplayWidget môžete rýchlo upraviť scénický režim či nastaviť rôzne aplikácie na dosiahnutie osobných optimalizačných úprav, ako je napríklad Ultra Low Blue Light Filter a celý rad ďalších funkcií. Softvér je ďalej vybavený technológiou MultiFrame pre efektívnejšiu duplikáciu a rozšírenie obrazovky, ktorá umožňuje spravovať viac okien a zobrazovať ich na ploche tak, aby bola usporiadaná a neprekrývala sa navzájom. To výrazne zvýši prehľadnosť počas multitaskingu, čím sa rapídne zlepší vaša pracovná produktivita na maximum.

Technológia MultiFrame slúži na efektívnejšiu duplikáciu a rozšírenie obrazovky.

Pozorovacie uhly a rýchla odozva

Rozmerný 31,9? monitor s (QHD) rozlíšením až 2560 x 1440 px je vybavený IPS panelom, ktorý ponúka špičkový obraz so širokým pozorovacím uhlom 178 ° v horizontálnej aj vertikálnej rovine, vďaka čomu uvidíte dobre na monitor aj z boku. To oceníte najmä pri multitaskingu, počas športových prenosov či pri filmových večierkoch s početným obsadením, takže monitor Asus ProArt je ideálnym riešením pre spoločné sledovanie vo viacerých ľuďoch.

Minimálna doba odozvy je iba 5 ms, takže sa panel prekresľuje veľmi rýchlo bez akéhokoľvek oneskorenia či najmenšieho náznaku po rozmazaní. Táto vlastnosť obrazovky potom poteší prevažne PC hráčov, ktorým rýchlejšie prekresľovanie panelu pomôže povzniesť ich herné výsledky na úplne novú úroveň.

Grafický monitor Asus ProArt PA328CGV s kalibráciou Calman Verified as vernosťou farieb Delta E < 2 predstavuje optimálne zobrazovacie zariadenie na editáciu fotografií a strih videí.

Ostré vizualizácie

AMD FreeSync Premium Pro umožňuje výnimočný vizuálny zážitok s podporou HDR pri rozličných činnostiach vďaka perfektnému splynutiu grafickej karty a herného monitora. Hlavnou úlohou technológie FreeSync je zamedzenie trhania obrazu pri hraní hier a prehrávaní videí. Premenlivá obnovovacia frekvencia (VRR) až 165 Hz umožňuje tvorcom vykonávať rýchle renderovanie, aj kontrolu kvality na jednom displeji súčasne. Zabudnite tak na rušivú latenciu obrazu, kvôli ktorej nie je možné upraviť video tak, ako si prajete. Ostré vizualizácie potom prídu vhod aj náruživým hráčom, pretože si Free-Sync poradí s nepravidelným načítaním dát na GPU aj pri vykresľovaní naozaj náročného herného obsahu.

Monitor ASUS ProArt PA328CGV s technológiou Free-Sync Premium Pro ponúka premenlivú obnovovaciu frekvenciu až 165 Hz pre rýchle renderovanie a plynulé hranie hier.

Za svetla aj za tmy

K dokonalosti obrazu prispieva podpora HDR10, keď vysoký dynamický rozsah s profesionálnym farebným gamutom zvyšuje jasné vyznenie obrazu, takže si môžete vychutnať obrovské spektrum farieb. Rozširuje možnosti zobrazenia rôznych odtieňov aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach, takže zaistí optimálny jas, kontrast aj špičkový farebný výkon bez ohľadu na zdrojový obsah.

Aby ste mohli nerušene pracovať aj na priamom svetle či v presvetlených miestnostiach, je potrebné venovať pozornosť maximálnej hodnote jasu – čím vyšší je jas, tým výraznejšie sú svetlé oblasti. Certifikácia DisplayHDR600 predstavuje ďalšiu úroveň, ktorou sa pýšia monitory s maximálnym jasom až 600 nitov, ako je práve model Asus ProArt PA328CGV.

Monitor ASUS ProArt PA328CGV s certifikáciou DisplayHDR600 garantuje maximálny jas 600 nitov, čo vám umožní pracovať na priamom svetle aj v presvetlených miestnostiach.

Monitor pre všetky multimediálne scenáre

Funkcia Asus SplendidPlus Video Inteligencia je určená bežným používateľom, kedy ponúka hneď 8 prednastavených režimov – Standard, Krajina, Divadlo, Hra, Nočný režim, sRGB, Čítanie a Temná miestnosť, ktoré sú optimalizované pre rôzne situácie, prostredie aj konkrétne multimediálne scenáre. Každý režim má svoje vlastné nastavenie jasu, kontrastu, farebnej teploty, ostrosti a ďalších parametrov, ktoré vám pomôžu vyladiť si vizuálne podanie na mieru vášmu obsahu.

Funkcia Asus SplendidPlus Video Inteligencia ponúka 8 prednastavených režimov, ktoré sú optimalizované pre rôzne situácie, prostredie aj konkrétne multimediálne scenáre.

Krása tkvie v oku pozorovateľa

Monitor je vybavený hneď niekoľkými technológiami na ochranu zraku, takže predstavuje fantastické riešenie pre každodenné použitie. Technológia Ultra-Low Blue Light obmedzí emisie nebezpečného modrého svetla z obrazovky až o niekoľko desiatok %, čím znižuje riziko poškodenia vášho zrakového ústrojenstva. Flicker-free/Flickerless výrazne zvyšuje komfort počas sledovania tým, že znižuje úroveň blikania LED podsvietenia, ktoré pri dlhšom sledovaní namáha a unavuje vaše oči. Monitor Asus ProArt sa tak jednoducho stará o váš zrak v každom ohľade, čím pomáha chrániť vaše zdravie v každej situácii.

Technológia Flickerless eliminuje blikanie LED podsvietenia, takže monitor Asus ProArt PA329C tak neunaví vaše oči..

Horizontálna aj vertikálna orientácia

Monitor ASUS ProArt PA328CGV cieli aj na mladomileniály a generáciu Z! Je totiž dodávaný s vysoko praktickým rýchloupínacím stojanom, vďaka ktorému nastavíte monitor do požadovanej pozície už za pár sekúnd. Až 90° otočenie obrazovky v smere aj proti smeru hodinových ručičiek uľahčí prepínanie medzi horizontálnu a vertikálnu orientáciu sledovania, kedy monitor na výšku príde vhod pri prechádzaní rozličných kódov, dokumentov, tabuliek, webových stránok či multimediálneho obsahu zo sociálnych sietí, ako je napríklad Twitter, Facebook, Instagram, TikTok alebo Vero. Stojan navyše uľahčuje pripevnenie displeja pomocou nástenného držiaka VESA s rozmermi 100 x 100 mm, kedy sa montáž monitora zaobíde aj bez použitia skrutiek.

Monitor ASUS ProArt PA328CGV cieli tiež na mladomileniály a generáciu Z, kedy je dodávaný so stojanom s vertikálnou orientáciou sledovania.

Bohatá konektivita

Monitor ASUS ProArt PA328CGV vyniká aj bohatou konektivitou, vďaka čomu ho pripojíte k širokému spektru zariadenia. Pre pripojenie tak budete mať k dispozícii DisplayPort 1,2, HDMI 2.0 alebo USB-A 3.1 rozhranie, čo rozširuje kompatibilitu monitora na absolútne maximum.

Moderný USB-C port s podporou PowerDelivery zase predstavuje ideálne riešenie pre súčasné 90W nabíjanie a prenos dát v rýchlosti až 10 GB/s, kedy sa jedná o reverzibilný konektor s ľubovoľnou orientáciou, teda sa dá zasúvať obojstranne bez ohľadu na jeho smerovosť. Rovnako tu nechýba 3,5 mm audio výstup, takže môžete do monitora zapojiť aj slúchadlá, náhlavné súpravy, reproduktory či iné audio systémy pre ešte bohatšiu multimediálnu zábavu všetkého druhu.

Monitor ASUS ProArt PA328CGV vyniká aj bohatou konektivitou, vďaka čomu ho pripojíte k širokému spektru zariadenia.

Špecifikácie

 • Značka: Asus
 • Rad: ProArt
 • Model: PA328CGV
 • PN: 90LM06R1-B01170
 • Určenie: grafický monitor

Obrazovka

 • Povrch displeja: matný
 • Technológia podsvietenia: W-LED
 • Technológia panela: IPS
 • Pozorovacie uhly: 178 ° / 178 °
 • Uhlopriečka displeja: 31,9?
 • Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440 px (QHD)
 • Pomer strán: 16 : 9 / 1,778 : 1
 • Rozstup pixelov: 0,277 mm
 • Jemnosť: 91 PPI (36 ppcm)
 • Minimálna obnovovacia frekvencia: 48 Hz
 • Maximálna obnovovacia frekvencia: 165 Hz
 • VRR technológie: Free-Sync Premium Pro
 • Minimálna doba odozvy: 5 ms
 • Podpora Trace Free: Áno
 • Vysoko dynamický rozsah: HDR10
 • Certifikácia VESA pre dynamický rozsah: DisplayHDR600
 • Bežná úroveň jasu: 450 cd/m?
 • Maximálna úroveň jasu: 600 cd/m?
 • Úroveň jasu čiernej farby: 0,4 cd/m?
 • Podpora FRC: Áno
 • Farebná hĺbka panela: 10-bit (FRC + 8-bit)
 • Podpora LUT: Nie
 • Počet farieb: 1 073 741 824
 • Celková farebná hĺbka: 30-bit
 • Sýtosť farieb: 100% sRGB / 100% Rec. 709
 • Statický kontrast: 1 000 : 1
 • Dynamický kontrastný pomer: 100 000 000 : 1
 • Vernosť farieb: ?E < 2
 • Kalibračné riešenie: Calman
 • Teplota farieb: až 5 režimov
 • Nastavenie farieb: R, G, B, C, M, Y
 • Nastavenie gama krivky: 1,8/2,0/2,2/2,4/2.6
 • Podpora Flicker-Free: Áno
 • Redukcia emisií modrého svetla: Asus Ultra-Low Blue Light
 • Podpora PIP / PBP technológie: Áno
 • Funkcia MultiFrame: Áno
 • Podpora Asus SplendidPlus Video Inteligencia: Áno
 • Počet prednastavených video režimov: 8
 • Prednastavené režimy: sRGB, Krajina, Divadlo, Štandardné, Nočná scéna, Hra, Čítanie, Tmavá miestnosť

Audio

 • Integrované reproduktory: Áno
 • Počet reproduktorov: 2x 2W RMS
 • Celkový akustický výkon: až 4 W RMS

Konektivita

 • Audio rozhranie: 1x 3,5mm audio výstup
 • Grafické výstupy: 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.2
 • Počet USB: 4x USB-A 3.1 (downstream), 1x USB-C 3.1 (upstream)

Prevádzkové informácie

 • Napájanie: 100 až 240 V
 • Menovitá frekvencia: 50 / 60 Hz
 • Podpora USB-C PowerDelivery: Áno
 • Maximálny nabíjací výkon: 90 W
 • Energetická trieda: G
 • Spotreba v Stand-By režime: 0,5 W
 • Priemerná spotreba energie: 28 W

Uchytenie

 • Štandard uchytenia: VESA
 • Rozmery VESA: 100 x 100 mm
 • Otočný čap / pivot: Áno
 • Nastaviteľná výška stojana: Áno
 • Orientácia sledovania: horizontálna / vertikálna

Fyzické vlastnosti

 • Bezpečnostný zámok: Kensington Lock
 • Farba: čierna
 • Hmotnosť bez stojana: 7,15 kg
 • Rozmery bez stojana (Š x V x H)): 72,7 x 42,8 x 6,7 cm
 • Hmotnosť so stojanom: 11,7 kg
 • Rozmery so stojanom (Š x V x H): 72,7 x 47,1 x 24,5 cm
 • Celková hmotnosť balenia: 16,8 kg
 • Celkové rozmery balenia (Š x V x H): 84 x 51,6 x 28 cm

Obsah balenia

 1. 1x monitor Asus PA328CGV
 2. 1x nastaviteľný stojan
 3. 1x DisplayPort kábel
 4. 1x HDMI kábel
 5. 1x správa o predkalibrácii farieb
 6. 1x užívateľský návod na použitie

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 15,8 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Monitor Asus ProArt PA328CGV 32" IPS QHD,165Hz, 5ms, DP/HDMI, Repro, Pivot

32” grafický monitor, IPS panel, QHD rozlíšenie, 165 Hz (VRR), kalibrácia Calman Verified, vernosť farieb Delta E < 2, 95% DCI-P3 a 100% sRGB/Rec.709 farebné pokrytie, DisplayHDR600, pomocné nástroje QuickFit Virtual Scale a ProArt Preset

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.