Monitor Samsung C24RG50 24" VA FHD, 1920x1080, Prohnutý, 144Hz, 4ms, HDMI/ DP

158,72 s DPH 132,27 € bez DPH
Vypredané
23,5" monitor, SVA panel, zakřivení 1800R, FHD rozlišení, 144Hz obnovovací frekvence, jas 250 nits, odezva 4 ms, kontrastní poměr 3000 : 1, OSD rozhraní Super Arena Gaming UX, Black Equalizer, AMD Free-Sync, Eye Saver Mode, Eco Saving Plus. Černá.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN34722080
EAN:
8806092005457
na sklade
vypredané

Monitor Samsung C24RG50 24" VA FHD, 1920x1080, Prohnutý, 144Hz, 4ms, HDMI/ DP

Prohnutý 23,5″ monitor Samsung Odyssey C24RG50 se zakřivením obrazovky v hodnotě 1800R vás teleportuje přímo do centra dění díky iluzi periferního vidění, abyste si maximálně vychutnali všechny filmy, seriály, dokumenty, hry i sportovní přenosy jako nikdy předtím. Ocení jej tedy všichni kinematografičtí i herní nadšenci bez ohledu na preferovaný titul či žánr a rovněž si jej oblíbí také manažeři, administrativní pracovníci, programátoři i celá řada dalších uživatelů pro běžnou kancelářskou práci, která bude mimořádně příjemná za každé situace.

Širokoúhlý monitor Samsung Odyssey C24RG50 je vhodný pro hráče, kinematografické a sportovní nadšence i pro podnikatele a zaměstnance firem.

Hlavní přednosti

 • Širokoúhlý monitor Samsung C24RG50 vás přenese do centra dění
 • Zakřivení v hodnotě 1800R způsobuje iluzi periferního vidění
 • Vytvoří živý obraz a vtáhne diváky hlouběji do děje
 • Zakřivený design chrání diváka proti odleskům světla
 • Poskytuje větší rozsah úhlů pohledu a minimální lichoběžníkové zkreslení
 • Monitor se hodí pro hraní her či pro sledování filmů, seriálů a dokumentů
 • Své uplatnění rovněž nalezne ve firemním a kancelářském prostředí
 • 23,5″ SVA panel vám zprostředkuje jemné Full HD rozlišení
 • Nabízí odezvu 4 ms a 144Hz snímkovou frekvenci pro ostré vizualizace
 • Statický kontrastní poměr dosahuje hodnoty 3000 : 1
 • Maximální jas 250 nitů umožní sledování v přesvětlených místnostech
 • Díky 178° pozorovacím úhlům se můžete dívat odkudkoliv
 • To oceníte při sledování filmů nebo sportovních přenosů ve více lidech
 • AMD Free-Sync zamezí nepříjemnému trhání obrazu i tvorbě duchů
 • Režim Eye Saver využívá technologie Flickerless a Low Blue Light
 • Low Blue Light omezí emise modrého světla pro ochranu zraku
 • Flickerless eliminuje blikání, takže při delším sledování neunavuje oči
 • Hráče potěší OSD rozhraní Samsung Super Arena Gaming UX
 • Nabízí 4 přednastavené režimy zobrazení – FPS, RTS, RPG a AOS
 • Funkce Black Equalizer umožní zvýšit či snížit bohatost tmavé plochy
 • Konektor HDMI 2.0 a DisplayPort 1.2 rozšíří konektivitu monitoru
 • Rovněž zde nechybí 3,5mm audio jack pro připojení sluchátek
 • Funkce Eco Saving Plus snižuje úroveň jasu pro vyšší úsporu energie
 • Off Timer Plus automaticky vypne monitor po uběhnutí nastaveného času
 • Monitor podporuje standard VESA pro rozteče závitů 100 x 100 mm

Obraz jako v kině

Na zakřiveném plátně se promítaly filmy v kinech už v 50. až 70. letech minulého století, ze strany výrobců TV a monitorů tedy jde o jakýsi návrat ke kořenům. Prohnutá plátna se dnes používají ve velkoformátovém kinematografickém systému IMAX a standardně se na nich promítá v kinosálech pro jejich schopnost vytvořit živý obraz a vtáhnout diváky hlouběji do děje. Oproti plochým obrazovkám totiž poskytují větší rozsah úhlů pohledu a minimální lichoběžníkové zkreslení. Každý pixel navíc uvidíte ostře bez otravného přetáčení hlavy a zakřivený design pak chrání diváka proti odleskům světla, což přináší vyšší pohodlí i menší námahu pro vaše oči.

Zakřivení obrazovky Samsung Odyssey C24RG50 v hodnotě 1800R vás přenese přímo do centra dění díky iluzi periferního vidění.

Krása tkví v oku pozorovatele

Monitor C24RG50 je vybavený zakřiveným SVA panelem Samsung LSM236HP02 s Full HD rozlišením, který přináší skvělý poměr ceny a kvality. Poskytuje fantastickou obnovovací frekvenci až 144 Hz a rychlou dobu odezvy 4 ms, takže se panel velice rychle překresluje a zajistí ostřejší obraz i v těch nejzběsilejších akčních scénách.

Maximální jas 250 nitů a široké pozorovací úhly v hodnotě až 178° ve vertikální i horizontální rovině poslouží pro pohodlné sledování obsahu ze strany, z výšky i zespodu ve velmi slunečných prostředích a přesvětlených místnostech. To přijde vhod například během pozorování sportovních přenosů či při velkých filmových večerech s početným obsazením.

Statický kontrastní poměr činí fantastických 3000 : 1, díky čemuž monitor zobrazuje hlubší a jednotnější odstíny černé i zářivější podtóny bílé barvy. Ať už tedy budete na bitevním poli, v salónu na Divokém západě, v čarovném lese, na závodním okruhu či na nejznámějších stadionech světa, tak máte záruku obrazu plného jasných, barevných a dynamických detailů. Uvidíte tak všechny nebezpečné objekty nebo své nepřátele naprosto dokonale i ve tmě, takže už vás jen tak nic nepřekvapí.

Monitor C24RG50 je vybavený zakřiveným SVA panelem Samsung LSM236HP02 nabízí FHD rozlišení, obnovovací frekvenci až 144 Hz a rychlou dobu odezvy do 4 ms.

Zrak máme jenom jeden

Režim Eye Saver využívá technologie Flicker-Free a Low Blue Light, které ochrání vaše zdraví při rozličných aktivitách. LBL technologie totiž omezí emise modrého světla z obrazovky až o desítek %, proto účinně předchází poškození a vysychání zrakového ústrojí i chronickým bolestem hlavy. Flicker-free (též Flickerless) zase snižuje úroveň blikání LED podsvícení, díky čemuž se nebudou tolik namáhat a unavovat vaše oči při nonstop sledování obsahu. Monitor Samsung C24RG50 tedy pečuje o váš zrak v každém ohledu, kdy s jeho pomocí vydržíte hrát, bavit se i pracovat po mnohem delší dobu.

Monitor Samsung C24RG50 pečuje o váš zrak v každém ohledu prostřednictvím režimu Eye Saver, který využívá technologie Flicker-Free a Low Blue Light.

Free-Sync = krotitel duchů

Monitor Samsung C24RG50 eliminuje nepříjemné trhání a výskyt takzvaných duchů pomocí technologie AMD Free-Sync, čímž zaručí ostré herní vizualizace za každé situace. Na rušivou latenci obrazu tak můžete úplně zapomenout, kdy si konečně můžete hru pořádně užít bez jakékoliv degradace obrazu. Tato inovace dynamicky přizpůsobí obnovovací frekvenci displeje, takže si poradí i s nepravidelným načítáním dat při vykreslování složitého herního obsahu.

Monitor stále zobrazuje aktuálně přijímaný obraz, dokud se do vyrovnávací paměti rámečku nepředloží nový snímek, a poté se okamžitě zahájí přenos nového obrazu. Přechody mezi různými obnovovacími frekvencemi jsou pro uživatele plynulé a nezjistitelné. Mechanismus synchronizace udržuje video rozhraní na stanoveném kmitočtu pixelů, ale dynamicky upravuje interval vertikálního zatemnění. Jednotlivé snímky tak vidíte bez prodlevy a s virtuální synchronizací.

Monitor Samsung C24RG50 eliminuje nepříjemné trhání a výskyt takzvaných duchů pomocí technologie Free-Sync, čímž zaručí ostré herní vizualizace.

Konkurenční výhoda

Praktické OSD rozhraní Samsung Super Arena Gaming UX vám poskytne okamžitou konkurenční výhodu nad ostatními hráči! Nabízí celkem 4 přednastavené režimy zobrazení – FPS, RTS, RPG a AOS, které optimalizují vizuální podání pro různé typy obsahu, aby byl na obrazovce zobrazený každičký detail bez jakýchkoliv kompromisů. Tato jedinečná funkce je snadno přístupná pomocí nabídky nastavení na obrazovce, přes kterou lze upravit obnovovací frekvence, dobu odezvy a mnoho dalších klíčových parametrů.

Statický kontrastní poměr činí fantastických 3000 : 1, díky čemuž monitor zobrazuje hlubší a jednotnější odstíny černé i zářivější podtóny bílé barvy.

Bohatost tmavé plochy

VA panely obvykle trpí na takzvaný Black Crush efekt – slévání nejtmavších barev při kolmém pohledu a jejich vyblednutí při mírném odklonu z ideálního úhlu. Proto je monitor Samsung C24RG50 vybavený funkcí Black Equalizer, která umožní zvýšit či snížit bohatost tmavé plochy displeje bez přeexponování jasnějších oblastí. Poskytne jednoduché nastavení odstínu, kdy černá bude méně nebo více černá. To oceníte zejména při tmavých akčních sekvencích, kdy vyniknou i ty nejtitěrnější detaily, a vy se tak neztratíte v temnotě dané scény. Tento nástroj pomůže s lokalizaci nepřátel skrytých v tmavých zákoutích mapy, takže vám již nic nebude stát v cestě za vítězstvím.

Monitor Samsung C24RG50 je vybavený funkcí Black Equalizer, která umožní zvýšit či snížit bohatost tmavé plochy, čímž eliminuje takzvaný Black Crush efekt.

Parádní konektivita

Pro výběr vstupního zdroje tak již není nutné chodit do nabídky a manuálně přepínat nastavení, což vám ušetří mnoho času i námahy. Pro připojení široké škály multimediálních zařízení vám poté poslouží konektor HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a také 3,5mm audio výstup, tudíž si s konektivitou nemusíte dělat těžkou hlavu. Přehlednost zapojení poté zvyšují symboly a popisky příslušných portů, které usnadní vložení konektoru při pohledu svrchu nebo ze strany.

Monitor Samsung C24RG50 má široké rozhraní – HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a také 3,5mm audio výstup, kdy přehlednost zapojení zvyšují jasné symboly a popisky nad příslušnými porty..

Už žádné zbytečné ztráty energie

Nová funkce Eco Saving Plus snižuje jas obrazovky pro dosažení vyšší energetické účinnosti, díky čemuž chytře uspoříte náklady za distribuci a dodávku elektřiny. Kromě 2 standardních manuálních nastavení je zde také automatický režim, který efektivně snižuje spotřebu energie o cca 10 % v závislosti na luminiscenci černých ploch obrazovky. Velkou výhodou je pak praktická funkce Off Timer Plus, která monitor automaticky vypne po uběhnutí předem nastaveného času. Monitor tak nebude zbytečně v provozu přes noc nebo nebude čerpat energii, když jste právě na cestách.

Nová funkce Eco Saving Plus snižuje jas monitoru Samsung Odyssey C24RG50 pro dosažení vyšší energetické účinnosti.

Specifikace

 • Značka: Samsung
 • Řada: Odyssey
 • Model: C24RG50
 • PN: LC24RG50FQRXEN
 • Určení: širokoúhlý monitor

Obraz

 • Povrch displeje: matný
 • Zakřivený monitor: Ano
 • Hodnota zakřivení: 1800R
 • Technologie podsvícení: W-LED
 • Model panelu: Samsung LSM236HP02
 • Technologie panelu: SVA (Super Vertical Alignment)
 • Úhlopříčka monitoru: 23,5″
 • Rozlišení: 1920 x 1080 px (Full HD)
 • Rozteč pixelů: 0,232 mm
 • Jemnost: 109 PPI (43 ppcm)
 • Poměr stran monitoru: 16 : 9
 • Podpora FreeSync proti trhání obrazu: Ano
 • Variabilní obnovovací frekvence: až 144 Hz
 • Minimální doba odezvy: 4 ms
 • Maximální jas: 250 cd/m²
 • Podpora FRC: Ne
 • Bitová hloubka: 8-bit
 • Počet barev: 16 777 216
 • Barevné pokrytí: 72% NTSC
 • Hloubka barev: 24-bit
 • Statický kontrastní poměr: 3 000 : 1
 • Dynamický kontrastní poměr: 1 000 000 : 1
 • Pozorovací úhel (horizontální): 178°
 • Pozorovací úhel (vertikální): 178°
 • Podpora PIP / PBP technologie: Ne
 • Podpora Samsung MagicBright: Ne
 • Vysoký dynamický rozsah: Ne
 • Eko režim: Ano (Eco Saving Plus)
 • Redukce blikání obrazovky: Flicker-Free
 • Redukce emisí modrého světla: Ultra-Low Blue Light

Audio

 • Integrované reproduktory: Ne

Konektivita

 • USB rozhraní: Ne
 • Audio rozhraní: 1x 3,5mm audio výstup
 • Grafické výstupy: 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.2

Provozní informace

 • Zdroj napájení: interní
 • Vstup: 100 až 240 V
 • Energetická třída: C
 • Spotřeba energie: 32 až 35 W
 • Spotřeba ve vypnutém stavu: 0,3 W
 • Spotřeba ve Stand-by režimu: 0,5 W

Uchycení

 • Bezpečnostní zámek: Kensington
 • Typ uchycení: VESA
 • Rozměry VESA: 100 x 100 mm
 • Odnímatelný stojan: Ano
 • Nastavení otočného čepu: 30 / 30°
 • Nastavitelná výška stojanu: Ano
 • Maximální výška stojanu: 13,5 cm
 • Předklon dopředu / dozadu: 5 / 24°
 • Vertikální orientace sledování: Ne

Fyzické vlastnosti

 • Barva: černá
 • Hmotnost bez stojanu: 2,8 kg
 • Rozměry bez stojanu (Š x V x H)): 54,78 x 32,63 x 9,07 cm
 • Hmotnost se stojanem: 3,3 kg
 • Rozměry se stojanem (Š x V x H): 54,78 x 43,05 x 24,26 cm
 • Celková hmotnost balení: 4,76 kg
 • Celkové rozměry balení (Š x V x H): 61 x 39 x 17 cm

Obsah balení

 1. 1x monitor Samsung C24RG50
 2. 1x HDMI 2.0 kabel
 3. 1x uživatelský návod k použití

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 4,26 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Monitor Samsung C24RG50 24" VA FHD, 1920x1080, Prohnutý, 144Hz, 4ms, HDMI/ DP

23,5" monitor, SVA panel, zakřivení 1800R, FHD rozlišení, 144Hz obnovovací frekvence, jas 250 nits, odezva 4 ms, kontrastní poměr 3000 : 1, OSD rozhraní Super Arena Gaming UX, Black Equalizer, AMD Free-Sync, Eye Saver Mode, Eco Saving Plus. Černá.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.