Monitor Samsung C34H890WG 34" VA UltraWQHD, 3440x1440, 100Hz, 4ms, DP/HDMI, USB

744,94 s DPH 620,78 € bez DPH
Vypredané
Širokoúhlý monitor, zakřivení 1800R, 34" SVA panel, Ultra WQHD rozlišení, poměr stan 21 : 9, statický kontrastní poměr 3000 : 1, doba odezvy 4 ms, 100Hz snímková frekvence, jas 300 cd/m2, AMD FreeSync, Flicker-free, Ultra Low Blue Light, Eco Saving Plus.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN34722079
EAN:
8806090980718
na sklade
vypredané

Monitor Samsung C34H890WG 34" VA UltraWQHD, 3440x1440, 100Hz, 4ms, DP/HDMI, USB

Širokoúhlý 34″ monitor Samsung C34H890WG se zakřivením obrazovky v hodnotě 1800R vás teleportuje přímo do centra dění díky iluzi periferního vidění, abyste si maximálně vychutnali všechny filmy, seriály, dokumenty, hry i sportovní přenosy jako nikdy předtím. Ocení jej tedy všichni kinematografičtí i herní nadšenci bez ohledu na preferovaný titul či žánr a rovněž si jej oblíbí také manažeři, administrativní pracovníci, programátoři i celá řada dalších uživatelů pro běžnou kancelářskou práci, která bude mimořádně příjemná za každé situace.

Širokoúhlý monitor Samsung C34H890WG je vhodný pro amatérské i profesionální hráče, kinematografické a sportovní nadšence i pro podnikatele a zaměstnance firem.

Hlavní přednosti

 • Širokoúhlý monitor Samsung C34H890WG vás přenese do centra dění
 • Zakřivení v hodnotě 1800R způsobuje iluzi periferního vidění
 • Vytvoří živý obraz a vtáhnout diváky hlouběji do děje
 • Zakřivený design chrání diváka proti odleskům světla
 • Poskytuje větší rozsah úhlů pohledu a minimální lichoběžníkové zkreslení
 • Monitor se hodí pro hraní her či pro sledování filmů, seriálů a dokumentů
 • Své uplatnění rovněž nalezne ve firemním a kancelářském prostředí
 • 34″ SVA panel vám zprostředkuje jemné Ultra WQHD rozlišení
 • Monitor má rychlou odezvu 4 ms pro ostré herní vizualizace
 • Statický kontrastní poměr dosahuje hodnoty 3000 : 1
 • Maximální jas 300 nitů umožní sledování v přesvětlených místnostech
 • Díky 178° pozorovacím úhlům se můžete dívat odkudkoliv
 • To oceníte zejména při sledování sportovních přenosů ve více lidech
 • Funkce MagicBright optimalizuje obsah, který sledujete
 • K dispozici budete mít 6 režimů pro konkrétní multimediální scénáře
 • AMD Free-Sync zamezí nepříjemnému trhání obrazu i tvorbě duchů
 • Režim Eye Saver využívá technologie Flickerless a Low Blue Light
 • Low Blue Light omezí emise modrého světla pro ochranu zraku
 • Flickerless eliminuje blikání, takže při delším sledování neunavuje oči
 • USB-C port, konektor HDMI 2.0 a DisplayPort 1.2 rozšíří konektivitu
 • Rozhraní USB-C zajistí přenosy dat o rychlosti až 40 GB/s
 • Slouží také pro napájení zařízení s maximálním výkonem až 85 W
 • Přes USB-C port můžete připojit monitor k libovolnému zařízení
 • Rovněž zde nechybí 3,5mm audio jack pro připojení sluchátek
 • Monitor si rozumí s chytrým telefonem Samsung S8 a tabletem Note 8
 • Jejich připojení se obejde bez jakékoliv rozbočovače či aplikace
 • Obraz v obraze umožní připojení ke 2 různým zařízením současně
 • Velikost druhého obrazu můžete změnit až na 25 % obrazovky
 • Již nemusíte používat druhý monitor během multitaskingu
 • Funkce Eco Saving Plus snižuje úroveň jasu pro vyšší úsporu energie
 • Off Timer Plus automaticky vypne monitor po uběhnutí nastaveného času
 • Monitor podporuje standard VESA pro rozteče závitů 100 x 100 mm

Obraz jako v kině

Na zakřiveném plátně se promítaly filmy v kinech už v 50. až 70. letech minulého století, ze strany výrobců TV a monitorů tedy jde o jakýsi návrat ke kořenům. Prohnutá plátna se dnes používají ve velkoformátovém kinematografickém systému IMAX a standardně se na nich promítá v kinosálech pro jejich schopnost vytvořit živý obraz a vtáhnout diváky hlouběji do děje. Oproti plochým obrazovkám totiž poskytují větší rozsah úhlů pohledu a minimální lichoběžníkové zkreslení. Každý pixel navíc uvidíte ostře bez otravného přetáčení hlavy a zakřivený design pak chrání diváka proti odleskům světla, což přináší vyšší pohodlí i menší námahu pro vaše oči.

Zakřivení obrazovky Samsung C34H890WG v hodnotě 1800R vás přenese přímo do centra dění díky iluzi periferního vidění.

Krása tkví v oku pozorovatele

Monitor Samsung C34H890WG je vybavený zakřiveným SVA panelem s jemným Ultra WQHD rozlišením 3440 x 1440 px, tedy s hustotou pixelů až 2,5krát větší než u Full HD monitorů, který přináší skvělý poměr ceny a kvality. Dále poskytuje 100Hz obnovovací frekvenci a rychlou dobu odezvou 4 ms, takže se panel velice rychle překresluje a vy se tak můžete těšit na ostřejší obraz v dynamických akčních scénách.

Maximální jas 300 nitů a široké pozorovací úhly v hodnotě až 178° ve vertikální i horizontální rovině poslouží pro pohodlné sledování obsahu ze strany, z výšky i zespodu ve velmi slunečných prostředích a přesvětlených místnostech. To přijde vhod například během pozorování sportovních přenosů či při velkých filmových večerech s početným obsazením. Technologie Samsung MagicUpscale zase zabraňuje degradaci obrazu při zvětšování a díky tomu je obraz na monitoru jasnější a ostřejší než na notebooku.

Statický kontrastní poměr činí fantastických 3000 : 1, díky čemuž monitor zobrazuje hlubší a jednotnější odstíny černé i zářivější podtóny bílé barvy. Ať už tedy budete na bitevním poli, v salónu na Divokém západě, v čarovném lese, na závodním okruhu či na nejznámějších stadionech světa, tak máte záruku obrazu plného jasných, barevných a dynamických detailů. Uvidíte tak všechny nebezpečné objekty nebo své nepřátele naprosto dokonale i ve tmě, takže už vás jen tak nic nepřekvapí.

Monitor Samsung C34H890WG je vybavený zakřiveným SVA panelem s jemným Ultra WQHD rozlišením 3440 x 1440 px, tedy s hustotou pixelů až 2,5krát větší než u Full HD.

Monitor pro všechny multimediální scénáře

Samsung MagicBright je nová funkce pro optimalizaci prostředí v závislosti na obsahu, který sledujete. V současnosti je k dispozici hned 6 různých režimů – Text, Internet, Hra, Sport, Film a Vlastní. Každý mód je optimalizovaný pro různé situace, prostředí i konkrétní multimediální scénáře, takže z monitoru Samsung C34H890WG vymáčknete daleko více. Nechybí zde také režim pro vlastní nastavení jasu, kontrastu, barevné teploty, ostrosti a mnoha dalších parametrů, které vám pomohou vyladit si vizuální podání na míru vašemu obsahu.

Monitor Samsung C34H890WG nabízí fantastický poměr stran 21 : 9 pro dechberoucí zážitky ze světa filmů, seriálů a her.

Zrak máme jenom jeden

Režim Eye Saver využívá technologie Flicker-Free a Low Blue Light, které ochrání vaše zdraví při rozličných aktivitách. LBL technologie totiž omezí emise modrého světla z obrazovky až o desítek %, proto účinně předchází poškození a vysychání zrakového ústrojí i chronickým bolestem hlavy. Flicker-free (též Flickerless) zase snižuje úroveň blikání LED podsvícení, díky čemuž se nebudou tolik namáhat a unavovat vaše oči při nonstop sledování obsahu. Monitor Samsung C34H890WG tedy pečuje o váš zrak v každém ohledu, kdy s jeho pomocí vydržíte hrát, bavit se i pracovat po mnohem delší dobu.

Free-Sync = krotitel duchů

Monitor Samsung C34H890WG eliminuje nepříjemné trhání a výskyt takzvaných duchů pomocí technologie Free-Sync, čímž zaručí ostré herní vizualizace za každé situace. Na rušivou latenci obrazu tak můžete úplně zapomenout, kdy si konečně můžete hru pořádně užít bez jakékoliv degradace obrazu. Tato inovace dynamicky přizpůsobí obnovovací frekvenci displeje, takže si poradí i s nepravidelným načítáním dat při vykreslování složitého herního obsahu.

Monitor stále zobrazuje aktuálně přijímaný obraz, dokud se do vyrovnávací paměti rámečku nepředloží nový snímek, a poté se okamžitě zahájí přenos nového obrazu. Přechody mezi různými obnovovacími frekvencemi jsou pro uživatele plynulé a nezjistitelné. Mechanismus synchronizace udržuje video rozhraní na stanoveném kmitočtu pixelů, ale dynamicky upravuje interval vertikálního zatemnění. Jednotlivé snímky tak vidíte bez prodlevy a s virtuální synchronizací.

Monitor Samsung C34H890WG eliminuje nepříjemné trhání a výskyt takzvaných duchů pomocí technologie Free-Sync, čímž zaručí ostré herní vizualizace.

Bohatá konektivita

Monitor Samsung C34H890WG si skvěle rozumí s chytrým telefonem Samsung S8 a tabletem Note 8, kdy se připojení obejde bez užití jakékoliv rozbočovače či instalování nějaké aplikace. Větší obrazovka zvýší vaši produktivitu, zejména při sdílení souborů a dat, takže všem snadno ukážete fotografie a videa z dovolené nebo představíte svůj nový nápad svým týmovým kolegům u vás v práci.

Funkce pro automatické přepínání zdroje přijde vhod zejména ve spěchu, kdy samotný monitor detekuje nově připojená zařízení v reálném čase a použije vždy správný signál. Pro výběr vstupního zdroje tak již není nutné chodit do nabídky a manuálně přepínat nastavení, což vám ušetří mnoho času i námahy.

Pro připojení široké škály multimediálních zařízení vám poté poslouží 2 klasické porty USB 2.0, konektor USB-A 3.0, port USB-C 3.0, konektor HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a také 3,5mm audio výstup, tudíž si s konektivitou nemusíte dělat těžkou hlavu. Přítomnost rozhraní USB-C poté zajistí extrémně rychlé přenosy dat v hodnotě až 40 GB/s. Samozřejmostí je také kompatibilita s počítačovými operačními systémy Windows a MacOS, kdy lze skrze toto moderní USB rozhraní napájet zařízení s výkonem až 85 W.

Monitor Samsung C34H890WG má 2 klasické porty USB 2.0, konektor USB-A 3.0, port USB-C 3.0, konektor HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a také 3,5mm audio výstup.

Konkurenční výhoda

Vhodné nastavení hry skrze režim GameMode vám poskytne okamžitou konkurenční výhodu nad ostatními hráči. Herní režim se pak automaticky aktivuje po připojení herních konzolí a dalších obdobných zařízení k monitoru, kdy nastaví hru tak, aby byl na obrazovce zobrazený každičký detail bez jakýchkoliv kompromisů. Samsung C34H890WG detekuje ty nejrozšířenější herní konzole na trhu, kdy je plně kompatibilní s předními modely, jako je Xbox, PlayStation nebo Nintendo Switch. Tento režim rovněž nabízí manuální nastavení, což ocení zejména ti nejnáročnější uživatelé, včetně esportových profesionálů.

Monitor Samsung C34H890WG má režim GameMode, který vám poskytne okamžitou konkurenční výhodu nad ostatními hráči.

Buďte v obraze!

Díky širokoúhlému obrazu a funkci Obraz v obraze (Picture-by-Picture) již nemusíte používat druhý monitor během multitaskingu, neboť vám tato inovace usnadní rozdělení obrazovky, aniž by jakkoliv snižovala kvalitu obrazu. Velikost druhého obrazu můžete změnit až na 25 % obrazovky a umístit jej kamkoliv uznáte za vhodné. Tato funkce vám navíc umožní připojit se ke 2 různým zařízením současně a přitom používat pouze jediný monitor.

Díky širokoúhlému obrazu a funkci Obraz v obraze (Picture-by-Picture) již nemusíte používat druhý monitor během multitaskingu.

Už žádné zbytečné ztráty energie

Nová funkce Eco Saving Plus snižuje jas obrazovky pro dosažení vyšší energetické účinnosti, díky čemuž chytře uspoříte náklady za distribuci a dodávku elektřiny. Kromě 2 standardních manuálních nastavení je zde také automatický režim, který efektivně snižuje spotřebu energie o cca 10 % v závislosti na luminiscenci černých ploch obrazovky. Velkou výhodou je pak praktická funkce Off Timer Plus, která monitor automaticky vypne po uběhnutí předem nastaveného času. Monitor tak nebude zbytečně v provozu přes noc nebo nebude čerpat energii, když jste právě na cestách.

Nová funkce Eco Saving Plus snižuje jas monitoru Samsung C34H890WG pro dosažení vyšší energetické účinnosti.

Vrchol elegance

Širokoúhlý monitor Samsung C34H890WG na první pohled upoutá svým elegantním designem, který nepřehlédne žádný váš host či klient. Položte monitor na stůl či skříň nebo jej uchyťte až ke zdi pomocí standardu VESA pro rozteče závitů 100 x 100 mm. Připevněním monitoru na stěnu dodáte interiéru nezaměnitelný půvab a ušetříte tím mnoho místa pro další domácí či kancelářská zařízení.

Širokoúhlý monitor Samsung C34H890WG na první pohled upoutá svým elegantním designem, který nepřehlédne žádný váš host či klient.

Specifikace

 • Značka: Samsung
 • Model: C34H890WG
 • PN: LC34H890WGRXEN
 • Určení: širokoúhlý monitor

Obraz

 • Povrch displeje: matný
 • Zakřivený monitor: Ano
 • Hodnota zakřivení: 1800R
 • Technologie podsvícení: W-LED
 • Technologie panelu: SVA (Super Vertical Alignment)
 • Úhlopříčka monitoru: 34″
 • Rozlišení: 3440 x 1440 px (Ultra WQHD)
 • Rozteč pixelů: 0,232 mm
 • Jemnost: 109 PPI (43 ppcm)
 • Poměr stran: 21 : 9 / 2,389 : 1
 • Maximální obnovovací frekvence: 100 Hz
 • Doba odezvy: 4 ms
 • Maximální jas: 300 cd/m²
 • Podpora FRC: Ne
 • Bitová hloubka: 8-bit
 • Počet barev: 16 777 216
 • Hloubka barev: 24-bit
 • Statický kontrastní poměr: 3 000 : 1
 • Dynamický kontrastní poměr: 1 000 000 : 1
 • Pozorovací úhel (horizontální): 178°
 • Pozorovací úhel (vertikální): 178°
 • Vysoký dynamický rozsah: Ne
 • Eko režim: Ano (Eco Saving Plus)
 • Podpora FreeSync proti trhání obrazu: Ano
 • Redukce blikání obrazovky: Flicker-Free
 • Redukce emisí modrého světla: Ultra-Low Blue Light
 • Podpora PIP / PBP technologie: Ano
 • Podpora Samsung MagicBright: Ano
 • Počet přednastavených režimů: 6 (z toho 1 osobní)
 • Přednastavené režimy: Text, Internet, Hra, Sport, Film a Vlastní

Audio

 • Integrované reproduktory: Ne

Konektivita

 • Audio rozhraní: 1x 3,5mm audio výstup
 • Grafické výstupy: 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort
 • Počet a typ USB: 2x USB 2.0, 1x USB-A 3.0, 1x USB-C 3.0

Provozní informace

 • Zdroj napájení: interní
 • Vstup: 100 až 240 V
 • Energetická třída: C
 • Spotřeba energie: 57 až 175 W
 • Spotřeba ve Stand-by režimu: 0,3 W
 • Roční spotřeba energie: 83 kWh

Uchycení

 • Bezpečnostní zámek: Kensington
 • Typ uchycení: VESA
 • Rozměry VESA: 100 x 100 mm
 • Odnímatelný stojan: Ano
 • Nastavení otočného čepu: 30 / 30°
 • Nastavitelná výška stojanu: Ano
 • Maximální výška stojanu: 13,5 cm
 • Předklon dopředu / dozadu: 5 / 24°
 • Vertikální orientace sledování: Ne

Fyzické vlastnosti

 • Barva: stříbrná a černá
 • Hmotnost bez stojanu: 6,3 kg
 • Rozměry bez stojanu (Š x V x H)): 81,14 x 36,19 x 12,33 cm
 • Hmotnost se stojanem: 7,9 kg
 • Rozměry se stojanem (Š x V x H): 81,14 x 53,89 x 29,86 cm
 • Celková hmotnost balení: 11,5 kg
 • Celkové rozměry balení (Š x V x H): 94,6 x 45,9 x 27 cm

Obsah balení

 1. 1x monitor Samsung C34H890WG
 2. 1x 1,5m napájecí kabel
 3. 1x HDMI 2.0 kabel
 4. 1x DisplayPort 1.2 kabel
 5. 1x USB-C kabel
 6. 1x uživatelský návod k použití

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 11,3 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Monitor Samsung C34H890WG 34" VA UltraWQHD, 3440x1440, 100Hz, 4ms, DP/HDMI, USB

Širokoúhlý monitor, zakřivení 1800R, 34" SVA panel, Ultra WQHD rozlišení, poměr stan 21 : 9, statický kontrastní poměr 3000 : 1, doba odezvy 4 ms, 100Hz snímková frekvence, jas 300 cd/m2, AMD FreeSync, Flicker-free, Ultra Low Blue Light, Eco Saving Plus.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.