Radosť nakupovať...

Multimediálne centrum Apple TV 4K 64 GB, čierna (2021)

174,72 s DPH 145,60 € bez DPH
Multimediálne centrum prehráva obsah z úložiska, z VOD služieb aj z video platforiem, Apple tvOS 15.4, čip A12, 64GB ROM, 4K HDR, Dolby Atmos, široké rozhranie - Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, GbE RJ-45, HDMI 2.1 a Lightning, diaľkové a hlasové ovládanie.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN75088539
EAN:
190199532922
na sklade
vypredané

Multimediálne centrum Apple TV 4K 64 GB, čierna (2021)

Vysoko kompaktné multimediálne centrum Apple TV 4K (2. generácia) je vašou vstupenkou do úchvatného sveta filmovej, seriálovej, hernej i dokumentárnej tvorby, kedy sa môžete tešiť na luxusný 4K HDR obraz s 120Hz snímkovou frekvenciou a fantastický 3D zvuk Dolby Atmos, ktorý vás teleportuje priamo do centra diania. Ide teda o vysoko praktické zariadenie, ktoré nesmie chýbať žiadnemu hudobnému, kinematografickému či hernému nadšencovi.

Vysoko kompaktná multimediálna stanica Apple TV 4K (2. generácia) je vašou vstupenkou do úchvatného sveta filmovej, seriálovej, hernej i dokumentárnej tvorby.

Hlavné prednosti

 • Multimediálne centrum je vhodné pre hudobných, kinematografických i herných nadšencov
 • Umožňuje prehrávať rôznorodé formáty videa a zvuku z interných aj externých úložísk
 • Ponúka možnosť sledovania obsahu z VOD služieb, ako je Apple TV+ či Netflix
 • Rad podporovaných VOD má vo svojom portfóliu hneď niekoľko herných titulov
 • Na svoje si tak tiež prídu milovníci hier bez ohľadu na preferovaný žáner
 • Zariadenie podporuje živé vysielanie z video platforiem, vrátane YouTube alebo Twitch
 • Všetci audiofilovia ocenia možnosť prehrávania hudby z playlistov Spotify či Deezer
 • Centrum poskytuje luxusný 4K HDR obraz a fantastický 3D zvuk Dolby Atmos
 • Vysoký dynamický rozsah zvyšuje jasné vyznenie obrazu za každej situácie
 • Rôzne farebné odtiene zlepšia podanie tých najtmavších či najsvetlejších scén
 • Väčšie množstvo kanálov umožní rozdelenie zvuku na viac samostatných zložiek
 • Vďaka tomu bude objekt presne na mieste, na ktorom ho zvukár zamýšľal mať
 • Apple A12 ponúka mnoho výkonu pre plynulé streamovanie hudby, filmov a seriálov
 • Multimediálne centrum funguje na báze operačného systému tvOS 15.4
 • Súčasťou OS je obchodná služba App Store s bezkonkurenčnou ponukou aplikácií
 • Dostupné aplikácie maximálne rozšíria kompatibilitu a funkčnosť multimediálneho centra
 • 64GB interná pamäť poskytne dostatok priestoru pre vaše dáta, súbory a aplikácie
 • Telo multimediálneho centra je vyrobené zo 100% recyklovaného hliníka
 • Spájku hlavnej logickej dosky tvorí 100% recyklovaný cín
 • Na súčiastky bol použitý recyklovaný plast s 35% alebo vyšším podielom
 • Produkt je zabalený do obalu, v ktorom sú obsiahnuté vlákna z certifikovaných drevín
 • Tie pochádzajú od spoločností so zodpovedným prístupom k lesným ekosystémom
 • Kúpou multimediálneho centra Apple TV prispievate k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov

Špičková hardvérová a softvérová výbava

Pomyselnú krv do žíl tejto multimediálnej stanici dodáva super-rýchly čip Apple A12, ktorý ponúka množstvo výkonu pre plynulé streamovanie filmov a seriálov. Zariadenie potom funguje na báze operačného systému tvOS 15.4, ktorého súčasťou je obchodná služba App Store s bezkonkurenčnou zbierkou dostupných aplikácií, ktoré rozšíria kompatibilitu a funkčnosť zariadenia na maximum. Zariadenie Apple TV 4K je ďalej vybavené internou pamäťou s kapacitou 64 GB, ktorá ponúkne dostatok priestoru pre všetky vaše súbory a aplikácie.

Multimediálne centrum Apple TV 4K funguje na báze operačného systému tvOS 15.4, ktorého súčasťou je obchodná služba App Store s bezkonkurenčnou zbierkou dostupných aplikácií.

Široká kompatibilita

Zariadenie Apple TV 4K umožňuje prehrávať rôznorodé formáty videa a zvuku z interných aj externých úložísk všetkého druhu. Rovnako poskytuje možnosť sledovania obsahu z obľúbených streamovacích služieb, ako je Apple TV+, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO Max či Disney+, a nechýba podpora živého vysielania z najrozšírenejších online video platforiem, vrátane YouTube alebo Twitch. Náruživí audiofili zase ocenia možnosť prehrávania hudby z playlistov Spotify alebo Deezer a na svoje si prídu aj milovníci hier, pretože mnoho podporovaných VOD služieb má vo svojom portfóliu hneď niekoľko herných titulov.

Multimediální stanice Apple TV 4K umožňuje přehrávat obsah z interních i externích úložišť, ze streamovacích služeb i z online video platforem.

4K HDR pre viac detailov

Podporu 4K HDR ocenia veľmi nároční užívatelia, pre ktorých zohráva úlohu každučký detail. Vysoký dynamický rozsah totiž zvyšuje jasné vyznenie obrazu, takže si môžete vychutnať ďaleko širšie spektrum farieb. HDR teda rozširuje možnosti zobrazenia rôznych odtieňov aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach, vďaka čomu si užijete v plných dúškach každú sekvenciu v jemnom rozlíšení 4K so zobrazením tých najtiternejších detailov.

Zariadenie Apple TV podporuje obraz v 4K HDR kvalite, kedy vysoko dynamický rozsah rozširuje možnosti zobrazenia rôznych odtieňov aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach.

Dychberúci priestorový zvuk

Spúšťanie viackanálového mixu na klasických stereo reproduktoroch neprináša vždy takú kvalitu zvuku, akú by mal daný obsah mať. Audio totiž býva veľmi často ochudobnené o niektoré zložky, ktoré zvukoví inžinieri napevno umiestnili do konkrétnych kanálov, napríklad do zadných reproduktorov. Z týchto dôvodov je multimediálne centrum Apple TV 4K vybavené technológiou Dolby Atmos, ktorá rapídne zlepší autenticitu aj celkové podanie zvuku za každej situácie.

Dolby Atmos je 3D objektová technológia pre reprodukciu priestorového zvuku, ktorá bola prvýkrát použitá v animovanom filme Rebelka. Zakladá sa na rozdielnom mixovaní audia a na použití väčšieho množstva kanálov, ktorými je zvuk distribuovaný, a to vrátane stropných reproduktorov, ktoré pridávajú doteraz nepočutý dojem výšky. Väčšie množstvo kanálov umožní rozdelenie zvuku na viac samostatných zložiek. Jeden kanál tak môže obsahovať streľbu, z iného bude prúdiť zvuk mechaniky zbrane. Týmto spôsobom dosiahnete ďaleko realistickejší všesmerový zvuk, ktorý poznáte z bežného života.

Na rozdiel od svojich predchodcov Dolby Atmos nepoužíva vopred definované zvukové kanály, ale je využívaný iba 1 dátový prúd, ktorý následne rozdelí až dekodér podľa konkrétnej konfigurácie/režimu a priestoru. Na základe metadát potom systém dopočítava pozíciu zvukového objektu v priestore podľa konkrétnej sústavy reproduktorov, na ktorej je zvuk prehrávaný. Nezáleží teda na tom, akú veľkú sálu si prajete ozvučiť či aký počet reproduktorov používate. Objekt bude vždy presne na tom mieste, na ktorom ho zvukár zamýšľal mať.

Jednoduché ovládanie

V balení sa nachádza diaľkové ovládanie Apple TV Remote 2. generácie, ktoré komunikuje so zariadením pomocou infračerveného vysielača alebo HDMI CEC rozhrania. Pýši sa prepracovanými ovládacími prvkami, kedy najväčšími zmenami prešiel najmä Clickpad. Jednoduchým kliknutím tak ľahko zvolíte vybraný film alebo seriál a prejdením po vonkajšom krúžku zase rýchlo nájdete konkrétnu scénu.

Toto multimediálne centrum je možné riadiť aj pomocou hlasových pokynov a virtuálnej asistentky Siri, ktorá uľahčuje sledovanie televízie aj mnoho ďalších činností. Po podržaní vyhradeného tlačidla môžete Siri napríklad požiadať o vyhľadanie filmov, televíznych relácií alebo aplikácií a ona vám ich nájde už za pár sekúnd. Keď Siri zadáte príkaz na vyhľadanie nejakého kinematografického počinu, môžete hľadanie bližšie upresniť zadaním konkrétneho herca, časového obdobia, režiséra či iných dodatkových informácií. Siri vám tak splní všetko, čo máte na jazyku!

Multimediálne centrum Apple TV 4K je možné riadiť pomocou hlasových pokynov a virtuálnej asistentky Siri, ktorá maximálne uľahčí akúkoľvek činnosť.

Sprístupnenie

Toto multimediálne centrum obsahuje funkcie, ktoré vychádzajú v ústrety ľuďom so špecifickým zrakovým, sluchovým, motorickým či študijným obmedzením – od VoiceOveru, ktorý nahlas popisuje obsah obrazovky, až po Switch Control, cez ktorý ovládate zariadenie bez akéhokoľvek dotyku. Funkcie Sprístupnenia tak pomáhajú ľuďom s rozličnými poruchami pri práci aj zábave, čím výrazne zjednodušujú každodennú rutinu ľudí, ktorí v živote nemali také šťastie. So zariadením Apple TV 4K sa tak môže baviť úplne každý úplne bez rozdielu!

Multimediálna stanica Apple TV 4K obsahuje funkcie, ktoré vychádzajú v ústrety ľuďom so špecifickým zrakovým, sluchovým, motorickým či študijným obmedzením.

Nižšia uhlíková stopa

Spoločnosť Apple sa už nejakú tú dobu drží svojho programu Zero Waste, s ktorým chce znížiť ekologickú stopu na absolútne minimum do roku 2030. Telo multimediálnej stanice Apple TV 4K je tak vyrobené zo 100% recyklovaného hliníka, spájku hlavnej logickej dosky tvorí 100% recyklovaný cín a v rôznych súčiastkach sa potom nachádza 35 % alebo vyšší podiel recyklovaného plastu. Použité obaly rešpektujú prírodu tým, že sú v nich obsiahnuté drevené vlákna z recyklovaných drevín, ktoré pochádzajú od spoločností so zodpovedným prístupom k lesným ekosystémom.

Apple tiež spolupracuje so svojimi výrobnými partnermi na prechode na obnoviteľnú energiu, kedy celkovo obmedzuje emisie oxidu uhličitého o viac ako 2 milióny ton ročne. Úspora emisií spoločnosti Apple tak vyjde narovnako, ako by z ciest medziročne zmizlo niekoľko stoviek tisíc áut. S Apple TV 4K tak máte 100% istotu toho, že pri návrhu, výrobe a ani počas dopravy nevznikajú žiadne odpady škodlivé pre človeka a životné prostredie.

Špecifikácie

 • Značka: Apple
 • Produktový rad: TV
 • Model: 4K 64 GB
 • PN: MXH02CS/A
 • Určenie: multimediálne centrum

Rozhranie

 • Bezdrôtové rozhranie: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, IR
 • Fyzické rozhranie: 1x GbE RJ-45, 1x Apple Lightning, 1x HDMI 2.1

Multimédiá

 • Prehrávanie obsahu zo streamovacích služieb: Áno
 • Podporované VOD služby: Apple TV+, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO Max, Disney+
 • Prehrávanie obsahu z hudobných streamovacích služieb: Áno
 • Podporované hudobné VOD služby: Spotify, Deezer, Amazon Music
 • Prehrávanie obsahu z interných a externých úložísk: Áno
 • Podporované foto formáty: HEIF, JPEG, GIF, TIFF
 • Podporované video formáty: H.264, HEVC, MPEG
 • Podporované audio formáty AAC, AC3, AIFF, Apple Lossless, Dolby Atmos, E-AC3, FLAC, MP3, WAV

Softvér

 • Operačný systém: tvOS 15.4
 • Galéria aplikácií: App Store
 • Sťahovanie aplikácií tretích strán: Áno
 • Softvér: Apple TV+, Apple Arcade, Apple Music

Hardvér

 • Čipová sada: A12 Bionic
 • Výrobca čipovej sady: TSMC
 • Architektúra: 64-bit
 • Litografia: 7 nm
 • Proces: FinFET
 • Technológia: CMOS
 • Inštrukčná sada: ARMv8-A
 • Výkonnostné jadrá CPU: 2x 2,5 GHz Vortex
 • Úsporné jadrá: 4x 1,6 GHz Tempest
 • Počet pracovných vlákien: 6x
Neurálny procesor
 • NPU: Neural Engine
 • Počet jader NPU: 8x
 • Počet operácií za sekundu: 5 biliónov
Grafické jadro
 • GPU: Apple A12 Bionic
 • Počet jadier GPU: 4x
 • PowerVR Texture Compression: Áno
 • API: Vulkan: 1.1, OpenCL: 2.0, DirectX: 12
Operačná pamäť
 • Typ pamäte: LPDDR4X
 • Kapacita RAM: 3 GB
 • Frekvencia pamäte: 2133 MHz
Interná kapacita
 • Pamäť ROM: 64 GB

Ovládanie

 • Diaľkové ovládanie v balení: Áno
 • Model ovládača: Apple TV Remote 2
 • Hlasové ovládanie: Apple Siri
 • Podpora funkcií pre sprístupnenie: Áno
Dostupné funkcie sprístupnenia
 • VoiceOver
 • Zväčšenie
 • Zvýšenie kontrastu
 • Obmedzenie pohybu
 • Podpora skrytých titulkov
 • Zvukové popisky
 • Diktovanie
 • Switch Control

Fyzické vlastnosti

 • Recyklované materiály: Áno
 • Použité materiály: hliník, cín, plast, vzácne nerasty
 • Farba ovládača: strieborná
 • Čistá hmotnosť ovládača: 63 g
 • Rozmery ovládača (Š x V x H): 3,5 x 13,6 x 0,92 cm
 • Farba stanice: čierna
 • Čistá hmotnosť stanice: 425 g
 • Rozmery stanice (Š x V x H): 9,8 x 3,5 x 9,8 cm
 • Celková hmotnosť balenia: 738 g
 • Celkové rozmery balenia (Š x V x H): 15,5 x 7 x 14,9 cm

Obsah balenia

 1. 1x multimediálne centrum Apple TV 4K
 2. 1x diaľkový ovládač Apple TV Remote 2
 3. 1x napájací sieťový kábel
 4. 1x USB / Lightning kábel
 5. 1x príslušná dokumentácia

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 0,488 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Multimediálne centrum Apple TV 4K 64 GB, čierna (2021)

Multimediálne centrum prehráva obsah z úložiska, z VOD služieb aj z video platforiem, Apple tvOS 15.4, čip A12, 64GB ROM, 4K HDR, Dolby Atmos, široké rozhranie - Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, GbE RJ-45, HDMI 2.1 a Lightning, diaľkové a hlasové ovládanie.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.