Radosť nakupovať...

Návnada na hubenie hlodavcov Biokett 150g zrno

Akcia -41%
2,69 € s DPH 1,59 s DPH 1,33 € bez DPH
na sklade
Návnada na hubenie hlodavcov Biokett 150g zrno
Výrobca:
Obj. čislo:
7095
EAN:
5997807701313
Obsah balenia:
150 g
1 kg = 10,60 €

Návnada na hubenie hlodavcov Biokett 150g zrno

BIOKETT - prípravok na hubenie hlodavcov

Klasifikácia: III. kategória, voľne predajný rodenticíd

Účinná látka: 50 mg/kg bromadiolon Typ: zrno Balenie: Maloobchodné150g, 

Trvanlivosť: Pri skladovaní v pôvodnom balení na suchom chladnom mieste 2 roky od dátumu výroby. Oblasť použitia: III. Hlavná skupina (prípravky vhodné na ochranu proti škodcom). 14. typ prípravkov: prípravky na hubenie hlodavcov. Prípravok na hubenie potkanov a myší, prípravok proti zrážaniu krvi.

Návod na použitie: Prípravok používame na miestach pozorovaného výskytu potkanov alebo myší. Na miesta navštevované hlodavcami pri hubení potkanov 100-150g pri hubení myší 20-30g kladieme jedovaté nástrahy. Vykladané nástrahy kontrolujeme v intervaloch 3 – 4 dní a úbytok doplňujeme novou dávkou. Hlodavce zahynú do 8 – 14 dní už po jednorazovom požití prípravku. Nepotrebované zbytky nástrah proti hlodavcom je treba zobrať a môžete ich vyhodiť do smetí. Vedľajšie účinky: V prípade, že sa s prípravkom manipuluje podľa predpisov a návodu nemá škodlivý vplyv na zdravie. V prípade citlivých osôb môže mať kontakt prípravku s očami, pokožkou, pri požití škodlivý vplyv na zdravie. Prípravok sa vo vode nerozpúšťa, preto treba zabrániť úniku do kanalizácie, vodných tokov a pôdy. Nie je škodlivý pre včely.

Opatrenia pri prvej pomoci: Protilátka: K1-vitamin (Konakion injekcia) V prípade podráždenia pokožky: Postihnuté miesto ihneď umyte mydlovou vodou. Pri kontakte s očami: Minimálne 15 minút oči preplachovať teplou vodou, je nutné viečka roztvoriť a stále pohybovať očnou bulvou. V prípade požitia: Ihneď zavolajte lekára a ukážte mu obal prípravku, príbalovú informáciu, kartu bezpečnostných údajov. V prípade vdýchnutia: Treba postihnutú osobu odviesť na čerstvý vzduch, tento typ expozície s látkou nie je nebezpečný. Upozornenie: Prípravok uskladňujte oddelene od potravín a krmív, mimo dosahu detí. Prípravok sa môže používať len na miestach, kde sa k nemu nedostanú deti ani domáce zvieratá. Po použití, alebo manipulácii s prípravkom je nutné si umyť ruky teplou mydlovou vodou. V príprade otravy, alebo podozrenia na otravu je nutné sa okamžite obrátiť na lekára. Regulačné informácie: R22 Škodlivý po požití. Vyhotovené podľa nariadenia 1907/2006/EK Európskeho parlamentu a Rady 5 R26/27/28 Pri vdýchnutí, kontakte spokožkou a požití silne jedovaté. R36 Dráždi oči. R51/53 Prípravok je jedovatý pre vodné organizmy, spôsobuje dlhodobé škody, znečistenie. S2 Uchovávajte mimo dosahu detí. S13 Uchovávajte mimo dosahu potravín, nápojov a krmív pre zvieratá. S20/21 Pri používaní nejedzte, nepite ani nefajčite. S36/37/39 Noste vhodný ochranný odev, rukavice a ochranné prostriedky na oči/tvár. S46 V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Bezpečnosť použitia prípravku zvyšuje primiešaná zlúčenina s horkou chuťou (Bitrex).

Parametre

Hmotnosť 0,2 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Návnada na hubenie hlodavcov Biokett 150g zrno

Návnada na hubenie hlodavcov Biokett 150g zrno

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.