Radosť nakupovať...

Notebook Asus TUF Gaming F17 17.3" FHD, 144Hz, i5-11400H, 16GB, 512GB SSD, RTX3050, bez OS

944,82 s DPH 787,35 € bez DPH
Predaj skončil
17,3" herný notebook, IPS panel, 144Hz obnovovacia frekvencia, 6jadrové CPU Intel Core i5-11400H, 8GB DDR4-3200 + voľný slot, 512GB SSD + voľný slot, GPU NVIDIA RTX 3050, 4GB VGA pamäť Ray-Tracing, DLSS, Reflex, Broadcast, 3D audio Dolby Atmos.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN40640164
EAN:
4711081393450
na sklade
vypredané

Notebook Asus TUF Gaming F17 17.3" FHD, 144Hz, i5-11400H, 16GB, 512GB SSD, RTX3050, bez OS

Herný notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) s uhlopriečkou 17,3” je vašou bránou do fantastického sveta počítačových hier, ponúka maximálny výkon za každej situácie, či už budete na bojovom poli, v čarovnom lese alebo na najznámejších štadiónoch sveta. Svoj vysoký výkon však uplatní aj počas úpravy fotografií, strihu videa aj pri ďalších zložitých úkonoch s osobitou ľahkosťou a gráciou, takže skvele poslúži nielen náruživým hráčom, ale aj rôznorodým grafickým umelcom, vlogerom, streamerom i ďalším kreatívcom všetkého druhu. Okrem extrémneho výkonu môžete od tejto „hernej mašiny“ očakávať aj skalopevnú odolnosť a kompaktné spracovanie, ktoré uľahčí použitie notebooku v náročných prostrediach.

Hlavné prednosti

 • Notebook Asus TUF Gaming F17 je vhodný pre herných nadšencov, grafických umelcov aj ďalších užívateľov
 • 17,3” IPS displej ponúka FHD rozlíšenie a podporuje variabilnú obnovovaciu frekvenciu
 • Snímková frekvencia obrazovky činí až 144 Hz pre ešte lepšie herné zážitky
 • 6jadrový procesor Intel Core i5-11400H sa pýši Turbo-Boost frekvenciou až 4,5 GHz
 • Plynulý chod notebooku obstará 8GB operačná pamäť DDR4 s frekvenciou až 3 200 MHz
 • Super-rýchly 54GB disk SSD NVMe zaistí bleskové načítanie a vysokorýchlostné prenosy dát
 • Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3050 má vlastnú 4GB pamäť typu GDDR6
 • VGA pamäť je vybavená 128-bitovou zbernicou s priepustnosťou až 224 GB/s
 • RT a tensorové jadrá aj streamovacími multiprocesormi ušetria veľkú časť záťaže CPU
 • NVIDIA DLSS zvýši obnovovaciu frekvenciu pomocou strojového učenia a umelej inteligencie
 • Technológia DirectX Ray-Tracing poskytuje realistické osvetlenie, tiene a odrazy v reálnom čase
 • NVIDIA Reflex Low Latency presne zmeria a zároveň zníži systémovú latenciu na minimum
 • Prispôsobuje prácu herného enginu tak, aby sa eliminoval front GPU na vykresľovanie
 • NVIDIA Revlex zároveň rapídne zníži počet úloh pre CPU pri graficky náročných scénach
 • Systém chladenia kombinuje samočistiaci systém s prispôsobiteľnou funkciou ventilátora
 • Využíva výkonné ventilátory Arc Flow Fans, 4 výfukové otvory a 5 tepelných trubíc
 • Úplne nový dizajn chladiaceho systému zvyšuje tlak a zároveň znižuje turbulencie
 • Zlepšuje chladiaci výkon bez ďalšieho navýšenia hluku, ktorý tak nepresiahne hodnotu 48 dB(A)
 • Môžete sa tešiť na plynulú prevádzku bez nepríjemného prehrievania, rušivého hučania či straty výkonu
 • Dvojica reproduktorov poskytuje celkový akustický výkon až 4 W RMS
 • Notebook sa ďalej pýši špičkovou simuláciou priestorového zvuku Dolby Atmos
 • Kvôli väčšiemu realizmu a autenticite 3D zvuku neprídete o žiadne ruchy v pozadí hry
 • To zvyšuje povedomie o vašom okolí pre lepšiu lokalizáciu protivníkov so zabijackou presnosťou
 • Aplikácia NVIDIA Broadcast vylepší tvorbu príspevkov na sociálne siete a online video platformy
 • Odstránenie, výmena a rozostrenie pozadia sa zaobíde aj bez využitia zeleného plátna či nasvietenia scény
 • Automatická kompozícia oreže a priblíži obraz tak, že vždy zostanete v strede záberu
 • Funkcia odstránenia hluku a ozveny z miestnosti redukuje nežiaduci hluk stlačením jediného tlačidla
 • Wi-Fi 6 podporuje rýchlejšie pripojenie až o 37% aj výrazne nižšiu latenciu, ktorá poklesla o 75%
 • Celý podvozok notebooku bol designovo prepracovaný a je až o 4,5% menší ako minuloročné modely
 • Aj napriek tomu má stále dostatočne veľký touchpad aj numerickú klávesnicu pre vyššiu produktivitu
 • Ľúbivé akcenty sú inšpirované obľúbeným kinematografickým a herným žánrom Anime
 • Rapídnymi zmenami prešlo aj logo TUF, a to ako s reliéfnou, tak s laserom vyrezávanou verziou
 • Vďaka pôsobivému re-dizajnu vás bude notebook skvele reprezentovať v škole či na LAN party
 • Notebook Asus TUF Gaming F17 prešiel celým radom tých najnáročnejších testov
 • Pýši sa vojenskou normou MIL-STD-810H, teda je vhodný pre použitie v extrémnom prostredí

Zmena je život!

Celý podvozok notebooku Asus TUF Gaming F17 bol designovo prepracovaný, vďaka čomu je až o 4,5% menší ako minuloročné modely, kedy napriek tomuto zmenšeniu má stále dostatočne veľký touchpad aj numerickú klávesnicu pre jednoduché vkladanie čísloviek a špeciálnych symbolov do PC. Ďalej sa pýši páčivými akcentmi, ktoré sú inšpirované obľúbeným kinematografickým žánrom Anime, ktorý má s PC hrami mnoho spoločných menovateľov. Rapídnymi zmenami prešlo aj logo TUF, a to ako s reliéfnou, tak s laserom vyrezávanou verziou, vďaka čomu vás bude tento notebook skvele reprezentovať na cestách, v práci, v škole či na LAN party.

Celý podvozok Asus TUF Gaming F17 (2022) bol designovo prepracovaný, vďaka čomu je notebook až o 4,5% menší ako minuloročné modely.

Fantastické zobrazenie

Notebook Asus TUF Gaming F17 na prvý pohľad zaujme svojim 17,3” IPS displejom s FHD rozlíšením, ktorý ponúka špičkový obraz s výbornými rozdielmi medzi čiernou a bielou a so širokým pozorovacím uhlom 178 ° v horizontálnej aj vertikálnej rovine. Vďaka tomu uvidíte dobre na monitor aj z boku, čo príde vhod pri multitaskingu a pracovnom využití, počas športových prenosov a filmových večierkoch s početným obsadením či pri hraní hier vo viacerých hráčoch na 1 zariadení.

Obrazovka sa ďalej vyznačuje priemyslovými štandardmi 62,5% sRGB, 45% NTSC a 47,34% Adobe RGB pre široké pokrytie farebného spektra a taktiež neuveriteľne vysokou obnovovacou frekvenciou až 144 Hz vďaka VRR technológii, ktorá účinne potláča nepríjemné trhanie aj výskyt takzvaných duchov raz a navždy. K úplnej dokonalosti obrazu potom prispieva podpora HDR, kedy vysoký dynamický rozsah zaistí optimálny jas, skvelý kontrast aj špičkový farebný výkon pre vysoko realistické zobrazenie farieb a odtieňov aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach.

Notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) zaujme svojim 15,6? IPS displejom, ktorý ponúka vysokú obnovovaciu frekvenciu až 144 Hz vďaka VRR technológii.

 

Nekompromisný výkon

O plynulý chod notebooku sa stará 6-jadrový procesor Intel Core i5-11400H s maximálnym taktom až 4,5 GHz v Turbo-Boost režime. Dáta spracováva 8GB operačnú pamäť typu DDR4-3200, ktorú je možné rozšíriť až na 32 GB vďaka voľnému slotu SO-DIMM. Pre vaše súbory je vám zase plne k dispozícii 54GB SSD disk a vyššiu kapacitu i maximálnu rýchlosť notebooku môžete dosiahnuť vďaka 1 voľnému slotu pre disky SSD M.2 PCIe, ktorý vám dopomôže k maximálnemu zrýchleniu aplikácií i celého operačného systému.

Herný notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) sa pýši 6 jadrovým procesorom Intel Core i5-11400H a spičkovou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3050.

Špičková grafika

Obrazový výstup obstará grafická karta GeForce RTX 3050 s vlastnou 4GB pamäťou GDDR6 so 128-bitovou zbernicou a s neuveriteľnou priepustnosťou až 224 GB/s, ktorá sa hodí pre veľké dátové objemy alebo rendering fotografií či videa. F17 poskytuje výnimočne realistické osvetlenie, tiene a odrazy v reálnom čase, pretože je vybavený novými ray tracing a tensorovými jadrami aj streamovacími multiprocesormi (shadermi), ktoré ušetria veľkú časť záťaže CPU. Vďaka tomuto čipu tak zažijete úchvatný pohľad aj pri tých graficky najnáročnejších úkonoch, ako je napríklad hranie najnovších AAA titulov vo virtuálnej realite (VR) či streamovanie videí v 4K (2160p) a 8K (4320p) kvalite.

Notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) poskytuje výnimočne realistické osvetlenie, tiene a odrazy v reálnom čase, pretože je vybavený novými jadrami podporujúcimi ray tracing, tensorovými jadrami a streamovacími multiprocesormi, čím sa ušetrí veľká časť záťaže CPU.

Strojové učenie pre ostré herné vizualizácie

Notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) podporuje technológiu NVIDIA Deep Learning Super Sampling, ktorá pomocou strojového učenia a umelej inteligencie až 2-násobne vylepší grafický výkon vďaka využitiu dedikovaných tenzorových jadier, čím zvýši obnovovaciu frekvenciu pre ostré herné vizualizácie. Každý mesiac potom pribúdajú tituly s podporou DLSS, kedy ide napríklad o Call of Duty: Black Ops Cold War, Battlefield V, Cyberpunk 2077, Death Stranding, Final Fantasy XV, Alan Wake Remastered, Outriders, Nioh 2, The Fabled Woods, The Medium alebo Lego Builder's Journey.

Svätý grál hernej grafiky

Ďalšou skvelou inováciou je potom technológia DirectX Ray-Tracing, ktorá býva označovaná za svätý grál hernej grafiky, pretože veľmi verne napodobňuje správanie svetla a prináša tak renderovanie vo filmovej kvalite v reálnom čase aj v tých vizuálne najnáročnejších hrách. Na výpočet obrazu využíva sledovanie lúčov vychádzajúcich z pozície pozorovateľa, vďaka čomu je možné nasimulovať fyzikálne správne odrazy, lom svetla i celkové osvetlenie danej scény, vrátane prirodzeného jemného zrkadlenia v skle alebo hrubších odrazov na leštenom kove. Kvalitu výstupu potom ďalej vylepšuje aj masívne nasadenie umelej inteligencie, teda sa pri hraní môžete tešiť na doposiaľ nevídané detaily.

Rýchlejšia reaktivita periférií

Vzhľadom k tomu, že e-športy v dnešnej dobe konkurujú tradičným športom v sledovanosti aj v dobe hrania, je dôležitejšie ako inokedy, aby mali hráči vyladený počítač aj grafický hardvér. Veľké oneskorenie medzi akciou hráča a reakciou na obrazovke totiž často znamená rýchlu smrť alebo pokazenie vášho skóre. Zníženie latencie systému zaistí počítaču a displeju rýchlejšiu reaktivitu pripojených periférií, čo hráčom umožňuje okamžite reagovať na dianie danej hry.

Notebook Asus F17 sa z týchto dôvodov môže pochváliť balíčkom Nvidia Reflex Low Latency, ktorý presne zmeria a zároveň zníži systémovú latenciu na minimum. Presné sledovanie odozvy Reflex Latency Analyzer zhromažďuje dáta v reálnom čase a pridáva ich do prehľadných štatistík. Základom funkcie je potom režim Reflex Low Latency, ktorý prispôsobuje prácu herného enginu tak, aby sa eliminoval front vykresľovania GPU a aby sa znížil počet úloh pre CPU v graficky náročných scénach.

Notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) sa môže pochváliť balíčkom Nvidia Reflex Low Latency, ktorý presne zmeria a zároveň zníži systémovú latenciu na minimum.

S Nvidia Reflex Low Latency sa vám tak rapídne zrýchlia reakcia, čo prinesie okamžité herné zlepšenie. Podporu pre túto technológiu nájdete v mnohých súčasných i budúcich hrách, ako je napríklad Apex Legends, Battlefield 2042, Call of Duty: Black Ops Cold War, CRSED: F.O.A.D, Destiny 2, Enlisted, Escape from Tarkov, Fortnite, Kovaak 2.0, Mordhau Overwatch, Rainbow Six Siege, Valorant alebo War Thunder.

Podporu technológie NVIDIA Reflex Low Latency nájdete v mnohých súčasných i budúcich hrách - Apex Legends, Battlefield 2042, Call of Duty: Black Ops Cold War, CRSED: F.O.A.D, Destiny 2, Enlisted, Escape from Tarkov, Fortnite, Kovaak 2.0, Mordha , Rainbow Six Siege, Valorant alebo War Thunder.

Domáce štúdio na tvorbu videí

Aplikácia NVIDIA Broadcast premení váš herný priestor na domáce štúdio pre tvorbu príspevkov na Instagram, Facebook, TikTok, YouTube, Twitch a ďalšie sociálne siete a online video platformy, vďaka čomu posuniete svoje livestreamy, videochaty a konferenčné hovory na ďalšiu úroveň pomocou audio a video efektov a umelej inteligencie.

Odstránenie, výmena a rozostrenie pozadia sa zaobíde aj bez využitia drahého vybavenia alebo zložitého nastavenia osvetlenia, čo uľahčí a vylepší produkciu videí i realizáciu profesionálnych živých streamov. Využiť môžete tiež dynamické sledovanie pohybu v reálnom čase vďaka funkcii Automatická kompozícia obrazu, ktorá automaticky oreže a priblíži obraz tak, že vždy zostanete v strede záberu, aj keď sa budete rýchlo pohybovať. Funkcia odstránenia hluku a ozveny z miestnosti redukuje nežiaduci hluk v pozadí stlačením jediného tlačidla – hlasné písanie na klávesnici, protivný šum mikrofónu, nepríjemné ventilátory PC či iný otravný zvuk v pozadí vám už nebude robiť žiadne starosti.

Súčasťou aplikácie NVIDIA Broadcast je funkcia na odstránenie ruchov a ozveny z miestnosti, ktorá redukuje nežiaduci hluk v pozadí stlačením jediného tlačidla.

S 3D zvukom ovládnete každé bojisko!

Technológia DTS Headphone:X vám zaistí obrí náskok pred konkurenciou, pretože umožňuje špecifikáciu jednotlivých parametrov zvuku, vrátane umiestnenia, pohybu, veľkosti či zamerania. Môžete sa tak tešiť na vysoko realistický 7.1kanálový priestorový zvuk, ktorý bude prúdiť priamo do vašich uší. Vďaka tomu veľmi dobre budete počuť, odkiaľ prichádzajú výstrely, takže veľmi ľahko lokalizujete a zneškodníte všetkých vašich protivníkov so zabijackou presnosťou. Pri hraní obľúbených herných titulov už vám tak neunikne kadejaké spadnutie špendlíka, kroky nepriateľa či nepatrné uštipnutie za stromom neďaleko, keď váš avatar kráča lesom.

Notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) so 7.1kanálovým 3D zvukom DTS:X Ultra vám zaistí obrí náskok pred konkurenciou prostredníctvom širokých parametrov zvuku, vrátane umiestnenia, pohybu, veľkosti či zamerania.

Zjednotená správa zariadení

Softvér Armory Crate zjednocuje ovládanie systému, audia aj RGB osvetlenie, takže máte všetky základné nastavenia na dosah ruky v jedinom nástroji. Jeho rozsiahle možnosti prispôsobenia vám umožnia prispôsobiť estetické efekty, doladiť herné profily a upraviť nastavenia zvuku podľa obsahu či iných preferencií. Pomocou profilov potom môžete definovať a prispôsobiť predvoľby, ktoré automaticky upravia výkon či ďalšie nastavenia pri spustení vašich obľúbených aplikácií a hier.

Softvér Armory Crate zjednocuje ovládanie systému, audia aj RGB osvetlenie, takže máte všetky základné nastavenia na dosah ruky v jedinom nástroji.

Super-rýchla Wi-Fi

K sieti sa pripojíte bezdrôtovo pomocou revolučnej Wi-Fi 6 technológie, ktorá prináša vyššiu rýchlosť, väčšiu kapacitu a znížené preťaženie siete oproti prechádzajúcej generácii. Pri Wi-Fi 6 sa potom dokonca počíta s teoretickým tokom až 9,6 GB/s v 5GHz pásme, čo je 3krát viac, než ponúkala Wi-Fi 5. Štandard v základe podporuje Beamforming, teda lepšie smerovanie a lepšie pokrytie bezdrôtovým signálom, aj modulačná schéma OFDMA, vďaka ktorej sa zase zvýši kapacita siete. Šifrovací protokol WPA3 zaručí vyššiu ochranu aj pre nezaheslované siete a rad ďalších prémiových bezpečnostných funkcií.

Notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) sa môže pochváliť revolučnou technológiou Wi-Fi 6, ktorá prináša vyššiu rýchlosť, väčšiu kapacitu a znížené preťaženie siete oproti prechádzajúcej generácii.

Mimoriadna všestrannosť pripojenia

Notebook Asus TUF Gaming F17 sa pýši moderným USB-C 3.2 portom 2. generácie, ktorý podporuje technológie DisplayPort 1.4 a Thunderbolt 4. Vďaka podpore hardvérového rozhrania Thunderbolt získate ohromnú šírku pásma s mimoriadnou všestrannosťou štandardu USB-C – jediný port si poradí so súčasným videa, napájaním aj s prenosom dát s neuveriteľnou priepustnosťou až 40 GB/s!

Thunderbolt 4 ponúka rýchle nabíjanie s výkonom až 100 W, takže ľahko pripojíte k notebooku rozličné periférie, ako sú napríklad 2 externé 4K monitory alebo 1 obrazovku s rozlíšením až 8K. V prípade potreby navyše môžete cez toto rozhranie posilniť grafiku o externej GPU, čím extrémne navýšite grafický výkon. TB 4 tiež ušetrí veľa peňazí, pretože káble s týmto konektorom zlacnia, pretože už nepotrebujú vstavané procesory.

Notebook Asus TUF Gaming F17 (2022) sa pýši moderným USB-C 3.2 portom 2. generácie, ktorý podporuje technológie DisplayPort 1.4 a Thunderbolt 4.

Vysoká stabilita systému

Inteligentná technológia chladenia kombinuje patentovaný samočistiaci systém, ktorý zabraňuje zaneseniu tepelných rebier, s prispôsobiteľnou funkciou ventilátora pre perfektnú rovnováhu medzi výkonom ventilátora a hladinou hluku. Systémchladenie využíva výkonné 84-lopatkové ventilátory Arc Flow Fans v spojení so 4 výfukovými otvormi a 5 vyhradenými tepelnými trubicami, ktoré spoľahlivo odvádzajú teplo od kľúčových komponentov vo vnútri, čo zníži riziko poškodenia notebooku Asus TUF Gaming F17 na absolútne minimum.

Úplne nový dizajn chladiaceho systému totiž zvyšuje tlak a zároveň znižuje turbulencie, čím zlepšuje chladiaci výkon bez ďalšieho hluku, ktorý ani pri najvyššom možnom výkone nepresiahne hladinu 48 dB(A). Maximálna účinnosť chladenia dodáva zariadení potrebnú stabilitu pre intenzívne herné využitie aj ďalšie obdobne zložité operácie, kedy rôzne prevádzkové režimy automaticky vyrovnávajú výkon a úroveň hluku pre konkrétnu úlohu, vďaka čomu sa môžete tešiť na úplne plynulú prevádzku bez akéhokoľvek prehrievania, rušivého hučania či straty výkonu.

Výkonné 84-lopatkové ventilátory Arc Flow Fans v spojení so 4 výfukovými otvormi a 5 tepelnými trubicami slúžia pre spoľahlivý odvod tepla a zníženie rizika poškodenia kľúčových komponentov notebooku Asus TUF Gaming F17 (2022).

Skalopevná odolnosť

Notebook Asus TUF Gaming F17 prešiel aj celým radom tých najnáročnejších testov, vďaka čomu získal vojenský štandard MIL-STD-810H. Táto certifikácia kladie dôraz na prispôsobenie environmentálneho dizajnu zariadení a testovacích limitov konkrétnym podmienkam. Testovanie teda prebieha v špeciálnych komorách, ktoré verne kopírujú účinky prostredia na zariadenie, ktorému bude pravdepodobne vystavené po celú dobu jeho životnosti. Tento notebook vám tak bude slúžiť úplne spoľahlivo a po oveľa dlhšiu dobu, kedy je pripravený na extrémne vonkajšie vplyvy počas prepravy, skladovania aj pri samotnom použití.

Notebook Asus TUF Gaming F17 prešiel aj celým radom tých najnáročnejších testov, vďaka čomu získal vojenský štandard MIL-STD-810H.

Špecifikácie

 • Značka: Asus
 • Rad: TUF Gaming
 • Model: F17 (2022)
 • PN: FX706HCB-HX147
 • Určenie: herný notebook

Displej

 • Výrobca panelu: Asus
 • Technológia panelu: IPS
 • Podsvietenie obrazovky: LED
 • Povrch displeja: matný
 • Antireflexný poťah: Áno
 • Uhlopriečka displeja: 17,3”
 • Pomer strán: 16 : 9
 • Maximálne rozlíšenie: 1920 x 1080 px (FHD)
 • Podpora Adaptive Sync: Áno
 • Podpora variabilnej obnovovacej frekvencie: Áno
 • Maximálna obnovovacia frekvencia: až 144 Hz
 • Maximálna úroveň jasu: až 250 nits
 • Farebné pokrytie: 47,34% Adobe RGB, 45% NTSC, 62,5% sRGB

Softvér

 • Operační systém: bez OS
 • Dodávaný softvér: NVIDIA Broadcast, ROG Armory Crate

Hardvér

Procesor
 • Model CPU: Intel Core i5-11400H
 • Architektúra: Tiger Lake
 • Litografia: 10 nm
 • Pätica / socket: FCBGA11787
 • Počet jadier: 6
 • Počet vlákien: 12
 • Základná frekvencia: 2,6 GHz
 • Maximálna frekvencia: 4,5 GHz
 • Level 1 Cache: 480 KB
 • Level 2 Cache: 7,5 MB
 • Level 3 Cache: 12 MB
 • Podpora virtualizácie: VT-x, VT-d, EIST
 • Funkcie procesora: MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.2, AES-NI, AVX, AVX2, AVX512, BMI, BMI1, BMI2, F16C, FMA3, Intel 64, CLMUL, HTT, TXT, TSX, XD Bit
Grafická karta
 • Model GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
 • Architektúra: Ampere
 • Litografia: 8 nm
 • Vlastná pamäť: 4 GB
 • Typ pamäte: GDDR6
 • Pamäťová zbernica: 128-bit
 • Šírka pásma: 224 GB/s
 • Základná frekvencia GPU: 1 545 MHz
 • Maximálna frekvencia GPU: 1 750 MHz
 • Počet SM jednotiek: 20
 • Tenzorové jadrá: 80
 • NVIDIA RT jadra: 20
 • Počet jednotiek pre mapovanie textúr (TMUs): 80
 • Počet jednotiek pre výstupné vykreslenie (ROPs): 32
 • Počet shaderov / stream procesorov: 2560
 • Vyrovnávacia pamäť L2: 1 MB
 • Vyrovnávacia pamäť L3: 3,75 MB
 • Priechodnosť pixelov: 56,86 GPix/s
 • Priechodnosť textúry: 142,2 GTex/s
 • API: OpenGL 4.6, OpenCL 3.0, Vulkan 1.3, DirectX 12.1, CUDA 8.6, Shader Model 6.6
 • Prémiové grafické funkcie: DirectX Ray-tracing, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Reflex Low Latency, NVIDIA DLSS
Operačná pamäť
 • Pamäťové sloty: 2 (1 voľný)
 • Typ RAM: DDR4 SO-DIMM
 • Frekvencia RAM: 3 200 MHz
 • Aktuálna kapacita RAM: 8GB
 • Maximálna kapacita RAM: 32 GB
Úložisko
 • Počet slotov pre pevný disk: 2
 • Typ pevného disku: SSD
 • Aktuálna kapacita SSD: 512 GB
 • Voľné pozície: 1x M.2 PCIe
 • Podpora TPM platformy: Áno
 • Čítačka pamäťových kariet: SD

Rozhranie

 • Podpora Bluetooth: Áno (v5.2)
 • Wi-Fi štandardy: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
 • Najmodernejší štandard: Wi-Fi 6
 • LAN rozhranie: 1x RJ-45
 • HDMI výstup: 1x HDMI 2.0
 • Audio rozhranie: 1x kombinovaný 3,5 mm Audio Jack
 • Celkový počet portov USB: 4x
 • Podpora DisplayPort: Áno (v1.4)
 • Podpora Thunderbolt 4: Áno
 • USB rozhranie: 3x USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1, 1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2

Batérie

 • Technológia akumulátora: Li-Pol
 • Počet primárnych článkov: 3
 • Menovité napätie: 15,2 V
 • Kapacita batérie: 48 Wh
 • Maximálny výkon PSU: až 180 W

Audio

 • Mikrofón: duálny
 • Reproduktory: 2x 2W
 • Celkový akustický výkon: 4 W
 • Vzorkovacia frekvencia: 44,1 kHz
 • Bitová hĺbka zvuku: 16-bit
 • Priestorový zvuk: Dolby Atmos
 • Konfigurácia 3D audia: 7.1Ch

Ďalšia výbava

 • Integrovaná webkamera: Áno
 • Rozlíšenie webkamery: 720p
 • Optická mechanika: Nie
 • Numerická klávesnica: Áno
 • Podsvietená klávesnica: RGB
 • Nastaviteľné podsvietenie: Áno
 • Polohovacie zariadenie: touchpad

Fyzické vlastnosti

 • Materiál šasi: plast
 • Farba: čierna a tmavo šedá
 • Čistá hmotnosť: 2,6 kg
 • Rozmery (Š x V x H): 39,9 x 2,5 x 26,9 cm
 • Celková hmotnosť balenia: 4,216 kg
 • Celkové rozmery balenia (Š x V x H): 45 x 7 x 35 cm

Obsah balenia

 1. 1x notebook TUF Gaming F17
 2. 1x napájací adaptér
 3. 1x príslušná dokumentácia

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 4,016 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Notebook Asus TUF Gaming F17 17.3" FHD, 144Hz, i5-11400H, 16GB, 512GB SSD, RTX3050, bez OS

17,3" herný notebook, IPS panel, 144Hz obnovovacia frekvencia, 6jadrové CPU Intel Core i5-11400H, 8GB DDR4-3200 + voľný slot, 512GB SSD + voľný slot, GPU NVIDIA RTX 3050, 4GB VGA pamäť Ray-Tracing, DLSS, Reflex, Broadcast, 3D audio Dolby Atmos.

 

inzercia

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.