Radosť nakupovať...

Notebook Dell Inspiron 15 3000 (3511) 15.6" FHD, i3-1115G4, 8GB, 256GB SSD, FPR, W11, čierny, 2Y NBD

457,67 s DPH 381,39 € bez DPH
Predaj skončil
Notebook pre náročné firemné aj domáce použitie, 15,6" IPS displej, FHD rozlíšenie, W11H v režime S, 2jadrový procesor Intel Core i3-1115G4, 8GB RAM DDR4-2666 + 1 voľný slot SO-DIMM, 6MB Intel Smart Cache, graf. čip Intel Iris Xe Graphics G4, 256GB SSD.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN40311034
EAN:
5397184655269
na sklade
vypredané

Notebook Dell Inspiron 15 3000 (3511) 15.6" FHD, i3-1115G4, 8GB, 256GB SSD, FPR, W11, čierny, 2Y NBD

Notebook Dell Inspiron 15 (3511) je predurčený pre náročné firemné aj domáce použitie, dosahuje špičkový výkon a má veľmi kompaktné rozmery. Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 5 a Bluetooth verzia 5.0 aj široké fyzické rozhranie, ako je napríklad HDMI 1.4 port, 3,5 mm Audio Jack konektor alebo 2 porty USB 3.2 s vidlicou typu A. Notebook má odolné veko s až 140° uhlom otvárania , Pri ktorom sa základňa mierne nadvihne. Po otvorení upúta vašu pozornosť 15,6" displej s IPS panelom a s jemným Full HD rozlíšením, ktorý sľubuje nízku odozvu, široké pozorovacie uhly, vysoký kontrast aj výborné rozdiely medzi čiernou a bielou.

Notebook Dell Inspiron 15 (3511) ponúka bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 6 a Bluetooth verziu 5.0 aj široké fyzické rozhranie, ako je napríklad HDMI port, RJ-45 konektor alebo 2 porty USB 3.2 s konektorom typu A a obojstranný USB 3.2 port typu C s podporou funkcie napájania Power Delivery.

Základným kameňom notebooku je operačný systém Windows 11 Home v režime S a centrálna procesorová jednotka Intel Core i3-1115G4 so základným taktom 3.0 GHz, ktorá sa pýši 2 fyzickými jadrami a 4 vláknami vďaka podpore inovatívnej technológie Hyper-Threading. V režime Turbo-Boost 2.0 však dosahuje taktovacia frekvencia až 4,1 GHz, ktorú ocenia nielen hráči PC hier bez ohľadu na preferovaný titul či žáner, ale aj celý rad ďalších užívateľov všetkého druhu.

Základným kameňom notebooku Dell Inspiron 15 (3511) procesor Intel Core i3-1115G4 s 2 fyzickými jadrami a 4 vláknami, ktorý v Turbo-Boost 2.0 režime dosahuje maximálnu taktovaciu frekvenciu až 4,1 GHz.

O ďalšie navýšenie výpočtovej sily sa postará operačná pamäť typu DDR4-2666 s kapacitou 8 GB, ktorá poslúži ako dočasné úložisko procesora pre spustený OS a dáta aktuálne používaných aplikácií. Pamäť RAM je možné navýšiť o ďalších 8 GB vďaka voľnému slotu SO-DIMM, vďaka čomu posilníte kapacitu pre výpočty procesov až na celkových 16 GB. Môžete sa teda tešiť na úplne plynulú prevádzku, nech už budete chcieť robiť čokoľvek.

Notebook Dell Inspiron 15 (3511) je vybavený 8GB operačnou pamäťou typu DDR4-2666, ktorú je možné navýšiť až na celkových 16 GB vďaka 1 voľnému slotu SO-DIMM.

Obrazové dáta má na starosti integrovaná grafická karta Intel Iris Xe Graphics G4, ktorá poteší všetkých herných nadšencov, grafických profesionálov aj celý rad ďalších užívateľov. Čip využíva celkom 384 shaderov na urýchlenie paralelných výpočtových úloh, čím uľaví CPU od časti záťaže. Či už budete tráviť čas na svojich virtuálnych dobrodružstvách alebo sa pustíte do kreatívneho 3D projektu, vždy vás čaká perfektný výkon.

O obrazový výstup notebooku Dell Inspiron 15 (3511) sa stará grafická karta Intel Iris Xe Graphics G4, ktorá využíva celkom 384 shaderov na urýchlenie paralelných výpočtových úloh, čím uľaví CPU od časti záťaže.

Notebook sa ďalej môže pochváliť L3 medzipamätou Intel Smart Cache s veľkosťou 6 MB, ktorá poskytne jadrám dostatok času pre ich funkciu. Môžu tak predbežne načítať dáta ešte predtým, než vôbec dostanú príkazy. Pre vaše dáta potom budete mať k dispozícii SSD disk s kapacitou 256 GB, ktorý okrem úložného priestoru ponúka aj zrýchlenie aplikácií aj celého OS, takže všetko pobeží hladko ako po masle. K tomu dopomôže aj softvérový nástroj Dell Optimizer a funkcia ExpressResponse, ktorá využíva umelú inteligenciu a technológiu Intel Adaptix pre rýchlejšie spustenie najčastejšie používaných aplikácií, takže nebudete zbytočne strácať čas čakaním.

Notebook je ďalej vybavený 720p webkamerou, čítačkou pamäťových kariet, čítačkou odtlačkov prstov a podsvietenou klávesnicou s numerickým blokom, ktorý uľahčí vkladanie čísloviek aj ďalších matematických a fyzikálnych symbolov a jazykových prostriedkov. Bezpečnostný čip TPM 2.0 na základnej doske potom vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče pre overenie, či pred spustením nedošlo k zásahu do počítača, čím spoľahlivo ochráni vaše dáta a údaje pred kybernetickými útokmi i sabotážou.

Notebook Dell Inspiron 15 (3511) má vstavanú 720p webkamerou, ktorá umožní ľahkú realizáciu videohovorov v HD kvalite.

Notebook Dell Inspiron 15 sa pýši veľmi nízku hmotnosť 1,73 kg aj vysoko kompaktné rozmery 35,9 x 1,9 x 23,5 cm, takže predstavuje ľahko prenosné zariadenie za veľmi prijateľnú cenu. Každý užívateľ potom jednoznačne ocení 41Wh Li-Ion batériu, ktorá prináša skvelú maximálnu výdrž až 10 hodín, vďaka čomu môžete pracovať o poznanie dlhšie aj bez potreby zapojenia do elektrickej siete. Povrchová úprava má mierne zdrsnenú textúru, aby sa znížilo nevzhľadné hromadenie odtlačkov prstov. Zároveň uľahčí držanie, pretože eliminuje riziko vypadnutia notebooku z ruky, teda vám bude fungovať stále rovnako spoľahlivo a oveľa dlhšiu dobu.

Každý užívateľ jednoznačne ocení 41Wh Li-Ion batériu, ktorá notebooku Dell Inspiron 15 (3511) poskytuje výdrž až po dobu 10 hodín.

Windows 11

Operačný systém Windows 11 Home v režime S je navrhnutý s ohľadom na zabezpečenie, kedy umožní spúšťať aplikácie výhradne z obchodu Microsoft Store. Ak budete chcieť nainštalovať aplikáciu, ktorá nie je k dispozícii v tejto online knižnici, môžete režim S vypnúť. Prechod na bežný režim je jednosmerný, preto po jeho zmene budete musieť ďalej používať štandardnú verziu.

Operačný systém Windows 11 Home v režime S je navrhnutý s ohľadom na zabezpečenie, kedy umožní spúšťať aplikácie výhradne z obchodu Microsoft Store.

Windows 11 prináša jednoduchý a svieži dizajn, optimalizáciu prostredia na mieru užívateľovi, väčšiu prehľadnosť pri práci, vzdelávaní i zábave a zároveň kladie veľký dôraz na maximalizáciu produktivity, bezpečnosť a lepšie prepojenie s rodinou a priateľmi. Elegantný vzhľad je štandardne vyladený do typickej svetlo modrej farby, kedy prevládajú moderné prvky, ako je priesvitnosť, tiene a zaoblené rohy. Prepracovanie doznala ponuka Štart bez živých dlaždíc na pravej strane, ktorá sa presunula doprostred hlavného panelu. Na hlavný panel jednoducho pripnete obľúbené aplikácie na prístup jediným kliknutím, kedy bežiaca aplikácia symbolizuje čiarka pod ikonkou.

Vedľa hlavnej lišty sa potom nachádzajú ďalšie nové funkcie – ikonka pre rýchle vyhľadávanie, prepínač virtuálnych plôch a widgety. Systém ponúka flexibilnú prácu s viacerými oknami, kedy tu nájdete vylepšenú funkciu pre automatické rozloženie 2, 3 alebo 4 aplikácií na obrazovke. Môžete si tak vytvoriť jednotlivé plochy pre každú svoju činnosť a prispôsobiť ich svojim predstavám. Úpravou prešiel aj princíp aktualizácií, ktoré zaberajú zhruba polovičný objem dát oproti Windows 10. Medzi ďalšie zásadné zmeny potom patria nové systémové zvuky, ktoré už nevyľakajú (prevažne starších) užívateľov, pretože nemajú také vysoké frekvencie vibrácií ako ich ekvivalenty z W10.

Operačný systém Windows 11 prináša jednoduchý a svieži dizajn, optimalizáciu prostredia na mieru užívateľovi, väčšiu prehľadnosť pri práci, vzdelávaní i zábave a zároveň kladie veľký dôraz na maximalizáciu produktivity, bezpečnosť a lepšie prepojenie s rodinou a priateľmi.

Dell Mobile Connect

Aplikácia Dell Mobile Connect (označovaná aj ako Alienware Mobile Connect) zaisťuje bezproblémové bezdrôtové prepojenie medzi chytrými telefónmi a počítačmi. Aké konkrétne výhody prináša Dell Mobile Connect?

 1. Používajte viac zariadení súčasne bez toho, aby ste medzi ne museli deliť pozornosť. Dell Mobile Connect prepojí váš šikovný telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.
 2. Riešenie Dell Mobile Connect vám umožní presmerovať oznámenia telefónnych hovorov, SMS správ alebo rýchlych správ a oznámenia z ostatných aplikácií rovno do notebooku. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, keď vám to vyhovuje.
 3. Zrkadlenie obrazovky telefónu sprístupní vaše obľúbené mobilné hry a aplikácie vášmu notebooku.
 4. Váš telefón s počítačom komunikuje cez zabezpečené priame pripojenie Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nie sú nikdy vystavené rizikám nezabezpečeného prenosu cez internet.
 5. Súbory, fotografie, videá, hudbu a dokumenty jednoducho prenesiete medzi počítačom a telefónom so systémom Android bez využívania komplikovaných cloudových úložísk alebo káblov.

Aplikácia Dell Mobile Connect zaisťuje bezproblémové bezdrôtové prepojenie medzi vašim smartfónom a notebookom Dell Inspiron 15 (3511), kedy umožní ovládanie viacerých zariadení súčasne, presmerovanie telefónnych hovorov, SMS správ či mobilných notifikácií, rýchle zrkadlenie obrazovky telefónu alebo prenos súborov aj bez využitia cloudových služieb alebo káblov.

Upozornenie: sprievodná mobilná aplikácia je kompatibilná so systémom iOS 11 a novším a so systémom Android 6 a novším. Počítače s operačnými systémami Linux alebo Chrome nepodporujú aplikáciu Dell Mobile Connect.

Preverená odolnosť

Dell Inspiron 15 prešiel u výrobcu náročným testovaním a obstál v skúške na krátkodobé pôsobenie drsných podmienok pri teplote od -40 do +65 °C. Tlačidlá pre zapnutie sú testované na 40 000 stlačení a tlačidlá klávesnice na 5 miliónov stlačení bez jediného zlyhania. Otváranie, zatváranie, otáčanie – základňa a veko notebooku Inspiron musia vydržať desaťtisíce cyklov. Súčasťou záruky poskytovanej spoločnosťou Dell je aj služba Next Business Day, ktorá vám zaručuje bezstarostnosť v prípade poruchy. K vám domov alebo do kancelárie bude nasledujúci pracovný deň vyslaný profesionálny servisný technik, ktorý zaistí opravu závady.

Súčasťou záruky k notebooku Dell Inspiron 15 (3511) je aj prémiová služba Next Business Day, ktorá vám zaručuje bezstarostnosť v prípade akejkoľvek závady.

Hlavné prednosti

 • Notebook Dell Inspiron 15 (3511) je predurčený pre náročné firemné aj domáce použitie
 • Má odolné veko s až 140° uhlom otvárania, pri ktorom sa základňa mierne nadvihne
 • 15,6" IPS displej ponúka rozlíšenie 1920 x 1080 px a 60Hz obnovovaciu frekvenciu
 • Základným kameňom je úplne nový operačný systém Windows 11 Home
 • Kladie veľký dôraz na maximalizáciu produktivity, bezpečnosť a lepšie prepojenie so svetom.
 • Prináša jednoduchý a svieži dizajn s optimalizovaným prostredím na mieru používateľa
 • Prepracovanie doznala aj ponuka Štart, ktorá sa presunula doprostred hlavného panelu
 • Vedľa hlavnej lišty sa nachádza ikonka pre vyhľadávanie, prepínač virtuálnych plôch a widgety
 • Prípadné aktualizácie zaberajú zhruba polovičný objem dat oproti Windows 10
 • Nové systémové zvuky nevyľakajú užívateľa po každom zaznení
 • Laptop poháňa 2jadrový procesor Intel Core i3-1115G4 so základným taktom 3.0 GHz
 • Procesor sa pýši maximálnou taktovacou frekvenciou až 4,1 GHz v Turbo-Boost režime
 • Obrazové dáta má na starosti grafická karta Intel Iris Xe Graphics G4
 • DirectX 12.1 a OpenGL 4.6 môžu využiť výhody až 384 stream procesorov
 • Shadery slúžia na urýchlenie paralelných výpočtových úloh, čím sa zníži záťaž pre CPU
 • O plynulý chod prístroja sa tiež stará 8GB operačná pamäť DDR4 RAM
 • Kapacitu RAM môžete navýšiť až na celkových 16 GB vďaka voľnému slotu SO-DIMM
 • SSD jednotka s kapacitou 256 GB rapídne zrýchli aplikácie aj načítanie celého OS
 • Disk vám poskytne dostatočný priestor na ukladanie rozličných dát a súborov
 • Notebook obsahuje slot na karty SD pre pohodlné a rýchle zálohovanie a presun dát
 • S Dell Mobile Connect jednoducho spárujete notebook so šikovným zariadením
 • Mobile Connect umožní riadiť viac chytrých telefónov a tabletov súčasne
 • Presmerovanie hovorov, SMS správ či mobilných notifikácií vás spojí s okolitým svetom
 • Zrkadlenie obrazovky telefónu sprístupní vaše mobilné hry a aplikácie vášmu notebooku
 • Prenos rozličných súborov sa zaobíde aj bez využitia cloudových služieb alebo káblov
 • Až 10 hodinovú výdrž notebooku zaistí vysoká kapacita batérie 41 Wh
 • Pri cestovaní oceníte nízku hmotnosť 1,73 kg a kompaktné rozmery 35,9 x 1,9 x 23,5 cm
 • Povrchová úprava má mierne zdrsnenú textúru proti šmuhám a odtlačkom prstom
 • Zároveň uľahčí držanie, pretože eliminuje riziko vypadnutia notebooku Dell Inspiron 15 z ruky

Špecifikácie

 • Značka: DELL
 • Rad: Inspiron
 • Model: 15 (3511)
 • PN: N-3511-N2-312K
 • Určenie: notebook / laptop

Displej

 • Dotykový displej: Nie
 • Technológia: IPS
 • Podsvietenie: LED
 • Uhlopriečka displeja: 15,6"
 • Pomer strán: 16 : 9
 • Maximálne rozlíšenie: Full HD
 • Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
 • Maximálny jas: 220 nitov
 • Farebné pokrytie: NTSC 45 %

Softvér

 • OS: Windows 11 Home
 • Režim operačného systému: S
 • Prechod na bežný režim: jednosmerný

Hardvér

Procesor
 • Model CPU: Intel Core i3-1115G4
 • Architektúra: Tiger Lake Gen 11
 • Litografia: 10 nm SuperFin
 • Pätica / socket: BGA 1449
 • Podpora Hyper-Threading: Áno
 • Počet jadier: 2
 • Počet vlákien: 4
 • Základná frekvencia: 3.0 GHz
 • Turbo Boost režim: Áno (v2.0)
 • Maximálna frekvencia: až 4,1 GHz
 • Level 1 Cache: 192 KB
 • Level 2 Cache: 2,5 MB
 • Level 3 Cache: 6 MB (Intel Smart Cache)
 • Virtualizácia: VT-x, VT-d
 • Ďalšie funkcie procesora: MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.2, AVX, AVX2, AVX-512, BMI1, BMI2, FMA3, AES-NI, CLMUL, F16C, TBT 2.0, EIST, Intel 64, XD bit , HTT, TSX, TXT
Grafická karta
 • Model: Intel Iris Xe Graphics G4
 • Architektúra: Tiger Lake GT2 Gen 12.1
 • Litografia: 10 nm
 • Základná frekvencia GPU: 300 MHz
 • Maximálna frekvencia GPU: 1 100 MHz
 • Počet shaderov / stream procesorov: 384
 • Počet jednotiek pre mapovanie textúr (TMUs): 24
 • Počet jednotiek pre výstupné vykreslenie (ROPs): 12
 • Počet výpočtových jednotiek: 48
 • Level 3 Cache: 3,75 MB
 • Priechodnosť pixelov: 13,2 GPix/s
 • Priechodnosť textúry: 26,4 GTex/s
 • API: OpenGL 4.6, OpenCL 3.0, Vulkan 1.3, DirectX 12.1, Shader Model 6.4
Operačná pamäť
 • Rozhranie RAM: SO-DIMM
 • Typ RAM: DDR4
 • Kapacita RAM: 8 GB
 • Frekvencia RAM: 2 666 MHz
 • Pamäťové sloty: 2 (1 voľný)
 • Maximálna kapacita: až 16 GB
Pevný disk
 • Typ úložiska: SSD
 • Kapacita: 256 GB
 • Rozhranie: M.2 PCIe NVMe

Rozhranie

 • Grafické výstupy: 1x HDMI 1.4
 • DisplayPort: Nie
 • Sieťová karta: Realtek RTL8821CE
 • Bluetooth: Bluetooth v5.0
 • Štandard Wi-Fi: 802.11ac (Wi-Fi 5)
 • LAN rozhranie: Nie
 • Počet USB 2.0 Type-A: 1x
 • Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A: 2x
 • Počet USB 3.2 Gen 1 Type-C: 0x
 • Zvukové rozhranie: 3,5mm Audio Jack
 • Optická mechanika: bez mechaniky
 • Čítačka pamäťových kariet: SD 3.0

Batéria a napájanie

 • Typ batérie: Li-Ion
 • Počet článkov: 3
 • Napätie: 11,4 V DC
 • Kapacita batérie: 41 Wh
 • Maximálna výdrž: až 10 hodín
 • Výkon napájacieho zdroja: 65 W

Audio

 • Mikrofón: duálny
 • Reproduktory: 2x 2 W

Výbava

 • Numerická klávesnica: Áno
 • Slovenský layout: Áno
 • Slovenský layout: Áno
 • Rozlíšenie webkamery: 1280 x 720 @ 30 fps
 • Vstavaný mikrofón: všesmerový
 • Bezpečnostný zámok: Wedge
 • Ďalšia výbava: čítačka pamäťových kariet, čítačka odtlačkov prstov, OS

Fyzické vlastnosti

 • Materiál: plast
 • Farba: čierna
 • Hmotnosť: 1,73 kg
 • Rozmery (Š x V x H): 35,9 x 1,9 x 23,5 cm
 • Hmotnosť balenia: 2,594 kg
 • Rozmery balenia (Š x V x H): 49,6 x 7,7 x 32,6 cm

Obsah balenia

 1. 1x notebook Dell Inspiron 15 (3511)
 2. 1x 65W nabíjací adaptér
 3. 1x príslušná dokumentácia

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 2,294 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Notebook Dell Inspiron 15 3000 (3511) 15.6" FHD, i3-1115G4, 8GB, 256GB SSD, FPR, W11, čierny, 2Y NBD

Notebook pre náročné firemné aj domáce použitie, 15,6" IPS displej, FHD rozlíšenie, W11H v režime S, 2jadrový procesor Intel Core i3-1115G4, 8GB RAM DDR4-2666 + 1 voľný slot SO-DIMM, 6MB Intel Smart Cache, graf. čip Intel Iris Xe Graphics G4, 256GB SSD.

 

inzercia

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.