Notebook Dell Inspiron 15 3000 (3511) 15.6" FHD, i7-1165G7, 16GB, 1TB SSD, W11, černý, 2Y NBD

1 029,73 s DPH 858,11 € bez DPH
Vypredané
Notebook pro náročné firemní i domácí použití, 15,6" IPS displej, FHD rozlišení, Windows 11 Home, 4jádrový procesor Intel Core i7-1165G7, 16GB RAM DDR4-2666 (2x 8 GB), 12MB Intel Smart Cache, grafický čip Intel Iris Xe Graphics G7, 1TB SSD. Černá barva.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN40311033
EAN:
5397184655320
na sklade
vypredané

Notebook Dell Inspiron 15 3000 (3511) 15.6" FHD, i7-1165G7, 16GB, 1TB SSD, W11, černý, 2Y NBD

Notebook Dell Inspiron 15 (3511) je předurčený pro náročné firemní i domácí použití, dosahuje špičkového výkonu a má velice kompaktní rozměry. Samozřejmostí je bezdrátové připojení Wi-Fi 5 a Bluetooth verze 5.0 i široké fyzické rozhraní, jako je kupříkladu HDMI 1.4 port, 3,5mm Audio Jack konektor či 2 porty USB 3.2 s vidlicí typu A. Notebook má odolné víko s až 140° úhlem otevírání, při kterém se základna mírně nadzvedne. Po otevření upoutá vaši pozornost 15,6" displej s IPS panelem a s jemným Full HD rozlišením, který slibuje nízkou odezvu, široké pozorovací úhly, vysoký kontrast i výborné rozdíly mezi černou a bílou.

Notebook Dell Inspiron 15 (3511) nabízí bezdrátové připojení Wi-Fi 5 a Bluetooth verze 5.0 i široké fyzické rozhraní, jako je kupříkladu HDMI port, 3,5mm Audio Jack či 2 porty USB 3.2 s vidlicí typu A.

Základním kamenem notebooku je operační systém Windows 11 Home a centrální procesorová jednotka Intel Core i7-1165G7 se základním taktem 2,8 GHz, která se pyšní 2 fyzickými jádry a 4 vlákny díky podpoře inovativní technologie Hyper-Threading. V režimu Turbo-Boost 2.0 však dosahuje taktovací frekvence až 4,7 GHz, kterou ocení nejenom hráči PC her bez ohledu na preferovaný titul či žánr, ale také celá řada dalších uživatelů všeho druhu.

Základním kamenem notebooku Dell Inspiron 15 (3511) procesor Intel Core i7-1165G7 se 4 fyzickými jádry a 8 vlákny, který v Turbo-Boost 2.0 režimu dosahuje maximální taktovací frekvence až 4,7 GHz.

O další navýšení výpočetní síly procesoru se stará 2kanálový řadič s dvojicí slotů SO-DIMM, který je osazený sadou pamětí RAM typu DDR4-2666 s celkovou kapacitou 16 GB. Operační paměť pak poslouží jako dočasné úložiště procesoru pro spuštěný OS a data aktuálně používaných aplikací, takže se můžete těšit na naprosto plynulý provoz za každé situace. Standard DDR4 patří mezi modernější paměťové technologie, kterými může být váš počítač vybaven. Ve srovnání s předchozí generací DDR3 nabízí několikanásobně vyšší přenosové rychlosti a propustnost dat. RAM je však také o více než 40 % úspornější, což je důsledkem nižšího provozního napětí, které se u tohoto modelu snížilo na hodnotu pouhých 1,2 V.

Notebook Dell Inspiron 15 (3511) je vybavený 2kanálový řadičem a sadou operačních pamětí DDR4-2666 o celkové kapacitě 16 GB (2x 8 GB).

Obrazová data má na starosti integrovaná grafická karta Intel Iris Xe Graphics G7, která potěší všechny herní nadšence, grafické profesionály i celou řadu dalších uživatelů. Čip využívá celkem 640 shaderů k urychlení paralelních výpočetních úloh, čímž uleví CPU od části zátěže. Ať už budete trávit čas na svých virtuálních dobrodružstvích nebo se pustíte do kreativního 3D projektu, vždy vás čeká perfektní výkon.

O obrazový výstup notebooku Dell Inspiron 15 (3511) se stará grafická karta Intel Iris Xe Graphics G7, která využívá celkem 640 shaderů k urychlení paralelních výpočetních úloh, čímž uleví CPU od části zátěže.

Notebook se dále může pochlubit L3 mezipamětí Intel Smart Cache o velikosti 12 MB, která poskytne jádrům dostatek času pro jejich funkci. Mohou tak předběžně načíst data ještě předtím, než vůbec dostanou příkazy. Pro vaše data pak budete mít k dispozici SSD disk s kapacitou 512 GB, který kromě úložného prostoru nabízí také zrychlení aplikací i celého OS, takže vše poběží hladce jako po másle. K tomu dopomůže také softwarový nástroj Dell Optimizer a funkce ExpressResponse, která využívá umělou inteligenci a technologii Intel Adaptix pro rychlejší spuštění nejčastěji používaných aplikací, takže nebudete zbytečně ztrácet čas čekáním.

Notebook je dále vybaven 720p webkamerou, čtečkou paměťových karet, čtečkou otisků prstů a podsvícenou klávesnicí s numerickým blokem, který usnadní vkládání číslovek i dalších matematických a fyzikálních symbolů a jazykových prostředků. Bezpečnostní čip TPM 2.0 na základní desce pak vytváří a ukládá hesla a šifrovací klíče pro ověření, zdali před spuštěním nedošlo k zásahu do počítače, čímž spolehlivě ochrání vaše data a údajů před kybernetickými útoky i sabotáží.

Notebook Dell Inspiron 15 (3511) má vestavěnou 720p webkamerou, která umožní snadnou realizaci videohovorů v HD kvalitě.

Notebook Dell Inspiron 15 se pyšní velice nízkou hmotnost 1,73 kg i vysoce kompaktní rozměry 35,9 x 1,9 x 23,5 cm, takže představuje snadno přenosné zařízení za velice přijatelnou cenu. Každý uživatel pak jednoznačně ocení 41Wh Li-Ion baterii, která přináší skvělou maximální výdrž až 10 hodin, díky čemuž můžete pracovat o poznání déle i bez potřeby zapojení do elektrické sítě. Povrchová úprava má mírně zdrsněnou texturu, aby se snížilo nevzhledné hromadění otisků prstů. Zároveň usnadní držení, jelikož eliminuje riziko vypadnutí notebooku z ruky, tudíž vám bude fungovat stále stejně spolehlivě a po mnohem delší dobu.

Každý uživatel jednoznačně ocení 41Wh Li-Ion baterii, která notebooku Dell Inspiron 15 (3511) poskytuje výdrž až po dobu 10 hodin.

Windows 11

Operační systém Windows 11 Home přináší jednoduchý a svěží design, optimalizaci prostředí na míru uživateli, větší přehlednost při práci, vzdělávání i zábavě a zároveň klade velký důraz na maximalizaci produktivity, bezpečnost a lepší propojení s rodinou a přáteli. Elegantní vzhled je standardně vyladěný do typické světle modré barvy, kdy převládají moderní prvky, jako je průsvitnost, stíny a zaoblené rohy. Přepracování doznala nabídka Start bez živých dlaždic na pravé straně, která se přesunula doprostřed hlavního panelu. Na hlavní panel jednoduše připnete oblíbené aplikace pro přístup jediným kliknutím, kdy běžící aplikace symbolizuje čárka pod ikonkou.

Vedle hlavní lišty se pak nachází další nové funkce – ikonka pro rychlé vyhledávání, přepínač virtuálních ploch a widgety. Systém nabízí flexibilní práci s více okny, kdy zde naleznete vylepšenou funkci pro automatické rozložení 2, 3 nebo 4 aplikací na obrazovce. Můžete si tak vytvořit jednotlivé plochy pro každou svoji činnost a přizpůsobit je svým představám. Úpravou prošel také princip aktualizací, které zabírají zhruba poloviční objem dat oproti Windows 10. Mezi další zásadní změny pak patří nové systémové zvuky, které již nevylekají (převážně starší) uživatele, neboť nemají tak vysoké frekvence vibrací jako jejich ekvivalenty z W10.

Operační systém Windows 11 Home přináší jednoduchý a svěží design, optimalizaci prostředí na míru uživateli, větší přehlednost při práci, vzdělávání i zábavě a zároveň klade velký důraz na maximalizaci produktivity, bezpečnost a lepší propojení s rodinou a přáteli.

Dell Mobile Connect

Aplikace Dell Mobile Connect (označovaná také jako Alienware Mobile Connect) zajišťuje bezproblémové bezdrátové propojení mezi chytrými telefony a počítači. Jaké konkrétní výhody přináší Dell Mobile Connect?

 1. Používejte více zařízení současně, aniž byste mezi ně museli dělit pozornost. Dell Mobile Connect propojí váš chytrý telefon se systémem iOS nebo Android s vaším notebookem.
 2. Řešení Dell Mobile Connect vám umožní přesměrovat oznámení telefonních hovorů, SMS zpráv nebo rychlých zpráv a oznámení z ostatních aplikací rovnou do notebooku. Soustřeďte se jen na jednu obrazovku a odpovídejte, když vám to vyhovuje.
 3. Zrcadlení obrazovky telefonu zpřístupní vaše oblíbené mobilní hry a aplikace vašemu notebooku.
 4. Váš telefon s počítačem komunikuje přes zabezpečené přímé připojení Dell Mobile Connect, takže vaše data nejsou nikdy vystavena rizikům nezabezpečeného přenosu po internetu.
 5. Soubory, fotografie, videa, hudbu a dokumenty jednoduše přenesete mezi počítačem a telefonem se systémem Android bez využívání komplikovaných cloudových úložišť nebo kabelů.
Aplikace Dell Mobile Connect zajišťuje bezproblémové bezdrátové propojení mezi vaším smartphonem a notebookem Dell Inspiron 15 (3511), kdy umožní ovládání vícero zařízení současně, přesměrování telefonních hovorů, SMS zpráv či mobilních notifikací, rychlé zrcadlení obrazovky telefonu nebo přenos souborů i bez využití cloudových služeb nebo kabelů.

Upozornění: doprovodná mobilní aplikace je kompatibilní se systémem iOS 11 a novějším a se systémem Android 6 a novějším. Počítače s operačními systémy Linux nebo Chrome aplikaci Dell Mobile Connect nepodporují.

Prověřená odolnost

Dell Inspiron 15 prošel u výrobce náročným testováním a obstál ve zkoušce na krátkodobé působení drsných podmínek při teplotě od -40 do +65 °C. Tlačítka pro zapnutí jsou testována na 40 000 stisknutí a tlačítka klávesnice na 5 milionů stisknutí bez jediného selhání. Otevírání, zavírání, otáčení – základna a víko notebooku Inspiron musí vydržet desetitisíce cyklů. Součástí záruky poskytované společností Dell je také služba Next Business Day, která vám zaručuje bezstarostnost v případě závady. K vám domů nebo do kanceláře bude následující pracovní den vyslán profesionální servisní technik, který zajistí opravu závady.

Součástí záruky k notebooku Dell Inspiron 15 (3511) je také prémiová služba Next Business Day, která vám zaručuje bezstarostnost v případě jakékoliv závady.

Hlavní přednosti

 • Notebook Dell Inspiron 15 (3511) je předurčený pro náročné firemní i domácí použití
 • Má odolné víko s až 140° úhlem otevírání, při kterém se základna mírně nadzvedne
 • 15,6″ IPS displej nabízí rozlišení 1920 x 1080 px a 60Hz obnovovací frekvenci
 • Základním kamenem je zbrusu nový operační systém Windows 11 Home
 • Klade velký důraz na maximalizaci produktivity, bezpečnost a lepší propojení se světem
 • Přináší jednoduchý a svěží design s optimalizovaným prostředím na míru uživatele
 • Přepracování doznala také nabídka Start, která se přesunula doprostřed hlavního panelu
 • Vedle hlavní lišty se nachází ikonka pro vyhledávání, přepínač virtuálních ploch a widgety
 • Případné aktualizace zabírají zhruba poloviční objem dat oproti Windows 10
 • Nové systémové zvuky nevylekají uživatele po každém zaznění
 • Laptop pohání 4jádrový procesor Intel Core i7-1165G7 se základním taktem 2,8 GHz
 • Procesor se pyšní maximální taktovací frekvencí až 4,7 GHz v Turbo-Boost režimu
 • Obrazová data má na starosti grafická karta Intel Iris Xe Graphics G7
 • DirectX 12.1 a OpenGL 4.6 mohou využít výhod až 640 stream procesorů
 • Shadery slouží k urychlení paralelních výpočetních úloh, čímž se sníží zátěž pro CPU
 • O plynulý chod přístroje se stará 16GB sada operačních pamětí DDR4-2666
 • SSD jednotka o kapacitě 1 TB rapidně zrychlí aplikace i načítání celého OS
 • Disk vám poskytne dostatečný prostor pro ukládání rozličných dat a souborů
 • Notebook obsahuje slot na karty SD pro pohodlné a rychlé zálohování a přesun dat
 • S Dell Mobile Connect snadno spárujete notebook s chytrým zařízením
 • Mobile Connect umožní řídit víc chytrých telefonů a tabletů současně
 • Přesměrování hovorů, SMS zpráv či mobilních notifikací vás spojí s okolním světem
 • Zrcadlení obrazovky telefonu zpřístupní vaše mobilní hry a aplikace vašemu notebooku
 • Přenos rozličných souborů se obejde i bez využití cloudových služeb nebo kabelů
 • Až 10hodinovou výdrž notebooku zajistí vysoká kapacita baterie 41 Wh
 • Při cestování oceníte nízkou hmotnost 1,73 kg a kompaktní rozměry 35,9 x 1,9 x 23,5 cm
 • Povrchová úprava má mírně zdrsněnou texturu proti šmouhám a otiskům prstům
 • Zároveň usnadní držení, jelikož eliminuje riziko vypadnutí notebooku Dell Inspiron 15 z ruky

Specifikace

 • Značka: DELL
 • Řada: Inspiron
 • Model: 15 (3511)
 • PN: N-3511-N2-712K
 • Určení: notebook / laptop

Displej

 • Dotykový displej: Ne
 • Technologie: IPS
 • Podsvícení: LED
 • Úhlopříčka displeje: 15,6″
 • Poměr stran: 16 : 9
 • Maximální rozlišení: Full HD
 • Obnovovací frekvence: 60 Hz
 • Maximální jas: 220 nitů
 • Barevné pokrytí: NTSC 45 %

Software

 • Operační systém: Windows 11 Home
Procesor
 • Model CPU: Intel Core i7-1165G7
 • Architektura: Tiger Lake-U
 • Litografie: 10 nm
 • Patice / socket: BGA 1449
 • Počet jader: 4
 • Počet vláken: 8
 • Základní frekvence: 2,8 GHz
 • Turbo-Boost režim: Ano (v2.0)
 • Maximální frekvence: 4,7 GHz
 • Počet SMP # CPUs: 1
 • Level 1 Cache: 384 KB
 • Level 2 Cache: 5 MB
 • Level 3 Cache: 12 MB (Intel Smart Cache)
 • Podpora virtualizace: VT-x, VT-d
 • Funkce procesoru: MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.2, AES-NI, AVX, AVX2, AVX512, BMI, BMI1, BMI2, F16C, FMA3, AMD64, SMT, Precision Boost, RdRand, ABM, ADX, CLMUL
Grafická karta
 • Model GPU: Iris Xe Graphics G7 80EUs
 • Litografie: 10 nm
 • Základní frekvence GPU: 300 MHz
 • Maximální frekvence GPU: 1 100 MHz
 • Počet výpočetních jednotek: 80
 • Počet jednotek pro mapování textur (TMUs): 40
 • Počet jednotek pro výstupní vykreslení (ROPs): 20
 • Počet shaderů / stream procesorů: 640
 • Mezipaměť L2: 1 MB
 • Mezipaměť L3: 3,75 MB
 • Průchodnost pixelů: 22 GPix/s
 • Průchodnost textury: 44 GTex/s
 • API: OpenGL 4.6, OpenCL 3.0, Vulkan 1.2, DirectX 12.1, Shader Model 6.4
Operační paměť
 • Rozhraní RAM: SO-DIMM
 • Typ RAM: DDR4
 • Frekvence RAM: 2 666 MHz
 • Paměťové sloty: 2 (0 volný)
 • Celková kapacita RAM: 16 GB
 • Provozní napětí RAM: cca 1,2 V
Pevný disk
 • Typ úložiště: SSD
 • Kapacita: 1 TB
 • Rozhraní: M.2 PCIe NVMe

Rozhraní

 • Grafické výstupy: 1x HDMI 1.4
 • DisplayPort: Ne
 • Síťová karta: Realtek RTL8821CE
 • Bluetooth: Bluetooth v5.0
 • Standard Wi-Fi: 802.11ac (Wi-Fi 5)
 • LAN rozhraní: Ne
 • Počet USB 2.0 Type-A: 1x
 • Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A: 2x
 • Počet USB 3.2 Gen 1 Type-C: 0x
 • Zvukové rozhraní: 3,5mm Audio Jack
 • Optická mechanika: bez mechaniky
 • Čtečka paměťových karet: SD 3.0

Baterie a napájení

 • Typ baterie: Li-Ion
 • Počet článků: 3
 • Napětí: 11,4 V DC
 • Kapacita baterie: 41 Wh
 • Maximální výdrž: až 10 hodin
 • Výkon napájecího zdroje: 65 W

Audio

 • Mikrofon: duální
 • Reproduktory: 2x 2 W

Výbava

 • Numerická klávesnice: Ano
 • Český layout: Ano
 • Slovenský layout: Ano
 • Rozlišení webkamery: 1280 x 720 @ 30 fps
 • Vestavěný mikrofon: všesměrový
 • Bezpečnostní zámek: Wedge
 • Další výbava: čtečka paměťových karet, čtečka otisků prstů, OS

Fyzické vlastnosti

 • Materiál: plast
 • Barva: černá
 • Hmotnost: 1,73 kg
 • Rozměry (Š x V x H): 35,9 x 1,9 x 23,5 cm
 • Hmotnost balení: 2,594 kg
 • Rozměry balení (Š x V x H): 49,6 x 7,7 x 32,6 cm

Obsah balení

 1. 1x notebook Dell Inspiron 15 (3511)
 2. 1x 65W nabíjecí adaptér
 3. 1x příslušná dokumentace

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 2,294 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Notebook Dell Inspiron 15 3000 (3511) 15.6" FHD, i7-1165G7, 16GB, 1TB SSD, W11, černý, 2Y NBD

Notebook pro náročné firemní i domácí použití, 15,6" IPS displej, FHD rozlišení, Windows 11 Home, 4jádrový procesor Intel Core i7-1165G7, 16GB RAM DDR4-2666 (2x 8 GB), 12MB Intel Smart Cache, grafický čip Intel Iris Xe Graphics G7, 1TB SSD. Černá barva.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.