Radosť nakupovať...

Taška National Geographic Earth Explorer Messenger S (2347)

90,36 s DPH 75,30 € bez DPH
Predaj skončil
7,59 l fotobrašna pre 1 DSLR/CSC kameru, 2 až 4 objektívy, 12” notebook alebo tablet a ďalšie príslušenstvo, vhodná aj pre drony DJI Mavic Pro/Spark, externé pripevnenie statívu. Prírodná bavlna a konopné vlákna. Zemitá khaki farba so zeleným podtónom.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN5490073
EAN:
8024221668131
na sklade
vypredané

Taška National Geographic Earth Explorer Messenger S (2347)

Špeciálna fotobrašňa National Geographic Earth Explorer Messenger S príde vhod na pohodlné a bezpečné prenášanie DSLR a CSC fotoaparátov aj s potrebným vybavením. Ponúkne vytúžený priestor s objemom 7,59 l pre samotný prístroj, 2 až 4 objektívy, statív, externý blesk, až 12” notebook/tablet, kabeláž aj ďalšie príslušenstvo, kedy odnímateľné deliče poskytujú možnosť prispôsobenia fotokomory veľkosti a tvaru uloženej techniky, jednoduchú organizáciu vnútorného obsahu aj vysokú tlmivosť a odolnosť voči silným nárazom a vibráciám. Taška je tiež vhodná na uloženie dronu DJI Mavic Pro/Spark aj so všetkým príslušenstvom, takže rovnako poteší všetkých majiteľov týchto modelov bezpilotných lietadiel.

Fotobrašňa National Geographic Earth Explorer Messenger S príde vhod na pohodlné a bezpečné prenášanie fotoaparátov či dronov aj s potrebným vybavením.

Hlavné prednosti

 • Fotobrašňa Nat Geo Earth Explorer S ponúka vnútorný objem 7,59 l
 • Hravo pojme 1 fotoaparát, až 4 objektívy aj ďalšie vybavenie
 • V taške môžete prenášať aj dron DJI Mavic Pro / Spark
 • To poteší všetkých majiteľov týchto bezpilotných lietadiel
 • Pri práci v teréne budete mať všetko potrebné ihneď po ruke
 • Odnímateľné deliče prispôsobia komoru veľkosti a tvaru vašej výbavy
 • To zaistí lepšiu organizáciu vnútorného obsahu pre vyššiu prehľadnosť
 • Otváranie hlavného poklopu od seba zaistí ľahký a rýchly prístup
 • Nepremeškáte tak žiadny zaujímavý okamih hľadaním fotoaparátu
 • Do vnútorného vrecka bezpečne uschováte svoj notebook alebo tablet
 • 1 veľké a 2 malé vonkajšie vrecká na zips sú vhodné pre ďalšie doplnky
 • Pomocou elastického sťahovacieho pásika uchytíte menší statív
 • Do bočného vrecka ľahko umiestnite fľašu s vodou alebo termosku s čajom
 • Počas horúcich letných dní tak stále budete dodržiavať pitný režim
 • V zimných mesiacoch sa zase môžete ohriať teplým nápojom
 • Táto aktovka má veľmi nízku hmotnosť a kompaktné rozmery
 • Vďaka tomu poslúži ako príručná batožina do lietadla
 • Fotobrašna má špeciálnu pásku na pripevnenie na cestovný kufor
 • Odnímateľný ramenný popruh prináša ideálne rozloženie hmotnosti
 • Deliče poskytujú maximálnu odolnosť voči nárazom a vibráciám
 • To pomáha chrániť uloženú techniku ??pred poškodením
 • Táto kabela je vyrobená z prírodnej bavlny a konopných vlákien
 • Vodoodpudivý poťah uchová obsah pekne v suchu av teple
 • Zaistí nízku úroveň navlhavosti pre rýchle schnutie tkaniny
 • Vyklápacia AWC pláštenka vytvorí nezdolnú bariéru proti vode
 • Dvojité zatváranie zvyšuje vodeodolnosť aj prachuvzdornosť tejto tašky
 • Konopné vlákna garantujú vyššiu odolnosť voči ďalším vonkajším vplyvom
 • Fotobrašna vám bude slúžiť stále rovnako spoľahlivo po dlhšiu dobu
 • Ľúbivý dizajn poteší všetkých priaznivcov retro a vintage štýlu
 • Prim tu hrá zemitá khaki farba so zeleným podtónom
 • Na béžovej podšívke sa nachádza motív s kompasom a mapou
 • Taška bola vyrobená renomovanou talianskou značkou Manfrotto

Praktickosť predovšetkým

Dokonale polstrovaná hlavná komora zaistí ľahký a rýchly prístup k vášmu fotoaparátu, kedy sa vo vnútri nachádza aj samostatné vnútorné vrecko na uloženie 12” notebooku alebo tabletu. Na boku tašky nájdete menšie vrecko, do ktorého ľahko umiestnite fľašu s vodou alebo termosku s čajom či kávou, takže počas horúcich letných dní budete stále dodržiavať pitný režim a naopak v zimných mesiacoch sa môžete ohriať teplým nápojom.

Rovnako nechýba 1 veľké a 2 malé vonkajšie vrecká na zips pre ľahký prenos drobnej elektroniky a ďalšieho príslušenstva. Poteší aj elastický sťahovací pásik na uchytenie menšieho statívu, vďaka čomu získate ostrejšie a stabilnejšie snímky bez akéhokoľvek náznaku po rozmazaní. Pri práci v teréne tak budete mať všetko potrebné ihneď po ruke, vďaka čomu môžete lepšie reagovať na neustále sa meniace podmienky aj ďalšie neočakávané situácie.

Fotobrašňa National Geographic Earth Explorer Messenger S ponúkne vytúžený priestor pre samotný prístroj, 2 až 4 objektívy, statív, externý blesk, 12-palcový notebook/tablet, kabeláž aj ďalšie príslušenstvo.

Fotobrašna pre každú cestu

Odnímateľný ramenný popruh prináša ideálne rozloženie hmotnosti, čo zaistí maximálne pohodlie pri náročnejších fotografických potulkách. Pomocou pásky na zadnej strane uchytíte túto fotobrašňu na cestovný kufor, čím si uľahčíte prestupy na ďalšie lety či prechádzanie letiskovými kontrolami. Navyše vďaka miniatúrnym rozmerom 36 x 26 x 15 cm spĺňa podmienky väčšiny leteckých spoločností na svete, takže poslúži aj ako praktická príručná batožina. Za inšpiráciou sa teda môžete vydať skutočne kamkoľvek úplne bez obmedzenia, kedy pred odletom už nemusíte svoju tašku aj s drahocenným nákladom vo vnútri dávať z ruky, vďaka čomu ju budete mať neustále na očiach aj na palube lietadla.

S fotografickou taškou National Geographic Earth Explorer Messenger S sa teda môžete vydať za inšpiráciou skutočne kamkoľvek úplne bez obmedzenia.

Dobrodružstvo stojí za to

Cestovatelia sú snílkovia, ktorí dokážu pretvoriť svoje sny na skutočnosť! Legendárna kolekcia Earth Explorer cieli prevažne na scestovaných fotografov a kameramanov s vysokými nárokmi na praktickosť a celkový vzhľad, ktorí sa nezľaknú žiadne výzvy a radi uskutočnia aj tú najnáročnejšiu fotografickú expedíciu za novou inšpiráciou. Batoh Nat Geo Earth Explorer Backpack S vás tak bude skvele reprezentovať počas cestovania aj pri samotnom snímaní v teréne, ktoré bude o to jednoduchšie vďaka objemnému vnútornému priestoru a širokej výbave vreciek a priehradok.

Tento tlmok sa navyše pýši ľúbivým prevedením, v ktorom hrá prím zemitá khaki farba so zeleným podtónom. Dizajn podšívky dostal nádherný cestovný motív s kompasom a mapou na svetlo béžovom podklade, ktorý mierne pripomína tradičný vzhľad starožitných glóbusov so skrytým úložným priestorom. Fotografický batoh tak zaujme nielen cestovateľov, bádateľov a dobrodruhov, ale aj všetkých milovníkov elegantného retro a vintage štýlu.

Fotobrašna National Geographic Backpack S z legendárnej kolekcie Earth Explorer cielia prevažne na scestovaných fotografov a kameramanov s vysokými nárokmi na praktickosť a celkový vzhľad.

Fotobrašna do každého prostredia

Brašnu tvorí zmes prírodnej bavlny a konope so špeciálnym vodoodpudivým povlakom, ktorý všetky dôležité veci uchová pekne v suchu av teple aj počas silného lejaku. K tomu dopomôže aj všitá vyklápacia pláštenka All Weather Cover, ktorá vytvorí nezdolnú bariéru medzi mokrým vonkajškom a suchým vnútrom. Navyše použitý materiál zaistí nízku úroveň navlhavosti, takže po vypraní uschne brašna oveľa rýchlejšie oproti bežnej batožine. Vodeodolnosť a prachuvzdornosť ešte viac zvyšuje dvojité zatváranie hlavnej komory pomocou lemu so zipsom a veka s elastickou páskou a mosadznou prackou, takže bude všetok vnútorný obsah maximálne chránený za každej situácie.

Použitá prírodná bavlna zaistí nebývalý komfort za každej situácie a konopné vlákna poskytujú zvýšenú oteruvzdornosť a pevnosť v ťahu, kedy ani pri častom praní nestrácajú na svojej jedinečnej sile. Konope má navyše antibakteriálne vlastnosti a je odolné voči drobnému hmyzu, materským mikroorganizmom a ďalším rozličným škodcom, ako sú napríklad štetičkovce, čierna pleseň, mory, červotoči alebo kožojedi. Tento batoh vám tak bude slúžiť stále rovnako spoľahlivo po oveľa dlhšiu dobu, teda sa stane nenahraditeľným pomocníkom v rozličných prostrediach bez ohľadu na okolité podmienky a podnebie.

Všitá vyklápacia pláštenka All Weather Cover uchová úložný obsah pekne v suchu av teple aj počas silného lejaku, kedy vytvorí nezdolnú bariéru medzi mokrým vonkajškom a suchým vnútrom fotobrašne National Geographic Earth Explorer S.

Konopné vlákna = šetrnosť k prírode

Medzi nesporné výhody technického konope rozhodne patrí možnosť pestovania bez využitia chemických hnojív a pesticídov z dôvodu rýchleho rastu rastliny. Spracovanie konope navyše nevyžaduje veľké množstvo vody v porovnaní s inými prírodnými rúnami, ako je bavlna, rúno alebo ľan. Zatiaľ čo na výrobu 1 kg indickej bavlny sa priemerne využije cca 10 000 l, tak na rovnaké množstvo konope sa spotrebuje približne 2 719 l vody. Kúpou fotografického batohu National Geographic Earth Explorer Backpack S tak prispievate k udržateľnosti planéty, k ochrane životného prostredia aj k šetrnému riadeniu prírodných zdrojov úplne bez kompromisov na kvalitu spracovania, odolnosť a pohodlie počas nosenia.

Zatiaľ čo na výrobu 1 kg indickej bavlny sa priemerne využije cca 10 000 l vody, tak na rovnaké množstvo konopných vlákien sa spotrebuje iba 2 719 l.

Poznávajte s Nat Geo!

National Geographic je dokumentárne vzdelávací televízny kanál, za ktorým stojí mediálny a zábavný konglomerát Walt Disney Company. Už od svojho začiatku v roku 1997 baví a informuje divákov všetkého druhu, pretože ponúka pôsobivú kombináciu pútavých príbehov naprieč jednotlivými žánrami, kedy zasahuje do sveta prírody, vedy, bádateľských prieskumov, dobrodružných a historických výprav i detailných pohľadov na renomovaných odborníkov, nové poznatky , zaujímavé miesta a významné organizácie.

TV stanica National Geographic vydáva aj dokumentárne cykly a filmy z vlastnej produkcie, pomocou ktorých sa snažia odhaliť odpovede na tie najzásadnejšie prírodné, technologické, kultúrne i etnické otázky súčasnosti. Teraz kanál vysiela v 37 jazykoch a je dostupný v 163 krajinách, kde obsah tejto stanice odoberá približne 380 miliónov domácností.

National Geographic je dokumentárne vzdelávací TV kanál, ktorý sa zaoberá svetom vedy, prírody, bádateľských, dobrodružných a historických výprav a detailných pohľadov na renomovaných odborníkov, nové poznatky z odboru, zaujímavé miesta a významné organizácie.

Špecifikácie

 • Výrobca: Manfrotto
 • Značka: National Geographic
 • Kolekcia: Earth Explorer
 • Model: Messenger S
 • PN: E61PNG2347
 • Určenie: fotografická brašna

Transport

 • Vrchné madlo/pútko: Áno
 • Počet popruhov: 1
 • Odnímateľný popruh: Áno
 • Pútko na opasok: Áno
 • Súlad s predpismi pre palubnú batožinu: Áno

Priestor

 • Typ uzatvárania: zips
 • Počet vonkajších vreciek: 3
 • Celkový objem tašky: 7,59 l
 • Interné rozmery: 33 x 23 x 10 cm
 • Priehradka pre notebook / tablet: 33 x 26 x 1,5 cm
 • Priehradka pre osobné veci: Nie
 • Možnosť pripevnenia statívu: Áno
 • Kapacita: CSC / DSLR fotoaparát, 3 až 4 objektívy, dron, notebook, tablet, chytrý telefón, statív, externý blesk a ďalšie príslušenstvo

Kompatibilita

 • Príklady kompatibilných dronov: DJI Mavic Pro, DJI Mavic Spark
 • Príklady kompatibilných kamier: Canon EOS M5, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II , Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC- GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7 II, Sony A7 III, Sony Alpha 7 S, Sony Alpha 7 II, Panasonic Lumix DMC-GH5, Fujifilm X-T20, Sony Alpha 9 a mnoho ďalších

Odolnosť

 • Vodeodpudivosť: Áno
 • Nízka navlhľavosť: Áno
 • Oteruvzdornosť: Áno
 • Teplotná húževnatosť: Áno
 • Odolnosť proti UV žiareniu: Áno
 • Odolnosť voči mikroorganizmom: Áno

Fyzické vlastnosti

 • Materiál: prírodná bavlna, konopné vlákna
 • Farba: zelená khaki, svetlo béžová, biela
 • Čistá hmotnosť: 0,9 kg
 • Vonkajšie rozmery (Š x V x H): 36 x 26 x 15 cm

Obsah balenia

 1. 1x fotobatoh Nat Geo Earth Explorer Messenger S
 2. 1x príslušná dokumentácia

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 0,9 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Taška National Geographic Earth Explorer Messenger S (2347)

7,59 l fotobrašna pre 1 DSLR/CSC kameru, 2 až 4 objektívy, 12” notebook alebo tablet a ďalšie príslušenstvo, vhodná aj pre drony DJI Mavic Pro/Spark, externé pripevnenie statívu. Prírodná bavlna a konopné vlákna. Zemitá khaki farba so zeleným podtónom.

 

inzercia

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.