Radosť nakupovať...

Televízor LG 50NANO81P NanoCell 4K UHD

614,11 s DPH 511,76 € bez DPH
49,5" Smart TV, WebOS 6.0, 4jadrový procesor Alpha 7, hlboké učenie ThinQ AI, IPS panel, NanoCell, 4K rozlíšenie, HDR10+, HGiG, UHD Dimming, Filmmaker Mode, Game Optimizer, VRR/G-Sync/FreeSync/ALLM , DVB-T2/C/S2, virtuálny 3D zvuk Dolby Atmos.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN56614089
EAN:
8806091199096
na sklade
vypredané

Televízor LG 50NANO81P NanoCell 4K UHD

Televízor LG 50NANO81P  s uhlopriečkou 49,5” zaistí úchvatný pohľad v rozlíšení až 3 840 x 2 160 px vďaka podpore technológií, ako je HDR10 či HLG. Vstavaný IPS panel potom prináša konzistentné farby, výborné rozdiely medzi čiernou a bielou, široké pozorovacie uhly 178 ° v horizontálnej i vertikálnej rovine a veľmi rýchlu odozvu. Panel rýchlo prekresľuje a nie je vôbec oneskorený, čo ocenia herní nadšenci všetkého druhu. Vášnivých hráčov potom poteší aj funkcia Game Optimizer pre jednoduché nastavenie obrazu či prémiová technológia HGiG pre úplne vyladené HDR.Filmových fanúšikov potom nadchne podpora Dolby Vision IQ a Dolby Atmos, ktoré inteligentne upravujú nastavenie obrazu aj zvuku na základe sledovaného žánru, obsahu a okolitého prostredia.

Televízor LG 50NANO81P so 49,5-palcovou uhlopriečkou zaistí úchvatný pohľad v rozlíšení až 3 840 x 2 160 px.

Hlavné prednosti

 • 49,5” múdra televízia LG 50NANO81P  ponúka špičkové rozlíšenie 4K UHD
 • LG WebOS 6.0 vám umožní stiahnuť a nainštalovať ľubovoľnú aplikáciu
 • Galéria aplikácií obsahuje široký výber, ako je YouTube, Spotify, Netflix či Disney+
 • Tento televízor podporuje novú generáciu digitálneho vysielania DVB-T2
 • IPS panel prináša konzistentné farby, široké pozorovacie uhly aj veľmi rýchlu odozvu
 • HDR optimalizuje farby a výrazne rozšíri znázornenie rôznych odtieňov
 • Vysoko dynamický rozsah príde vhod pri tmavých scénach
 • UHD Dimming automaticky upravuje nastavenie jednotlivých častí panelu
 • 4K AI Upscaling upraví nižšie rozlíšenie na 4K bez ohľadu na zdrojový materiál
 • Filmmaker Mode bol vytvorený s cieľom zachovať kreatívny zámer prehrávaného obsahu
 • Tento kinematografický režim deaktivuje vyhladzovanie pohybu aj ďalšie technológie
 • Rešpektuje autentické parametre, takže uvidíte presne to, čo zamýšľali samotní tvorcovia
 • Ponuka Game Optimizer vám umožní upravovať jas, kontrast, FPS či ďalšie parametre
 • VRR umožní televízoru automatickú úpravu obnovovacej frekvencie podľa platformy
 • FreeSync a G-sync zamedzia nepríjemnému trhaniu obrazu počas hrania či sledovania
 • ALLM režim maximálne zníži latenciu, vďaka čomu zaistí ešte realistickejšie spracovanie
 • Firma LG sa môže pochváliť novou spoluprácou so spoločnosťou Microsoft
 • Vďaka tomu bude prepojenie medzi LG 50NANO81P  a Xboxom ešte silnejšie
 • Môžete sa tak spoľahnúť na ohromujúcu kvalitu a bleskurýchlu odozvu pri hraní hier
 • Procesor televízie identifikuje hlasy, efekty a frekvencie pre následné vylepšenie zvuku
 • Simulácia priestorového zvuku Dolby Atmos vás lepšie vtiahne do centra diania
 • Namiesto kanála či reproduktora priraďuje konkrétne miesto, v ktorom má zvuk zaznieť
 • Kvôli väčšej autenticite 3D zvuku neprídete o žiadne ruchy v pozadí filmu, seriálu či hry
 • Vylepšené DLNA sprehľadní prezeranie najrozšírenejších dátových formátov v zložkách

Prívetivé užívateľské prostredie

Vylepšený operačný systém LG WebOS 6.0 je svižný a prehľadný a navyše vám zaistí veľmi ľahký prístup k YouTubu, Netflix, HBO Go, Amazon PrimeVideo ak mnohým ďalším službám a aplikáciám. Užívateľské prostredie ponúka základné funkcie, ako je Elektronický programový sprievodca (EPG), teletext alebo HbbTV. USB rozhranie a DLNA uľahčí prezeranie bežných dátových formátov v zložkách, ako je napríklad JPEG, MP3 alebo MPEG, takže si veľmi ľahko prezriete fotografie z dovolenky, vypočujete si svoj milovaný hudobný album alebo si prehráte obľúbený seriál.

Svižný a prehľadný operačný systém WebOS 6.0 vám umožní stiahnuť a nainštalovať ľubovoľnú aplikáciu do pamäte televízora LG 43NANO75P.

Umelecké arcidielo

Malebné umelecké diela už nie sú určené iba pre steny! Televízor LG 50NANO81P je navrhnutý tak, aby sa stal elegantným dizajnovým prvkom vo vašej domácnosti aj v kancelárii, kedy vďaka minimalistickému dizajnu pôsobí ako slávne umelecké arcidílo z vyhlásenej galérie. Umiestniť ho však môžete na stenu či kamkoľvek do priestoru, k čomu dopomôže unikátny voliteľný stojan LG Gallery, ktorý dá vyniknúť elegantným krivkám televízora. Doplnková konzola zase umožní pripojenie ďalších drobných zariadení všetkého druhu a dômyselné vedenie káblov urobí krátky proces s neprehľadnou spleťou šnúr.

Díky televizoru LG 50NANO81P a originálnímu stojánku Gallery Stand již nejdou malebná umělecká díla určena pouze pro stěny.

Nanočastice pre čisté a verné farby

Technológia NanoCell využíva nanočastice na filtrovanie a vylepšovanie farieb, pričom odstraňuje nečistoty z vlnových dĺžok RGB. Vďaka tomu sú na obrazovke zobrazované iba čisté a verné farby, čo prinesie živší a realistickejší obraz, ktorý vdýchne život akémukoľvek multimediálnemu obsahu.

Active HDR

Vysoký dynamický rozsah HDR10 zvyšuje jasné vyznenie obrazu vašej TV, takže si môžete vychutnať obrovské spektrum farieb. Rozširuje možnosti zobrazenia rôznych odtieňov aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach, takže si užijete každú sekvenciu v tej najlepšej možnej kvalite a neuniknú vám tak ani tie najjemnejšie detaily. Pri dynamických metadátach upravuje televízor signál scénu za scénou podľa sekvencie políčok, čo umožňuje, aby bol obsah prispôsobený charakteristike vášho panelu pre zobrazenie scén s optimálnou sýtosťou a jasom.

Televízne stanice však často vysielajú v inom HDR formáte, takže sa môže obraz automaticky previesť do SDR režimu. HLG je HDR štandard, ktorý z týchto dôvodov vyvinula britská BBC a japonská NHK, kedy do éteru vysiela štandardný SDR signál ak tomu pridáva voliteľnú zložku pre HDR televízor. Tento formát sa teda hodí pre všetkých, ktorí preferujú klasické televízne vysielanie namiesto prehrávania z Blu-ray diskov a online požičovní. Pre nastavenie jasu pri HDR sa nepoužívajú metadáta, ale dvojca gamma kriviek, z čoho je odvodený aj celý názov štandardu Hybrid Log Gamma.

Vysoký dynamický rozsah HDR10 zvyšuje jasné vyznenie obrazu vašej TV, takže si môžete vychutnať obrovské spektrum farieb.

4K AI Upscaling

Technológia 4K AI Upscaling upravuje kvalitu obrazu z nižšieho rozlíšenia na vyššie. Vďaka tomu si tak môžete všetok audiovizuálny obsah vychutnať v špičkovom 4K UHD rozlíšení bez ohľadu na zdrojový materiál. Technológia potom využíva výkonný procesor, ktorý automaticky analyzuje vstupný zdroj, aby znížil šum obrazu, obnovil stratené detaily a zostril hrany objektov aj text. Počas upscalingu sa zvyšuje pôvodné vstupné rozlíšenie veľmi prirodzene, takže skoro ani nespoznáte, že bol záznam umelo vylepšený.

Televizor LG 50NANO81P využívá 4K AI Upscaling k úpravě kvality obrazu z nižšího rozlišení na vyšší.

Filmmaker Mode

Výrobcovia televízorov v posledných rokoch pridávajú jednu funkciu na vylepšenie obrazu za druhú a podľa niektorých názorov tieto technológie prinášajú viac škody ako úžitku, pretože filmy na obrazovke televízie vyzerajú inak, než pôvodne zamýšľali ich tvorcovia. Filmmaker Mode bol teda vytvorený s cieľom zachovať kreatívny zámer prehrávaného obsahu, kedy tento režim deaktivuje vyhladzovanie pohybu a iné technológie a zároveň rešpektuje autentické parametre filmárov, ako sú farby alebo snímkovacia frekvencia. Tento režim je tak vhodný pre študentov kinematografie a skutočných filmových nadšencov, ktorí najviac ocenia danú snímku či seriál v pôvodnej podobe.

HDR Gaming Interest Group

Najznámejší výrobcovia herných konzol a televízorov sa spojili s hernými vývojármi, aby vytvorili presné pokyny a osvedčené postupy pre implementáciu HDR v hrách, čím podnietili vytvorenie exkluzívnej HGiG / HDR GIS technológie. Tá výrazne zlepší komunikáciu medzi vašou televíziou, konzolou a hrou, vďaka čomu sa HDR zobrazuje tak, ako to zamýšľal daný tvorca hry.

Zásadný problém pre hráča totiž nastáva vo chvíľach, keď sa televízor pokúsi o tónovú mapu už zmapovaného obrazu, vďaka čomu bude výsledný obsah v HDR príliš tmavý. Ďalšou chybou sú nepodrobné farebné prechody, kedy napríklad pri bielej s rozsahom od 0 do 10 000 nitov často dochádza k prevodu farebného gradientu do rozmedzia 0 až 1 000 nitov, čím sa odstránia všetky biele nuansy a v takom prípade strácate mnoho dôležitých detailov.

Hlavným cieľom HGiG je teda zabrániť tvorbe týchto defektov, kedy sa herná konzola naučí presné parametre vašej TV, aby mala vždy zodpovedajúci výstup pri všetkých hrách. Toto spracovanie HDR obsahu navyše nespotrebováva hardvérové ??zdroje, takže vôbec neovplyvní plynulosť hraného titulu.

Exkluzivní HGiG / HDR GIS technologie zlepší komunikaci mezi vaší televizí, konzolí a hrou, díky čemuž se HDR zobrazuje tak, jak to zamýšlel daný tvůrce hry

Game Optimizer

Pomocou funkcie Game Optimizer môžete ľahko upraviť jednotlivé parametre obrazovky v reálnom čase, ako je napríklad jas, kontrast, oneskorenie na vstupe, FPS či HDR, vďaka čomu dosiahnete lepšie herné výsledky. Môžete tiež efektívnejšie využívať technológie, ako je VRR, Nvidia G-Sync a AMD FreeSync a režim automatickej nízkej latencie (ALLM), vďaka čomu získate pôsobivý obraz s jemnými detailmi bez akéhokoľvek oneskorenia, sekania, chvenia, trhania či rozostrenia.

Nový panel Game Dashboard vám umožní rýchlo skontrolovať alebo upraviť niektoré nastavenia funkcie Game Optimizer za pochodu, takže rozbehnutú hru nemusíte prepínať do okna či dokonca úplne vypnúť. Keď je panel otvorený, môžete sa vrátiť do optimalizátora a získať prístup k ďalším nastaveniam alebo zmeniť farbu priehľadového displeja v hernom štýle. Funkcia Game Optimizer tiež poskytuje prednastavené režimy pre rôznorodé herné žánre, vrátane RPG alebo RTS, čo určite poteší všetkých hráčov bez ohľadu na preferovaný titul.

Pomocou funkcie Game Optimizer môžete ľahko upraviť jednotlivé parametre LG 43UP7500 v reálnom čase, ako je napríklad jas, kontrast, oneskorenie na vstupe, FPS či HDR.

Spojenie LG a Microsoft

Firma LG sa môže pochváliť novou spoluprácou so spoločnosťou Microsoft, ktorá vyrába obľúbené herné konzoly Xbox. Vďaka tomu bude prepojenie medzi televízorom LG a Xboxom ešte silnejšie a výhodnejšie než kedykoľvek predtým, keď sa môžete spoľahnúť na ohromujúcu kvalitu obrazu a mimoriadne rýchlu odozvu, ku ktorej by ste pri bežných televízoroch ani nepriblížili.

Prepojenie medzi televízorom 43NANO75P a Xboxom bude ešte silnejšie a výhodnejšie než kedykoľvek predtým vďaka novej spolupráci spoločností LG a Microsoft.

Zvuk, ktorý vás zaručene pohltí!

V televízore LG 50NANO81P  sa potom nachádza dvojica reproduktorov o celkovom akustickom výkone až 20 W RMS, ktoré sa postarajú o dostatočné ozvučenie. Jednoduché pripojenie reproduktorov cez Bluetooth obohatí váš priestor o realistickejší zvuk, čo zaistí tú správnu atmosféru za každej situácie. Procesor televízie navyše dokáže vylepšiť audio podľa daného obsahu! Umelá inteligencia TV analyzuje všetky zdroje, kedy sa učia z viac ako 17 miliónov zvukových dátových bodov na identifikáciu hlasov, efektov i frekvencií. Výsledkom je zreteľnejší zvuk, ktorý bude optimalizovaný na mieru vášmu obsahu, či už ide o výraznejšie vokály alebo zvukové efekty z filmov a seriálov.

Prémiový virtuálny 3D zvuk Dolby Atmos vás teleportuje priamo do centra diania prostredníctvom post-processingu, vďaka čomu získate maximálne povedomie o vašom okolí. Táto technológia závisí od priestorového kódovania, v ktorom sa jednotlivým ruchom nepriraďuje kanál alebo reproduktor, ale priamo miesto v priestore, v ktorom má zvuk zaznieť. Túto vlastnosť TV ocenia napríklad hráči, ktorým DA umožní lepšie lokalizovať protivníkov so zabijackou presnosťou. Už vám teda neunikne kadejaké spadnutie špendlíka, kroky nepriateľa či nepatrné uštipnutie za stromom neďaleko, keď váš avatar kráča lesom.

Televízor si obľúbia aj hudobní a kinematografickí nadšenci kvôli väčšiemu realizmu a autenticite podania zvuku, pretože vždy parádne budete počuť každý tón z vášho obľúbeného albumu či rôzne filmové ruchy z kultových bijakov. Neprídete tak o praskanie štítov a rinčanie mečov pri veľkej stredovekej bitke, cvakavý zvuk mechaniky zbrane a cinkanie padajúcich nábojov pri záverečnej prestrelke, burácanie motora počas pouličných pretekov, tikot hodiniek pri dlhom čakaní hlavného hrdinu, vysoké tiahle debny pri obrazoch hororovej snímky aj ďalšie zvukové detaily z vášho obľúbeného filmového či seriálového sveta.

Procesor televízie LG 43NANO75P sa učí z viac ako 17 miliónov zvukových dátových bodov, kedy identifikuje hlasy, efekty a frekvencie, aby mohol potom optimalizovať výsledný zvuk podľa konkrétneho žánru.

Šport je poézia pohybu a činu

Na svoje si prídu aj športoví fanúšikovia, pretože už neprídu o žiadny dôležitý zápas či preteky. Aj keď práve sledujete film či iný program, vďaka funkcii Športové upozornenie vám neunikne žiadny dôležitý detail o športovom zápolení vášho obľúbeného tímu. Športové upozornenie vám totiž podáva informácie pred zápasom, počas neho aj po ňom, takže budete vedieť naozaj o všetkom, čo sa na danom športovisku odohralo.

Chytrá televízia LG 43NANO75P sa pýši funkciou Športové upozornenie, vďaka ktorej športoví nadšenci neprídu o žiadny dôležitý zápas či závod.

Kúzelná palička namiesto ovládača

LG vylepšilo aj dodávané diaľkové ovládanie Magic Remote! Teraz ponúka lepšiu ergonómiu pre ľahšie držanie a uľahčuje rýchle vyhľadávanie pomocou ovládacieho kolieska a praktického ukazovátka. Intuitívnej obsluhe nahráva aj umelá inteligencia alebo 2 vyhradené tlačidlá pre hlavných poskytovateľov obsahu. Novinkou je parádna funkcia Magic Tap pre ľahké pripojenie telefónu k TV, ku ktorému postačí iba poklepanie na ovládač vďaka integrovanému modulu NFC.

Chytrú televíziu LG 43NANO75P je možné ovládať pomocou „kúzelného“ diaľkového ovládača Magic Remote..

Hlasové ovládanie a hlboké učenie

Často hľadáte zapadnutý diaľkový ovládač a nemôžete? Týmto dňom už odzvonilo! Televízor totiž podporuje hlasové ovládanie cez Amazon Alexa či Google Assistant, kedy stačí povedať „Hi, LG“, zadať povel a zmeniť tak nastavenie televízora či získať užitočné informácie. Môžete tak požiadať svojho virtuálneho asistenta o zmenu hlasitosti, nájdenie novej série obľúbeného seriálu alebo o report pripojených zariadení vo vašej inteligentnej domácnosti. TV je navyše obohatená o technológiu hlbokého učenia LG ThinQ AI, takže čím viac budete používať hlasové príkazy, tým lepšie vám bude fungovať.

Chytrá televízia LG 43NANO75P podporuje hlasové ovládanie cez Amazon Alexa či Google Assistant.

DVB-T2

Podpora štandardu DVB-T2 garantuje pripravenosť televízorov LG na novú generáciu digitálneho vysielania DVB-T2 vo formátoch MPEG-4 AVC (H.264) a MPEG-H HEVC (H.265).

Smart TV LG 43NANO75P podporuje novú generáciu digitálneho televízneho vysielania DVB-T2.

Špecifikácie

 • Značka: LG
 • Model: 43NANO75P
 • Určenie: Smart TV / múdra televízia
 • Pocesor: LG ?7 4K Gen4 AI
 • Počet výkonnostných jadier: 4x
 • Operačný systém: WebOS 6.0

Obraz

 • Technológia podsvietenia: Edge LED
 • Typ panelu: IPS
 • Uhlopriečka obrazovky: 125,73 cm (49,5”)
 • Rozlíšenie displeja: 4K UHD (3840 x 2160 px)
 • Obrazové body: 89 PPI (35 ppcm)
 • Rozstup pixelov: 0,285 mm
 • Pomer strán: 16:9/1,778:1
 • Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
 • Variabilná obnovovacia frekvencia: až 120 Hz
 • Interpolačné technológie: TruMotion
 • Bežný jas: cca 250 nits
 • Maximálna úroveň jasu: až 300 nits
 • Frame Rate Control (FRC): Áno
 • Bitová hĺbka panelu: 10-bit (8-bit + FRC)
 • Počet farieb: 1 073 741 824
 • Statický kontrast: 5300 : 1
 • Podpora ALLM: Áno
 • Podpora Freesync: Áno
 • Podpora G-Sync: Áno
 • Podpora VRR: Áno
 • HDR / vysoko dynamický rozsah: Áno
 • Norma vysoko dynamického rozsahu: HDR10+
 • Podpora HLG (Hybrid Log Gamma): Áno
 • Zrkadlenie obrazu (Miracast, WiDi...): Áno
 • Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming): Áno
 • Technológia Micro Dimming: LC Local Contrast
 • Odporúčaná sledovacia vzdialenosť: 1 m

Tuner

 • Twin Tuner: Áno
 • CRA certifikácia: Áno
 • TV Key: Áno
 • Štandardy vysielania: Analóg (NTSC / PAL / SECAM), DVB-T2 HEVC, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T

TV funkcie

 • Smart TV: Áno
 • TimeShift: Áno
 • Titulky: Áno
 • POP: Áno
 • EPG: Áno
 • HbbTV (červené tlačidlo): Áno
 • Rodičovská kontrola: Áno
 • Teletext: Áno (až 2000 stránok)
 • Fast scan - automatické ladenie: Áno
 • Automatické vyhľadávanie kanálov: Áno
 • Časovač pre automatické vypnutie: Áno

Aplikácia

 • Galéria: Áno
 • Internetový prehliadač:Áno
 • Webové aplikácie: Áno
 • YouTube: Áno
 • Netflix: Áno
 • HBO GO: Áno
 • iTunes TV: Áno
 • Airplay: Áno
 • Rakuten TV: Áno
 • Stream: Áno
 • O2 TV: Áno
 • T-Mobile TV: Áno
 • Skylink Live TV: Áno
 • Voyo: Áno
 • Pripravené na HBO Max: Áno
 • Pripravené na Disney+: Áno
 • Podpora Apple AirPlay 2 a HomeKit: Ano
 • Hlasové ovládanie: Amazon Alexa, Google Assistant

Rozhranie

 • Satelit / anténa: 1x F-Type
 • Podpora Bluetooth: Áno
 • Verzia Bluetooth: 5.0
 • LAN: 1x RJ-45
 • Štandardy Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac
 • Najmodernejší štandard: Wi-Fi 5
 • Wi-Fi Direct: Áno
 • Slot pre dekódovací modul: 1x CI+ 1.4
 • LAN (Ethernet): 1x RJ-45
 • Sériový port: Nie
 • Rozhranie Scart: Nie
 • Počet HDMI: 2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1
 • HDMI ARC: Áno
 • eARC: Áno
 • Anynet+ (HDMI-CEC): Áno
 • Počet USB: 2x USB 2.0
 • DLNA: Áno
 • PVR (záznam na USB/HDD): Áno
 • Prehrávanie multimédií z USB/ HDD: Áno
 • Zvukové rozhranie: 1x optický audio výstup, 1x 3,5 mm Audio Jack

Multimédiá

 • Podporované formáty obrazových súborov: JPEG, MPO, JPS
 • Podporované audio formáty: AAC, AC3, aptX, FLAC, MP3, OGG, RealAudio, WMA, HE-AAC, LPCM
 • Podporované video kodeky: 3GPP, AVI, DivX, Flash video, H.263, H.264, H.265, MKV, M2TS, MP4, MPEG-4, RealVideo, QuickTime, TS, VC-1, VP9, AV1

Audio

 • Dekodér: Dolby Atmos
 • Podpora 3D zvuku: Áno
 • Konfigurácia reproduktorov: 2.0CH
 • Zvukový výkon (RMS): 20 W
 • Reproduktory: 2x 10W
 • Vylepšenie dialógovej stopy: Áno

Prevádzkové informácie

 • Zdroj napájania: 220 až 240 V AC, 50/60 Hz
 • Energetická trieda: F
 • Spotreba v pohotovostnom režime: 0,5 W
 • Priemerná ročná spotreba: cca 63 kWh

Uchytenie

 • Typ uchytenia: VESA
 • Rozmery pre uchytenie: 200 x 200 mm

Fyzické vlastnosti

 • Farba: tmavo šedá
 • Čistá hmotnosť: 14 kg
 • Rozmery bez podstavca (Š x V x H): 112 x 63,5 x 4,92 c
 • Hmotnosť s podstavcom: 15,6 kg
 • Rozmery s podstavcom (Š x V x H): 112 x 71,8 x 26,4 cm
 • Celková hmotnosť balenia: 18,3 kg
 • Celkové rozmery balenia (Š x V x H): 121,5 x 81 x 18,7 cm

Obsah balenia

 1. 1x múdra televízia LG 50NANO81P
 2. 1x diaľkový ovládač Magic Remote
 3. 1x batéria do ovládača
 4. 1x TV stojan
 5. 1x sada skrutiek
 6. 1x káblová spona
 7. 1x užívateľský manuál

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 18,3 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Televízor LG 50NANO81P NanoCell 4K UHD

49,5" Smart TV, WebOS 6.0, 4jadrový procesor Alpha 7, hlboké učenie ThinQ AI, IPS panel, NanoCell, 4K rozlíšenie, HDR10+, HGiG, UHD Dimming, Filmmaker Mode, Game Optimizer, VRR/G-Sync/FreeSync/ALLM , DVB-T2/C/S2, virtuálny 3D zvuk Dolby Atmos.

 

inzercia

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.