Základná doska Gigabyte B450 GAMING X (rev. 1.x)

88,03 s DPH 73,36 € bez DPH
Vypredané
Herní základní deska s hybridním digitálním PWM, NVMe PCIe Gen3 x4 M.2, RGB FUSION 2.0, herní LAN GIGABYTE se správou propustnosti, připravena na CEC 2019. Pro procesory je k dispozici socket AM4 doplněný 4 sloty DDR4 s frekvencí až 2933 MHz.
Výrobca:
Obj. čislo:
PEN12807106
EAN:
4719331805623
na sklade
vypredané

Základná doska Gigabyte B450 GAMING X (rev. 1.x)

Herní základní deska AMD B450 s hybridním digitálním PWM, NVMe PCIe Gen3 x4 M.2, RGB FUSION 2.0, herní LAN GIGABYTE se správou propustnosti, připravena na CEC 2019. Pro procesory je k dispozici socket AM4 doplněný 4 sloty DDR4 s frekvencí až 2933 MHz.

Buďte připraveni na procesory AMD RYZEN™ 3000

Základní desky GIGABYTE AM4 jsou připraveny pro podporu nejnovějších procesorů AMD Ryzen ™ 3000 a jsou zpětně kompatibilní s procesory AMD Ryzen ™ 2000 a 1000. Bohatá nabídce funkcí na základních deskách GIGABYTE AM4 obsahuje například provedení Ultra Durable ™ Armor pro PCIe a paměťové sloty, rozhraní USB Type-C ™ na vybraných deskách, rafinovaná kvalita zvuku, vysokorychlostní Ethernet a nejnovější standard WIFI. Základní desky GIGABYTE AM4 jsou ideální pro uživatele, kteří chtějí stavět nejlepší systémy založené na platformě AMD.

Technologie AMD StoreMI


Základní desky řady GIGABYTE 400 maximalizují potenciál vašeho počítače díky technologii AMD StoreMI. StoreMI zrychluje tradiční zařízení pro ukládání dat, což zkracuje dobu spouštění a zlepšuje celkový uživatelský komfort. Tento snadno použitelný nástroj kombinuje rychlost SSD s vysokou kapacitou pevných disků do jednoho disku, zvyšuje rychlost čtení/zápisu zařízení tak, aby odpovídala SSD, zvyšuje výkon dat na neuvěřitelnou hodnotu a promění každodenně používaný počítač ve výkonný stroj.

Výhody AMD StoreMI:


• Rychlá, plynulá a snadná práce na počítači
• Optimalizace odezvy počítače od zavedení systému po spouštění aplikací
• Nabízí výkon SSD s kapacitou pevného disku za dostupnou cenu
• Rychlý přístup ke klíčovým souborům pomocí automatického učení uživatelů, jak se na počítači chovají

Možnosti připojení


Rychlé úložiště přímo na desce díky NVMe PCIe Gen3 x4 110mm M.2 (až 32 Gb/s)


Řešení GIGABYTE M.2 nabízí výrazně rychlejší ukládání dat a podporu pro M.2 SSD podporu rozhraní NVME PCIe.

Exkluzivní herní LAN Realtek 8118


Vysokorychlostní gigabitová LAN s automatickou alokací šířky pásma. Realtek 8118 LAN je vysoce výkonný a přátelský síťový čip pro hráče, který je vybaven automatickou alokací šířky pásma pro zajištění nejvyšší síťové priority pro hru či aplikaci. Může poskytnout uživatelům nejkomplexnější funkce a nejrychlejší a nejplynulejší zážitky z připojení k internetu.

Chlazení -  Smart Fan 5


S nástrojem Smart Fan 5 si mohou být uživatelé jisti, že si jejich herní počítač vždy zachová svůj vysoký výkon a zůstane přitom dostatečně chlazený. Smart Fan 5 uživatelům umožňuje výměnu jejich konektorů pro ventilátory pro zohlednění rozdílného vlivu teplotních senzorů na různých místech základní desky. A nejen to, se Smart Fan 5 mají k dispozici více hybridních konektorů pro ventilátory, které podporují jak regulaci pomocí napětí, tak PWM, aby si základní deska lépe rozuměla s vodním chlazením.

  • 4 headery pro ventilátory
  • 6 teplotních senzorů
  • Všechny headery aktualizovány pro podporu hybridních ventilátorů
  • Podpora ventilátorů s vysokým proudovým odběrem až 24 W (2 A x 12 V), ochrana proti nadproudu
  • Intuitivní uživatelské rozhraní pro ovládání ventilátorů

Fan Stop - Inteligentní řízení otáček ventilátorů


Dosáhněte absolutního ztišení ventilátoru. Díky funkci Fan Stop můžete u jakéhokoli ventilátoru nastavit, že se zcela zastaví, když teploty klesnou pod stanovenou hranici, a to na základě údajů přečtených z příslušného senzoru - to vše lze přizpůsobit podle vašeho přání.

Hybridní headery pro ventilátory


Představte si absolutní vládu nad nastavením vodního chlazení! SmartFan 5 přijímá informace o průtoku a teplotě vody přes headery hybridních ventilátorů nebo externí termistorové snímače teploty, čímž získáte absolutní kontrolu nad počítačem. Všechny hybridní headery dokážou automaticky detekovat typ chladicího zařízení, zda jde o ventilátor, nebo čerpadlo s jiným režimem PWM nebo napětím.

Nový software Smart Fan 5


Vyberte si podle svých preferencí a využití systému z různých režimů, jako je tichý (Quiet) či s plnými otáčkami (Full Speed). Pro každý ventilátor či čerpadlo si můžete přizpůsobit intuitivní křivku s odpovídajícím počtem otáček a definicí prahových hodnot pro spouštění ventilátoru.

Osvětlení RGB Fusion 2.0 s podporou digitálních LED


S základní deskou AORUS je RGB Fusion 2.0 s digitálními LED ještě lepší. RGB Fusion 2.0 nabízí uživatelům možnost ovládat RGB a externí RGBW digitální LED pásky. RGB Fusion 2.0 na základních deskách AORUS je nyní doplněno o podporu digitálních LED. S externími digitálními LED pásky*, kde je každá LED dioda digitálně adresovatelná, mohou uživatelé využívat ještě více vzorů, stylů a osvětlení.

Základní desky AORUS Gaming podporují buď 5V nebo 12V digitální LED světelné pásky a až 300 LED diod. RGB Fusion 2.0 s digitálními LED diodami přichází s 9 novými vzory a různými nastaveními rychlosti změny.

Vícezónové osvětlení


Nyní je k dispozici více možností přizpůsobení LED osvětlení než kdy jindy, uživatelé mohou skutečně přizpůsobit svůj počítač tak, aby odrážel jejich životní styl. Díky plné podpoře RGB a přepracované aplikaci RGB Fusion 2.0 má uživatel úplnou kontrolu nad LED diodami, které obklopují základní desku.

Aplikace GIGABYTE RGB Fusion


Nevyužívejte osvětlení jen proto, aby váš počítač svítil, ale udělejte z něj umělecké dílo, které vám budou přátelé závidět. S mobilní aplikací GIGABYTE RGB Fusion mohou uživatelé řídit osvětlené svého herního počítače. Umožňuje jim snadný přístup při pokusech a nastavení barev i rychlostí pro různé režimy, navíc bez nutnosti použití klávesnice a monitoru jejich počítače.

Zabudované audio se špičkovou kvalitou


Poskytuje vysoké rozlišení zvuku a zvukovou expanzi pro vytvoření nejrealističtějších zvukových efektů pro profesionální hráče. To zaručují špičkové audio komponenty a ochrana proti šumu.

Ultra Durable


Napájecí konektory s plnými piny


Zajistěte dobré připojení a výrazně snižte kapacitanci drátu. Základní desky GIGABYTE 400 jsou vybaveny ATX 24pin & ATX 12V 8pinovými konektory s plnými piny, aby mohly nabídnout stabilnější napájení, když bude docházet k přetěžování procesoru.

Start ochrany proti sulfurizaci

Sírové sloučeniny ve vzduchu mohou proniknout do drobných rezistorů na desce a způsobit tak chemické změny vedoucí ke zkratu či přerušení. Pokud k tomu dojde, základní deska selže. GIGABYTE tak tím, že vybavil své základní desky Ultra Durable rezistory s ochranou proti sulfuraci, dodal odolnosti zcela nový význam.

GIGABYTE BIOS a aplikace


Inovovaný BIOS

BIOS je pro uživatele nezbytný při úvodním nastavení, aby si základní desku nastavili co nejoptimálněji. Díky novému grafickému rozhraní a snadněji použitelným funkcím se podařilo GIGABYTE inovovat BIOS tak, aby uživatelům přinesl při nastavování jejich nového počítače větší spokojenost.

Centrum aplikací GIGABYTE APP Center


Centrum aplikací GIGABYTE APP Center poskytuje snadný přístup k bohaté nabídce aplikací GIGABYTE, které vám pomohou získat z vaší základní desky GIGABYTE co nejvíce. Pomocí jednoduchého jednotného uživatelského rozhraní umožňuje GIGABYTE APP Center snadné spuštění všech aplikací GIGABYTE nainstalovaných ve vašem systému, online kontrolu aktualizací a stažení nejnovější verzí aplikací, ovladačů a BIOSu.

3D OSD


3D OSD automaticky detekuje a zobrazuje informace o systému během hraní her, díky čemuž budete mít snadný přístup k informacím o vaší sestavě, aniž byste museli přepínat mezi obrazovkami.

Připravena na CEC 2019


Úspora energie tak jednoduše, jak na jedno kliknutí


Požadavek CEC: Spotřeba energie počítačem musí být pod určitou úrovní, když je v režimu vypnuto, v klidovém režimu a v pohotovostním režimu. Díky hardwarovým komponentám s vysokou energetickou účinností a jemně vyladěnému BIOSu mohou základní desky GIGABYTE dosáhnout nižší spotřeby energie v pohotovostním režimu a plně vyhovět požadavkům na novou spotřebu energie CEC 2019 (California Energy Commission).

Podpora rozlišení 4K Ultra HD


Rozlišení 4K je dalším technologickým mezníkem v poskytování obsahu s vysokým rozlišením s využitím přibližně 4 000 pixelů na horizontální ose, což je více než čtyřnásobek hustoty dnešního standardního HD obrazu. Základní desky GIGABYTE poskytují nativní 4K podporu díky integrované grafice AMD Radeon® Graphics přes HDMI.

HDMI™ - Multimediální rozhraní nové generace


HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface) je rozhraní s šířkou pásma až 5 GB pro video a pojme i 8kanálový vysoce kvalitní zvuk – to vše pomocí jediného kabelu. HDMI™ je schopno přenášet nekomprimované digitální video i zvuk, přináší tak nejostřejší vykreslování digitálního obsahu až do rozlišení 1080p. A to bez kvalitativních ztrát spojených s analogovými rozhraními a jejich D/A převodem. Kromě toho je HDMI™ kompatibilní s ochranou HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection), což umožňuje přehrávání Blu-Ray/HD DVD a jiných chráněných médií.

Vlastnosti:


Podporuje AMD Ryzen™ 2. generace / Ryzen™ grafikou Radeon™ Vega / Athlon™ s grafikou Radeon™ Vega / Ryzen™ 1. generace
Dvoukanálové Non-ECC Unbuffered DDR4, 4 sloty DIMM
Porty HDMI, DVI-D pro více monitorů současně
Ultrarychlé NVMe PCIe Gen3 x4 M.2
Audio kondenzátory špičkové kvality a Audio Noise Guard konstrukce
RGB FUSION 2.0 s podporou adresovatelných RGB & RGB LED pásků
Exkluzivní herní LAN GIGABYTE 8118 s řízením šířky pásma
Smart Fan 5 se 6 teplotními senzory a 4 hybridními headery ventilátory s funkcí FAN STOP
Centrum aplikací APP Center s nástroji EasyTune™ a Cloud Station™
Připravena na CEC 2019, ušetřete energii pouhým jedním kliknutím
Chipset: AMD B450

Specifikace:


Rozměrový formát: ATX
Podpora pro procesory: AMD Ryzen™ 2nd Generation/ Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics*/ Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics*/ Ryzen™ 1st Generation Processors
Patice procesoru: AM4

Pozice na paměti: 4x slot DDR4 DIMM
Podpora pro paměti: DDR4 2933/2667/2400/2133 MHz
Max.velikost operační paměti: 64 GB
Podpora pro paměti typu: DDR4

Grafická karta: v závislosti na CPU
Zvuková karta: Kodek Realtek® ALC892
Síťová karta: LAN řadič Intel® GbE (10/100/1000 Mb/s)

Rozšiřující sloty:


1x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 PCIe 3.0 x4/x2 SSD support)
6x SATA 6Gb/s connectors
1x slot PCI Express x16, běžící jako x16 (PCIEX16)
1x slot PCI Express x16, běžící jako x4 (PCIEX4)
2x slot PCI Express x1

RAID řadič: Podpora RAID 0, RAID 1 a RAID 10

SATA: 6 x SATA 6Gb/s
M.2: 2x

USB:


4x port USB 3.1 Gen 1 na zadním panelu
2x USB 3.1 Gen 1 ports available through the internal USB header
6x USB 2.0/1.1 ports (4 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header)

Interní porty:


1 x 24-pin ATX
1x 8pinový ATX 12V napájecí konektor
1x konektor M.2 Socket 3
6x konektor SATA 6Gb/s
1x konektor pro procesorový ventilátor
3x konektor pro systémové ventilátory
1x CPU cooler LED strip/RGB LED strip header
1x RGB LED strip header
2x Addressable LED strip headers
1x front panel header
1x front panel audio header
1x S/PDIF Out header
1x header USB 3.1 Gen 1
1x interní USB 2.0/1.1 konektor
1x Trusted Platform Module (TPM) header (2x10 pin, for the GC-TPM2.0 module only)
TPM funkce je volitelná kvůli rozdílné regionální politice
1x interní konektor pro sériový port
1x propojka Clear CMOS

Externí porty:


1x port PS/2 pro klávesnici/myš
1x port DVI-D
1x port HDMI
4x port USB 3.1 Gen 1
4x port USB 2.0/1.1
1x port RJ-45
6x audio jacks

BIOS:


1x 128 Mb Flash
Licencovaný AMI UEFI BIOS
PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0

Parametre

na sklade vypredané
Hmotnosť 1,24 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Základná doska Gigabyte B450 GAMING X (rev. 1.x)

Herní základní deska s hybridním digitálním PWM, NVMe PCIe Gen3 x4 M.2, RGB FUSION 2.0, herní LAN GIGABYTE se správou propustnosti, připravena na CEC 2019. Pro procesory je k dispozici socket AM4 doplněný 4 sloty DDR4 s frekvencí až 2933 MHz.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.